Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:45:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 139865 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 16, 2008, 17:43:49 »

Оххх, момичета, като чета и все пак си мисля, че от моята по-зле няма.
1. Най-голям проблем с мъжа ми засега имаме от гледна точка на жилището. Продаваме един апартамент в Добрич и след като се продаде (стискам силно палци да е скоро) аз настоявам да си купим отделно самостоятелно жилище във Варна. То и мъжът ми е на това мнение. Е, онова хубаво същество обаче не е!!! Как така ще отидем ччааааааккккккккк във Варна.
2. Онзи ден взела тя някаква си рента и дава на мъж ми пари като му заявява :Ето мамо, ИСКАМ да си купиш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО микровълнова. Ама така ме напуши diablo diablo diablo. Ние нямаме къде да живеем, тя - микровълнова да си купуваме. Къде? На главите си ли да я сложим? И забележете глагола - да си купиШ!!! Ние сме семейство?!!!
3. Заедно сме вече от почти две години и половина. Сега февруари месец за трети път ще имам Рожден Ден, откакто сме заедно, а тя веднъж не ми се е обадила да ми честити. Е, вярно, досега винаги сме били във Франция по това време, но все пак снаха ти има веднъж годишно рожден ден. Неможе да прежалиш 5 лева, да вдигнеш телефона и да и се обадиш. И на всичкото отгоре много добре знае, че имам роуминг!!!
4. Е, поне вие получавате някакви подаръци за Коледа. Мойто "злато" дава парички само на синовете си. Че те снахите хора ли са?!!!
Какво да ви казвам повече, май се изчерпах. Пху, как ми олекна smilesmilesmile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: декември 16, 2008, 17:45:12 »

Oh my ... Oh my ... Момичета, не мога да повярвам какви истории разказвате  Oh my ... Oh my ...
Как може да има такива жени, то бива любов към синчетата, ама това е наглост не, ами незнам  beating
Не им де давайте  Yes
Те и да не им се дават,синовете се дават и голяма работа като снахата говори нещо,нека си говори,докато синовете не вземат отношение-свекървите все ще се държат така*THUMBS*
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: декември 16, 2008, 18:07:05 »

Те и да не им се дават,синовете се дават и голяма работа като снахата говори нещо,нека си говори,докато синовете не вземат отношение-свекървите все ще се държат така*THUMBS*
много си права,Наде, за съжаление е така  good В повечето такива случаи трябва да "превъзпитаме" момчетата (колкото и кофти да звучи  pardon ) Аз и друг път съм писала,ч е със свеки проблеми нямам, но виж баща му на моя мъж е  diablo diablo diablo diablo diablo diablo diablo diablo diablo Обаче засега се справям с  pleasantry превъзпитанието  pleasantry на мъжа на тая тема  blush
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: декември 16, 2008, 18:17:29 »

Аууу,колко лоши свекърви имало... diablo
Моята се опитва и се държи добре с мен,но..аз никога няма да забравя какво беше преди да се оженим..Не ми се иска да съм толкова злопаметна,но..."кой,каквото си надроби-това ще сърба"! pardon
А това с глагола и при нас го има:"Имаш ли пари?"е редовният въпрос!Абе,мисля,че дори не заслужават и да ги обсъждаме... diablo diablo diablo
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: декември 17, 2008, 01:01:21 »

Каквато и да е свекървата единственото лекарство е - колкото по далече толкова по  добре !  В годината по два пъти да я виждам пак ми идва във повече !
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: декември 17, 2008, 01:07:52 »

Хич не я виждам. Мъжът ми ми е мил, но аз съм си по-мила. Като иска да я вижда да ходи да си я гледа мен да не ме закача. В крайна сметка както е казал народът "На зла круша, зъл прът"
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: декември 17, 2008, 13:03:38 »

мале хора какви свекърви имате бре  shok  Oh my ... crazy
ами и аз да кажа... ние за сега живеем заедно със "съкровището". Понякога ни се меси, но аз го намирам за ненужно, но ако поговорите с половинките си мисля че това няма да бъде допуснато. Разбирам че като майка има право, но ние сме СЕМЕЙСТВО и това че живеем заедно, незначи че трябва да го прави. Тактично съм намекнала, че няма смисъл от това, защото съм забранила и на моята майка. Честно да си кажа, нямам търпение да се изнесем. Стискайте зъби, друг начин няма така правя и аз. Уважаваме си се, защото аз съм съпругата на нейния син, а аз нея защото е МАЙКА на съпруга ми а и живеем в нейното жилище и не съм чула лоша дума от нея по мой адрес за което и благодаря. Ако нещо не и харесва неможем да направим нищо, защото вече сме семейство. Дано догодина се преместим. Стискам палци.
« Последна редакция: декември 17, 2008, 13:05:14 от сиси_петрова » Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: декември 17, 2008, 15:52:13 »

Пази Боже от прости, инати и лицемерни хора. За съжаление точно с такива свекър и свекърва се сдобих...........
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: декември 17, 2008, 17:15:59 »

Оххх, Кате, защо ли ми е познато това  cray cray cray ....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: декември 17, 2008, 17:24:26 »

Оххх, Кате, защо ли ми е познато това  cray cray cray ....

И не само на теб... sad
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: декември 17, 2008, 20:30:38 »

Леле това  зло май се наследява заедно със съпруга ! diablo diablo diablo
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: декември 17, 2008, 20:37:04 »

Момичета наистина е кофти .....
Мойта май е злато като чета за вашите...а относно подаръците Стаси,моята винаги ми подарява ...било то за имен ден,рожден ден или друг повод  pardon
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: декември 18, 2008, 12:49:23 »

в интерес на истината моята свекърва не ме е лишила от нищо, и даже много си ме глези  yahoo
купува ми неща с повод и без повод  yahoo немога да се оплача от нея като цяло.  pardon
Коледа, Нова година, Рожден ден, Имен ден - НЯМА ГРЕШКА жената.  pardon
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #238 -: декември 18, 2008, 16:48:21 »

Наси, *YAHOO*голяма дума каза :danceg:голям смях.Наследено или не-свекърва има!Лоша,подла,лицемерна или готина,актуална и разбираща....на всеки какъвто му бил късмета!Мойта през цялата ни връзка се люшкаше от едната крайност в другата,безкомпромисна отвсякъде.Ако има възможност отделно живеене-късмет,но само да ви кажа,че това изобщо не е гаранция girl_wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: декември 18, 2008, 17:09:16 »

Абе забелязала съм двама сина ли са ужасни свекарви
Друго е да има 1 щерка някакви забити са ми цял живот покрай мъже
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines