Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 00:21:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето" - 2 част  (Прочетена 159658 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 14, 2009, 23:28:41 »

и аз бях така за два месеца забременях, а ми идва когато си поиска,така че горе главата и спокойно.Късмет  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 15, 2009, 17:36:25 »

Аз момичета май скоро ще ви напускам. Нещо взехме да ставаме много нетърпеливи покрай темата за бебетата и може би няма да дочакаме сватбата за да започнем с бебеправенето.
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 15, 2009, 18:59:34 »

Аз не май, ами наистина не издаржам вече. Остава малко до сватбата и не ни се чака вече с милото. И ние си нямаме жилище, но ще му дойде реда  smile Хайде valia_diva след мен  girl_wink 
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 16, 2009, 09:36:52 »

Момичета, поздравления за решението и ви пожелавам да не се застоявате в темата за бебеправещите, а скоро да се запишете в тази за бъдещите мами!!!  Good luck
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 16, 2009, 13:04:10 »

 girl_wink Привет и от мен и ние за сега не се мъчем да правим бебче понеже по същия начин стоят нещата и при нас относно финансите,но мажлето иска от другата година да почваме smile smile с опитите така че за сега сам с вас
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #50 -: май 17, 2009, 22:35:25 »

Фабио въобще не искаше да има деца - просто дума да не става - категоричен беше. Аз също не бях особено желаеща - вече седма година съм детегледачка и ми е писнало от всякакви бебета и деца. Но наскоро брат ми роди (хихихи) и ходих (те живеят в чужбина) да видя бебенцето. Като го гушнах и ми стана едно ... едно такова особено... Усетих, че повече не искам да я давам на никой, не искам да я връщам на родителите й, искам да е моя, аз да я отглеждам, чак страшно ми стана, все едно бях готова да я открадна  shok

И... разбрах, че съм готова да бъде майка.

После дойдоха мислите, че искам да предам това, което мога и знам на някой, че децата носят смисъла и емоциите на живота, че след завършване, намиране на работа и къща, всичко влиза в една рутина и еднообразие, дори скука, ако няма деца да го осветлят...

И реших, че от края на декември започваме да бебеправим. Давам си време, да се подготвя психически и информационно, както и да си намеря работа на договор, за да мога да взимам майчинство.

Фабио все още беше категорично против, но аз започнах да му казвам, че след Коледа се бебеправи. Той първо само се смееше. По-малко смешно му стана, когато му съобщих, че отивам на лекар и ще обсъдя с него кога трябва да спирам противозачатъчните. Бяхме в един ресторант. Поговорихме си сериозно, Изложих му горепосочените аргументи в по-подробен вид и той каза "Добре, убеди ме". Oh my ... Въобще не очаквах толкова бърза "капитулация". На другия ден вече си правеше планове как аз съм щяла да ходя на работа (като си намеря работата с договора) пък той нали можел да работи и от вкъщи, щял той да гледа бебето  girl_impossible

Докторът ме прегледа. Каза, че всичко му изглежда Ок. Сега е решено-в края на август спирам хапчетата и почвам фолиевата. Давам си няколко месеца да ми се възстанови овулацията. И после - Божа работа  girl_wink

И така, докато чакам, реших да се метна тука в тая тема.

Ще ме прощавате за супердългия пост  blush blush blush


Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 17, 2009, 22:46:50 »

Ина, твоята хронология много прилича на моята. Аз реших почти преди година, точно края на август си спрях хапчета и за Коледа вече бях бременна. Сигурно е можело и по-рано да се случи,но ние бяхме разделени от много пътувания за месец два. Пожелавам ти един хубав Коледен подарък и на теб!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #52 -: май 17, 2009, 22:53:25 »

Благодаря  ти give_rose give_rose give_rose
Дано стане бързо  Girl_hide
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 18, 2009, 09:20:31 »

може ли някой да ми обясни как стоят нещата с тази овулация малко съм скарана blush blush с следенето,но скоро ще ми се наложи smile smile smile запознайте ме моля ви подробно
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #54 -: май 18, 2009, 10:00:24 »

В един цикъл от 28 дни, като началото на цикъла се брои от първия ден на кървене, овулацията настъпва на 14тия ден. Тогава и вероятността от забременяване е най-голяма.

В зависимост от особеностите на цикъла на самата жена, овулацията може да се мести в дните.

Продават се тестове за овулация (по 5 в кутийки), на същия принцип като тестовете за бременност, които позволяват да се засече кога точно протича тя.

Това е от мен.
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 18, 2009, 11:59:01 »

 *THUMBS*благодаря ти много за информацията  smile smile Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 18, 2009, 12:42:53 »

Ина, е откога те чакаме да се запишеш официално тук -  welcome-2 .
Желая ви много късмет и както е казала darling един невероятен коледен подарък. И дано много много скоро минеш към темата на Бебеправещите, че там е още по-хубаво от тук при нас smilesmilesmile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 18, 2009, 13:55:06 »

момичета на мен ли така ми се струва или темата се казва " Изчакване с бебеправенето" а тук всички вие говорите кога ще бебеправите и колко много го искате и т.н.
 Моят съвет към тези , които го искат е да не се съобразяват с финанси, апартаменти , работа, изпити и т.н, който го иска да го направи, защото винаги ще има проблеми и спънки в живота.
а има и такива, които наистина за момента по лични причини или просто защото не се чувстват готови изчакват и не бебеправят.  така че нека да оставим темата за тези които изчакват и наистина за момента не правят такива планове.
 нищо против нямам разбира се бебеправенето, моля никой да не тълкува думите ми превратно, просто изказвам мнение
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 18, 2009, 14:03:52 »

На другия ден вече си правеше планове как аз съм щяла да ходя на работа (като си намеря работата с договора) пък той нали можел да работи и от вкъщи, щял той да гледа бебето  girl_impossible

  Offtopic  Големи са сладури мъжете по тази тема  Girl_hide  И мойто милото все се шегува, че съм щяла да имам 2 бебета (него и още едно) и трябвало да ги издържам, а той щял да гледа малкото бебе вкъщи  funnytooth  Offtopic

Аз тази седмица си свършвам предпоследната опаковка противозачатъчни - искам чрез тях да си контролирам лелката за сватбата. После започвам фолиевата и се надявам всичко да е наред с работните ни места и осигуровки и след няколко месеца може би ще сменяме темата  Girl_hide
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 18, 2009, 14:56:04 »

ние след 1 година ще почвамв да бебеправиме понеже чакам от едно място за по-добра работа и за сега бебето е на заден план smile smile smile blush
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines