Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 01, 2024, 08:22:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1597687 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #4005 -: ноември 29, 2007, 19:10:19 »

Момичета, извинявам се, че разводнявам темата, но не се ли притеснявате да пускате снимки на роклите си преди да е минала сватбата. Аз не бих качила, защото се притеснявам, че любимият ми може да попадне на тях. Едва ли смогва да ми, чете всички постигни по форумите и едва ли има желание и идея да го прави, но е напълно възможно от падащия списък случайно да кликне на страница, която съм посетила. Знам, че вероятността е малка, но въпреки това не бих рискувала.
Направо ме разби  smile! Чак толкова суеверия?!  Моята рокля я купувахме заедно, след това у нас я гледахме...и преди два седмици се оженихме. Деян се притесняваше да не му видя обувките  ROFL....
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4006 -: ноември 29, 2007, 19:47:29 »

Аз всъщност изобщо не съм суеверна. Тоест не мисля, че ако ми види роклята преди сватбата няма да сме щастливи и т.н. Просто искам да е изненада и да не знае как ще изглеждам преди да дойде. smile Дори на мама и татко се чудя дали да я покажа, но майка ми е много взискателна и сигурно ще я викам с мен на пробите, защото бързо забелязва недобре свършената работа.
И не очаквам, че ще чете сватбени форуми, просто ми се е случавало без да искам да заредя форум, в който той пише, а не аз и съответно вярвам, че е възможно и на него да му се случи.
« Последна редакция: ноември 29, 2007, 19:49:06 от Arlina » Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #4007 -: декември 01, 2007, 20:39:06 »

 funnytooth funnytooth funnytooth Little_Sweet_Didka Смях се с глас на твоя пост. Написах така за роклята понеже четох някъде тук струва ми се, че не дават роклите да се снимат, но може евентуално като отида следващата седмица да я капарирам да питам дали мога да я снимам.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4008 -: декември 02, 2007, 19:14:08 »

Gergana_and, аз също много харесвам роклите на "Аз и ти". Чакам с нетърпение да видя какво си избрала. Аз харесах един модел в Сватбеният център, но не съм ходила в други салони и затова изчаквам.
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #4009 -: декември 06, 2007, 18:04:37 »

Ако някой иска може да разгледа този сайт - http://www.londonbrideandgroom.com/ , Има много красиви рокли,определено са много скъпи,но може да си намерите нещо като модел и ако си имате шивачка която да ушие тоалета.  Wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4010 -: декември 06, 2007, 22:32:15 »

jennifer, разгледах с голям интерес сайтчето,което си изпратила. Има страхотни рокли. Много харесвам Demetrios.
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #4011 -: декември 06, 2007, 23:45:21 »

"Demetrios" има хубави тоалети но и Benjamin Roberts също е невероятен. Аз доста често минавам покрай този магазин за булченски рокли "London Bride and groom" и се заклевам,че по красиви рокли не съм виждала преди.  1tongue Аз обожавам роклите с кренолини,ако може 5-ти размер  biggrin Когато завършвах училище на бала ми бях с такава огрома роля с 5ти номер кренорил,и се чувствах като принцеса. И сега пак искам голяяяяяяяяма рокя за сватбата.  Ashamed
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #4012 -: декември 10, 2007, 16:05:45 »

Капарирах си роклята в събота и реших, че ще има и було, сякаш самата рокля стоеше по-добре и съм много доволна!  yahoo Разбира се, към роклята ще има и ръкавици. Абе, всичко е на шест. А и чантичка ще ми ушият с мотиви като на роклята. Нямам търпение да ме викнат на пробата вече, ама дотогава има много време.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4013 -: декември 10, 2007, 16:38:11 »

deizi мила, много се радвам че идеите ти съвпадат с моите! give_rose Ако имаш нужда от нещо - свиркай!!!! good Wink

Gergana_and ама ти като я капарира не я ли снима бе дете!? beating Аааа ма ха! Кога ще я видиииим!? hysteric
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4014 -: декември 11, 2007, 11:18:10 »

аааа без тея никакво търпение веднага я показвай че те почвам и аз а ме знаеш каква съм устата }:->може ли да капарираш роклята и да не я покажеш и чак вече искам нашта търпение от нас е как ми обясни да сме търпеливи показвай веднагааааааа yahoo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4015 -: декември 11, 2007, 16:49:19 »

deizi украсата си я правихме ние. Имаме магазин за цветя и мама, татко и аз осъществихме почти всичко. За тази жена на бул. П. Евтимий не я знам.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4016 -: декември 12, 2007, 17:20:16 »

Здравейте момичета,
Днес ходих за първи път да гледам булчински рокли. Много съм разочарована. В действителност изобщто не са толкова красиви колкото изглеждат в списанията. Позната ли ви е ситуацията или просто аз съм имала прекалени очаквания?

Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4017 -: декември 12, 2007, 17:25:14 »

мила моето мнение е, че по списанията роклите са само на много извесстни и скъпи марки и също можеш да ги намериш, но струват доста парички....Също така зависи и по какви магазини си гледала и от кой град си, какви магазини има там....Но ако се разтърсиш достатъчно ще намериш своята рокля!Потърси инфо тук из форума има всичко или питай директно какво търсиш, ще помагаме!!! give_rose
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #4018 -: декември 12, 2007, 17:45:49 »

абе, аз не съм сгласна с това, че са само на известни и скъпи дизайнери (поне по българските списания не е така), но съм съгласна с Клара Фина.
ама и няма как да е иначе - там е нагласяне, светлини, стойки, фотографи. Не може да изглежда по същия начин на закачалката, или дори на теб (особено когато си в ежедневен вид, без бижута, грим, прическа и естествено онова типично излъчване на всяка булка)

Мисля, че бях споменавала някъде, но да се повторя. Една и съща рокля я видях на снимка в списание, на снимка от ревю и на снимка върху момиче, което си я беше купило - все едно са три различни рокли!!! Тъжно (поне за мен), но е факт! Вероятността това, което виждаш в списанието да изглежда по същия начин и на живо е много малка.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #4019 -: декември 12, 2007, 18:00:05 »

Klara на мен роклите на закачалки първия път като търсих ми се сториха едни смотани, смачкани и никак впечатляващи, НО...когато пробваш на теб ще разбереш какво ти харесва и какво не и някоя, която е изглеждала безлично в списанието на теб може да е трепач, друга, която в списанието те е грабнала да не ти отива или да не се възприемеш наживо и така! въпроса е да пробваш! Аз реагирах като теб дори на собствената си рокля, която бях харесала от списание, но щом я облякох останах със съвсем друго впечатление!  girl_in_love Дерзай и почни да пробваш! Това е моя съвет!  good
Активен
Страници: 1 ... 266 267 [268] 269 270 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines