Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:25:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 190975 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 12, 2007, 12:26:15 »

Ами, то няма описано никъде "как и кога се прави предложение", според мен най-важното е да е с любов!!! girl_in_love heart

Много добре го каза, Bulechka! Bravo

Ами, нали това е най-важното!!! girl_in_love LOVING heart
Активен
jolly_roger
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 16, 2007, 13:06:33 »

Еееех, роматика, романтика... темичката за роматичните мъже е тук  girl_wink girl_in_love
Добре тогава, нека и един мъж да се включи. Не съм най-романтичния мъж на земята, ама колкото може - толкова. Историята и подробностите ги има в сватбения ни албум: http://album.svatbata.bg/zlatkovi . Там може да чуете и самото предложение, за да не го преразказвам отново тук. Отдолу ще прикача само едно от описанията, които бяха публикувани в интернет. Добре че си го запазих, сега страницата не работи, а си имаме спомен. Целта ми беше да е нещо по-различно и са ми минавали какви ли не идеи през главата. Като изключим реализираната, другата по-шантава идея ми беше да си определим среща някъде в центъра и аз да скоча от някъде с парашут, на който отдолу да пише "ще се омъжиш ли за мен", но не се знаеше дали ще успея да кацна или ще се размажа и се отказах Oh my ... (тази идея я взех от един видеоклип). В крайна сметка след годежа и сватба трябва да има danceg . Искаше ми се да има повече свидетели (слушатели) за да е сигурно, че няма да ми откаже blush и се реших да ида в радиото. Пък и тя ми беше казвала, че ако някога й предложа не иска да е чрез медии или нещо такова и така бех сигурен, че няма да го очаква. Записахме предложението и бях уредил да сме си двамата у нас точно, когато трябваше да го излъчат за последно. Успях да я шашна, коленичих докато траеше записа, подарих и пръстена заедно един красив букет и я попитах каквото трябваше, похълцахме малко и двамата и накрая си изтанцувахме песента, която бях избрал да звучи след предложението. Песента по принцип е много трогателна и ми е любима - "Ангел". И така... после ни включиха на живо от радиото за да разпитат какво е станало. Май забравих да ви кажа, че тя се съгласи. Не се съмнявам много, че така ще стане, но все пак се притеснявах.

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: февруари 16, 2007, 13:08:36 от jolly_roger » Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #107 -: февруари 16, 2007, 13:53:25 »

jolly_roger браво  Bravo прекрасно предложение и сватба също!!!
А снимките ви от Врачанския Балкан са чудни, аз съм се качвала два пъти там, наистина е приказно  Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 16, 2007, 13:55:14 »

jolly_roger браво  Bravo прекрасно предложение и сватба също!!! Girl_sing

Наистина, много хубаво!!! Bravo girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #109 -: февруари 16, 2007, 16:35:27 »

jolly_roger браво  Bravo прекрасно предложение и сватба също!!! Girl_sing

Наистина, много хубаво!!! Bravo girl_wink

jolly_roger, тук наистина заслужаваш похвала! Съпругата ти е щастливка с такъв мъж до себе си! good
Активен
jolly_roger
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 22, 2007, 09:22:27 »

 Dance Ами и аз съм не по-малко щастлив с такава жена до мен yahoo
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #111 -: февруари 22, 2007, 12:47:52 »

Ох,ами нека и аз да кажа.То колкото и да я подминавам тая тема........както и да е.Аз НЕ получих предложение за брак  Плачещо момиче ,то просто така стана.Ние сме заедно от четири години(дори във вторник имахме годишнина  girl_in_love )и една вечер си говорехме за бъдещия ни дом и т.н.и той ми каза:"Ами,мило,то според мен вече си е време да продължим напред,да са оженим,да започнем да градим наш дом и т.н.".Да си призная  blush не бях много очарована,но приех.Аз съм много романтична,дай ми само повод и почвам да мисля за свещи,вечери и т.н.,а той не е такъв.В интерес на истината никога не съм си представяла(дори и в най-смелите си фантазии),че ще коленичи с пръстен в ръце и ще ми поиска ръката.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 22, 2007, 13:06:56 »

Ох,ами нека и аз да кажа.То колкото и да я подминавам тая тема........както и да е.Аз НЕ получих предложение за брак  Плачещо момиче ,то просто така стана.Ние сме заедно от четири години(дори във вторник имахме годишнина  girl_in_love )и една вечер си говорехме за бъдещия ни дом и т.н.и той ми каза:"Ами,мило,то според мен вече си е време да продължим напред,да са оженим,да започнем да градим наш дом и т.н.".Да си призная  blush не бях много очарована,но приех.Аз съм много романтична,дай ми само повод и почвам да мисля за свещи,вечери и т.н.,а той не е такъв.В интерес на истината никога не съм си представяла(дори и в най-смелите си фантазии),че ще коленичи с пръстен в ръце и ще ми поиска ръката.

миличка не си единствената  Плачещо момиче Плачещо момиче! ние с моето мило сме от 6, вече 7-ма година започнахме и още миналата година видяхме, че 07.07.07 се пада в събота и решихме и двамата , че ще правим сватба !!!! и пръстен нямам още , но какво да се прави , важното е , че се разбираме и сме щастливи един с друг !!!!

но все пак си чакам пръстена !!!!!!  beating beating beating beating heart
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #113 -: февруари 22, 2007, 13:16:34 »

Ели,ти поне пръстен чакаш,аз и с това май ще се размина.  sarcastic В събота ще избираме направо халките.Но ти си права,по-важно е че се обичаме и сме щастливи заедно.  girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 22, 2007, 13:19:16 »

Момичета, аз си получих пръстена, малко след като си поръчахме халките, но предложението беше невероятно романтично!!! girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 22, 2007, 13:24:12 »

Ели,ти поне пръстен чакаш,аз и с това май ще се размина.  sarcastic В събота ще избираме направо халките.Но ти си права,по-важно е че се обичаме и сме щастливи заедно.  girl_in_love


аз имам опасна кума, която направо му каза:"Докато тя няма на ръката годежен пръстен , няма да напише в съвета, че ти взема фамилията" и аз почнах да го използвам това, а той милия каза обратното, че докато не напиша, че ще му взема фамилията няма да ми подари пръстен и сега аз си чакам Blush Blush Blush Blush Blush smile smile smile
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #116 -: февруари 22, 2007, 13:47:35 »

Ели,ти поне пръстен чакаш,аз и с това май ще се размина.  sarcastic В събота ще избираме направо халките.Но ти си права,по-важно е че се обичаме и сме щастливи заедно.  girl_in_love


аз имам опасна кума, която направо му каза:"Докато тя няма на ръката годежен пръстен , няма да напише в съвета, че ти взема фамилията" и аз почнах да го използвам това, а той милия каза обратното, че докато не напиша, че ще му взема фамилията няма да ми подари пръстен и сега аз си чакам Blush Blush Blush Blush Blush smile smile smile


 Кумата ти наистина е опасна мацка.Поздравления!Значи сега чакаме пръстена ............. Blush  Blush  Blush
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 22, 2007, 13:52:06 »

ами да, аз си мислех, че ще е за 14.02 - но не беше sad !!!!!! сега ще видим кога и ще се похваля с годежен пръстен !!!  heart heart heart
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 22, 2007, 13:52:53 »

ами да, аз си мислех, че ще за 14.02 - но не беше sad !!!!!! сега ще видим кога и ще се похваля с годежен пръстен !!!  heart heart heart

Чакаме значи и ние с теб!!! heart
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 25, 2007, 20:14:38 »

Ето и моят годежен пръстен. Надявам се ва ви хареса  blush За мен е най-хубавия  Girl_sing

[attachment deleted by admin]
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines