Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 23:35:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333525 пъти)
 
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #825 -: декември 05, 2007, 22:48:06 »

Преди сватбата бях Даниелче, вече съм Даниело  laugh. За отношението може сами да се досетите...

 angry Е, това е наистина много неприятно shok Поне може да се обръща към теб с име като хората, ако не друго crazy crazy crazy
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #826 -: декември 06, 2007, 00:14:38 »

Ми свекитата са си кофти работа по принцип... Благодаря на Бог ,че бъдещата ми свеки е далееееееч на хиляди километри от нас,направо в друг континент е  ROFL А и е доста възрастна жената вече. И като се чуваме по телефона 1 път на 1-2 месеца по за 3мин. е мнооооого хубаво  funnytooth   funnytooth  funnytooth
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #827 -: декември 06, 2007, 09:10:40 »

моята от 2 седмици насам има коренна промяна, милото чак сега си призна, че е имал сериозен разговор с нея, че не може така да се държи вкъщи и да тормози всички ни !!! и тя май си е взела бележка да видим до кога хи хи хи !!!! smile
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #828 -: декември 06, 2007, 09:32:56 »

Много са сложни тези взаимоотношения...моята напоследък говори само със сина си. Не че аз съм тръгнала да търся някакъв общ език де... но не престава да се навърта наоколо и да дава акъл - направете така, направете онака като че ли ние не може да мислим и да вземаме адекватни решения... Сутринта го пита: "Я да видя с какви обувки си?Ако искаш обуй тези..." Да, признавам, че е нормален момента на загриженост ама чак пък толкуз да не може да преценим с какви обувки да ходим зимата или пък ако нямаме такива да си купим... crazy
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #829 -: декември 06, 2007, 12:25:59 »

Наистина е много кофти когато ги избива на такава дребнавщина и желание да се намесят във всяко едно действие на сина си, все едно искат да ви покажат, че няма да можете да се грижите за синчето им и ако не са те ще си ходи гол и бос, все едно едно момчето им не е голям мъж, а 3-годишно дете. Моята поне е чудесна в това отношение и винаги му казва имаш си жена да се грижи за теб, от мен отпада този ангажимент.

Ели, чудесно е че свекърва ти си е взела бележка, дано наистина да е разбрала, че обижда с думите си и доколкото можеш се стараеш да й помагаш, а не само временно да пази добро поведение. Поздравления за мъжлето, че е говорил открито и директно с нея и е защитил своето /новото/ си семейство.  good
Активен
PetraShili
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #830 -: декември 06, 2007, 12:42:54 »

Хмм... чета ви постовете и ми е жао за вас cray
Изглежда аз съм от малкото късметлийки да имам свекърва=мама. Даже малко вече ми става неудобно как тази жена се грижи за мен, повече и от родната ми майка. Миналият месец, понеже почти бях по цял ден на легло, тя идваше по няколко пъти да ми почиства къщата, да ми готви, редовно пращаше храна по автобуса когато не успяваше да дойде... дори ми предложи да отида при тях докато се оправя  girl_impossible ама да оставя милото сам не ми се щеше и затова отказах, и през цялото време тя жертваше от времето си да ми угажда, редовно ми се обажда по телефона да види как съм и да ме разведри ми чете вицове  laugh
Въобще много приятна жена, смятам я за приятелка, защото с нея мога да споделям и да си говорим за най-различни неща и ме разбира и винаги ще ми даде добър савет.
Незнам в какво е проблема при повечето свекърви, ама то май си е до човека.
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #831 -: декември 06, 2007, 12:48:27 »

Много са сложни тези взаимоотношения...моята напоследък говори само със сина си. Не че аз съм тръгнала да търся някакъв общ език де... но не престава да се навърта наоколо и да дава акъл - направете така, направете онака като че ли ние не може да мислим и да вземаме адекватни решения... Сутринта го пита: "Я да видя с какви обувки си?Ако искаш обуй тези..." Да, признавам, че е нормален момента на загриженост ама чак пък толкуз да не може да преценим с какви обувки да ходим зимата или пък ако нямаме такива да си купим... crazy

Аз имам същия проблем. Според мен се дължи на това, че им е мъчно, че друга жена трябва да се грижи за скъпоценните им синчета. Как горгата ми свекърва преживя този момент не ме питайте. Просто не си говорихме доста месеци наред. Когато сме си вкъщи тя все говореше само със сина си и все се грижеше кое и как ще става в нашето домакинство.
Не че нещата са се променили кой знае колко сега, но просто аз съм свикнала с това и не обръщам внимание. Не ми и тежи, че нямам общ език с нея. Дори се чувствам добре.
Ели, дано и дойде акъла на твоята "мила" свекърва, най-хубавото е, че имаш подкрепата на мъжа си, която аз в началото на нашето съжителство не можех да усетя.
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #832 -: декември 06, 2007, 13:00:56 »

Много са сложни тези взаимоотношения...моята напоследък говори само със сина си. Не че аз съм тръгнала да търся някакъв общ език де... но не престава да се навърта наоколо и да дава акъл - направете така, направете онака като че ли ние не може да мислим и да вземаме адекватни решения... Сутринта го пита: "Я да видя с какви обувки си?Ако искаш обуй тези..." Да, признавам, че е нормален момента на загриженост ама чак пък толкуз да не може да преценим с какви обувки да ходим зимата или пък ако нямаме такива да си купим... crazy

Аз имам същия проблем. Според мен се дължи на това, че им е мъчно, че друга жена трябва да се грижи за скъпоценните им синчета. Как горгата ми свекърва преживя този момент не ме питайте. Просто не си говорихме доста месеци наред. Когато сме си вкъщи тя все говореше само със сина си и все се грижеше кое и как ще става в нашето домакинство.
Не че нещата са се променили кой знае колко сега, но просто аз съм свикнала с това и не обръщам внимание. Не ми и тежи, че нямам общ език с нея. Дори се чувствам добре.
Ели, дано и дойде акъла на твоята "мила" свекърва, най-хубавото е, че имаш подкрепата на мъжа си, която аз в началото на нашето съжителство не можех да усетя.

На мен пък ми е много странно защо така се получава при положение, че преди да се оженим тя беше тази, която толкова много даваше зор най-сетне да се вземем и да ми прехвърли грижите за сина си на мен. Ето, че това вече стана факт и тя продължава да се държи сякаш не е женен и много ми лази по нервите. И го приемам наистина лично - все едно не ме е грижа за него и ще го оставя да ходи гол и бос!!???   nea Незнам какво да правя. Опитвам се да не обръщам внимание обаче на човек малко или много му тежи...но като споделя с вас ми олеква. Добре че ви има, момичета...
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #833 -: декември 06, 2007, 13:03:21 »

Хмм... чета ви постовете и ми е жао за вас cray
Изглежда аз съм от малкото късметлийки да имам свекърва=мама. Даже малко вече ми става неудобно как тази жена се грижи за мен,
-
Ааааааа тук не си сама и не си само ти касметлиика и мойта свеки е така  blum
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #834 -: декември 06, 2007, 13:13:07 »

Темата със свекървите е наистина безконечна, не знам защо се получава така че все не успяваме на намерим общ език със свекървите си. Като излючим единичните случаи в които не е така. Моята бъдеща свеки от старание да бъде мила и отзивчива,да помогне и всички да сме щастливи е склонна да направи какво ли не. И това би трябвало да е добре за нас. Но...идва голямото но. Всяка вечер ни пише в skype. Ако ни няма в skype, излезли сме без да и кажем почва едно издирване по телефоните. Интересува се от всичко, дори от глупости като това с кой автобус ходя на работа  crazy Въпросите като какво ще вечеряме(всеки ден ни пита) даже вече не ни правят впечатление. Досажда и на мен и на сина си,но явно не го осъзнава. Ние пък от своя страна си мълчим, за да не я обидим. Но вярвайте ми на моменти тази нейна загриженост ни идва мнооооооооооооого в повече...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #835 -: декември 06, 2007, 13:21:50 »

моята свеки наскро паднала и си натъртила едната половина на тялото!и най-странното е че на никого не казала ние случайно разбрахме!!!и когато се обадих да попитам как е добре ли да и кажа че се притеснявам за нея тя ми каза "ккаво пък те интересува ти не се обади когато трябваше" Oh my ... Oh my ... ohmyе кога е било това когато трябваше че не мога да се сетя като тя си трае свекър ми и той трае как да разберем ние че е паднала и как да и се обадя аз  cray cray
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #836 -: декември 06, 2007, 13:32:38 »

моята свеки наскро паднала и си натъртила едната половина на тялото!и най-странното е че на никого не казала ние случайно разбрахме!!!и когато се обадих да попитам как е добре ли да и кажа че се притеснявам за нея тя ми каза "ккаво пък те интересува ти не се обади когато трябваше" Oh my ... Oh my ... ohmyе кога е било това когато трябваше че не мога да се сетя като тя си трае свекър ми и той трае как да разберем ние че е паднала и как да и се обадя аз  cray cray

това  е много кофти !!! почват вече да се вдетеняват и едва ли не всеки трябва човек да им се обажда и пита как са? smile в това забързано ежедневие как да се обади човек !!!! не мога да ги разбера, като има проблем да се каже какво мълчат и после натякват !!!!


Дигита !!! аз живея в тях почти от 4 години и до сега нямаше проблеми, дразги понякога от малки забешежки, но капака беше преди месец и вече неиздържах !!!! явно май и годините си отдават значение, правят сравнение с тях като млади лииии crazy не мога да ги разбера !!! smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #837 -: декември 06, 2007, 13:33:18 »

Леле kleo, тази май не я слуша много главата(не се обиждай) Но как може да ти каже такова нещо  Oh my ... Не и обръщай внимание, гледай вие да сте си добре, пък тя да се оправя и сама като толкова и знае устата. Съжалявам за малко по-грубия тон, но наистина се ядосах, представям си на теб какво ти е било....
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #838 -: декември 06, 2007, 13:37:22 »

ами ужасно ми беше cray :'(не съм го заслужила и най-малкото синовете и не нзаеха а тя на мен се кара :'(и реших че повече няма да и се обаждам неблагодарница
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #839 -: декември 06, 2007, 13:50:47 »

Клео, много съжалявам, че таково "чудо" е свекърва ти! lacnl8  На една приятелка свекър й получил нещо като мини инфаркт и бил няколко дена в болница и на тях никой не им се обадил да им каже и те научили след около седмица чак от комшия, че свекъра бил много зле, а пък никой от децата не отишъл да го види и само свекървата се грижила за него. crazy

ами ужасно ми беше cray :'(не съм го заслужила и най-малкото синовете и не нзаеха а тя на мен се кара :'(и реших че повече няма да и се обаждам неблагодарница


Остави само сина й да й се обажда и да общува с нея, а ти само при необходимост като се срещнете и няма как да си завъртиш гърба. Или може да й кажеш, че от днес на таттък всеки ден ще си мислиш за нея и ще я проверяваш по телефона дали не е много зле, дали не й се е случило нещо с надеждата да улучиш навреме и да покажеш колко си загрижена за нея.
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines