Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 05:46:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 172531 пъти)
 
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 29, 2008, 10:33:45 »

Ох милички хич не ни е лесно -това да си жена е цяло героство give_rose
 Аз пък имах голям бюст който от отслабването през годините беше станал  shok ужасен -отпуснат и грозен . Да не говоря че вече аз като съм с по-ниско тегло а пък тоой отпуснат тежеше и беше гадно  cray  А от самото отслабване ми се беше образувало нещо в бюста /това е друга тема/ и ми се наложи оперативно отстраняване от което пък съм доволна защото ми стегнаха и намалиха малко бюста.
 Да не говорим пък за стриите при отслабване  angry
А това с мъжете  crazy и моето мило може да яде нон стоп и си изглежда перфектно -но това е ген  sad
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 29, 2008, 10:51:55 »

като чета какво пишете и явно всички сме с едни и същи проблеми, направо като гледам моя човек как си хапва без да се замисля и как е слабичък... ама наистина явно си е ген. А аз все уж се ограничавам от това от онова и накрая пак резултата не е най добрия. Но инъче и аз залагам на спорта, гледам да не се отпускам в това отношение ,че веднъж прекъсна ли много трудно се наканвам, малко мързелче си падам.. blush . Сега и с това ранно стъмване не мога да ходя да бягам на нашата гребна, че малко страшничко ми идва, и това още по тъпо ми действа, защото спирам един вид това занимание. Ще трябва да го заместя с друг спорт, абе сложна работа....
Ще се подкрепяме и така, абе важното е не как изглеждаш а как се чувстваш, ако се чувстваш добре в кожата си просто си личи по излъчване и т.н.
« Последна редакция: октомври 29, 2008, 10:54:06 от ani4ka1710 » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 29, 2008, 15:44:33 »

Савка, много си права за диетите, вредното им действие и ключа към отслабването определено е в храненето малко по-често и ниско калорично, заедно със спорт! Аз така свалин най-много и най-дълго задържах килата. Като ви слушам за Коледните празници аз миналата година точно по това време почнах да слабея, иначе от диета през септемвки чак за Нова година минах границата 55 кг за мен!И аз много се изумих, но бях страшно щастлива!
Нямам търпение като родя да се захвана със спорт, тичане и по-малко храна! Сега също ходя пеша и на гимнастика за бременни и се чувствам много добре!
На мен килцата ми се лепят на бедрата, иначе талия си имах (сега ясно, че няма как да имам girl_wink), ханша ми е ок засега, но хич не си харесвам бедрата и прасците, но ген! Като станах под 53 кг лицето ми хлътна и погрознях...та реших да избера в полза за лице, а не бедра!! Успех на всички!!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 29, 2008, 16:42:34 »

Ехе, Мили, аз ако се докарам до 55 кг, ще съм суперщастливка  Girl_hide, ама мечти, мечти...
Стигам 58 кг и край повече не ми се занимава.  blush, та това ми е най-ниското тегло за последните години и си се чувствам ок като цяло на 58 кг. Висока съм 165 см и за съжаление обикновено поддържам около 62 кг sad, че някой път и повече  blush
Бедрата и прасците са ми големият проблем и на мен, плюс ханша, естествено, добре, че имам тънка талия и ръце, та хората си мислят, че съм доста по-слаба, отколкото съм в действотелност  Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 29, 2008, 17:05:10 »

Кикси, за ръста са ти супер килата моите са на ръст 157 см!! Имаше един период в който бях 66кг....Представяте ли си каква бях топка, тогава живеех в Германия и гледах деца и само хапвах, но сега ще се радвам са стана само 66 кг. за цялата бременност! Та прави сте, че си е тежко да сме жени, а и милото едни слабичък и само хапва, добре че имам воля и не ям каквото и той, понягога готвя по две манджи за мен и него...Иначе щях да съм слон!!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 29, 2008, 17:21:43 »

аз си хапвам каквото ми душа иска, лепи се на дупето, талията и бедрата, но с постоянен спорт се оправя .... е, не че спортувам постоянно, но се опитвам....165см. съм и тежа 52-53кг.

меря се 1 на високосна и си свиркам;

по-добре здрава и леко пълна, отколкото болна и кльощава; освен това както Мили отбеляза, лицето ми хлътва, раменете - също и всъщност ставам като освиенциум и доста грозновата;

но и аз внимавам да не напълнявам много!!!!

ама пусто - много съм лакома и не мога да пазая режим
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 29, 2008, 17:56:49 »

Kristinka,между другото моя колежка,която е на диетата на Дюкан ми каза,че всеки ден трябвало да ям 1 чаша кис. мляко с триците/много по-бързо се смъквало и с тях/. smile
Даже били и много полезни за ред други неща/Дюкан е издал нова книга за тях/.
Но разбрах,че ти бързо смъкваш и няма да имаш нужда от тези ограничения/много се радва за което good/.Все пак внимавай за здравето,ако не ти понася-спирай... smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 29, 2008, 21:09:03 »

Аз също както Кикси съм 164 см.и тежа 57 кг.! cray
И това са килограми след цяло лято мъки,защото зимата бях качила до 61-62кг.!
Сега се надявам с аеробика,на която се записах съвсем скоро blush(на която се надявам да съм редовна focus) и малко гладуване до сватбата да успея да ги смъкна на 54 кг.,защото на тези килограми най-много се харесвам! pardon
Но като знам колко бавно свалям ,малко съм се отчаяла!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 29, 2008, 22:42:50 »

Писетата, аз вече спрях Дюкан-а...сега съм на 1-2 филиики хляб тип бонус blum
Резултата от Дюкан е -7кг, но тоя ми разказа играта на здравето..бъбреците ме скъсака от болки, като на ден съм пила по 2,5-3 литра вода, със зор ходих до тоалетна и по двете нужди.. cray..
Относно киселото мляко и триците-не мога да ям кисело мляко..не ми понася и  bad..Иначе сега ходя да бягам почти всеки ден, и се чуствам много добре..лекичко.. danceg
напълно подкрепям мнението на Савка че спортна наи много помага да си изваеш тялото..доколкото можеш де:)
Успех на всички с диетите..на мен ми остава още 2 кг и спирам, но мисля да си направя тва ограничено ядене като начин на живот доколкото успея.. give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 29, 2008, 23:46:07 »

Мили, въобще не мога да си те представя като топка smile, като те гледам на сватбените снимки каква си ми слабичка и фина мадама!  Bravo

gostenka_82, ти пък какво правиш в тази тема с твоето прекрасно тегло за този ръст. Само като прочетох и  Oh my ... Ако 53 кг е леко пълна... crazy Аз с тези килограми, направо ще се имам за кльощава. Ти явно си от тези с "добрите гени", дето не им позволяват да трупат много и само със спорт се оправят. За което благородно ти завиждам. good

ameliaa , ако знаеш как си мечтая да съм 57 кг в момента, ама като знам, че трябва поне 3-4 месеца мъка...И аз свалям много бавно като теб.  Bravo за аеробиката. Но аз само със спорт не мога да отслабвам. Не огранича ли яденето, не става просто sad
Ти внимавай да не отслабнеш много до сватбата заради роклята, че при мен малко така се получи, че ми беше леко хлабава полата, хем един месец преди сватбата си взех роклята.   
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 30, 2008, 07:47:02 »

Мили аз също не мога да си те представя като топка -изглеждаш мн.добре  give_rose
диетата за нас трябва да средство за достигане на желан резултат но не и да се вманичаваме- имам приятелка която като почне да слебее най-много се получава в лицето и картинката става не много розова girl_impossible   
Аз съм висока 1.64 и тежа 54 кг -искам да стана 50
Който се е захванал с аеробика да знае че много ще му помогне - лично аз като ходих след това се чувствах много добре.Бих искала пак да ходя но приятелката ми която идваше с мен замина и сега не ми се ходи сама  sad
Иначе е чудесен начин за разтоварване и за спортуване good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 30, 2008, 09:18:59 »

Момичета, чак ме изчервихте от толкова комплименти! Много благодаря, за да изглеждам така на сватбата започнх една диета, която ми предписа диетолог 1 година по-рано и ефекта беше - 5 кг. Ккато казах хубавото е, че ми стана начин на живот и гелдам и разделно да хапвам! Но сега съм 55 кг, заради бременността! Определено като чета какво става с Дюкан, не бих я почнала никога! Вашите размери са си супер, и аз като повечето като прочетах размерите на Гостенка си я представих супер,а не леко пълна!
Кикси, и аз не мога да свалям само със спорт, като бях 66 кг спорувах всеки ден, трабва и диета. Много съм против гладуването, то кара организма  да складира и човек да пълнее, трабва да излъжем телата си, че ще им даваме по-малко, не редовно, за да преработва храната, а не складира!
За спорта съм за и на мен ми действа като релаксиращ метод.
Успех и ще се подържаме!!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 30, 2008, 10:37:10 »

И аз се включвам в темата  give_rose и аз като всички останали имам проблем с килцата  angry и то най-вече около корема. Почнах да се занимавам активно със спорт, но както е казала Vanilly си трябва и малко ограничение от към храна. Та ще се отчитам до къде съм стигнала всеки месец-дано да има ефект. Не съм привърженик на строгите диети и гладуването, трябва да се хапва редовно и по малко-като бебешкия режим на всеки 3 часа. Това е най-добрия вариянт зза мен  tease  - не че го спазвам  pleasantry  blush
А момичета какво ще кажете - каква диета трябва при хормоналните нарушения?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 30, 2008, 13:57:51 »

При хормонални нарушения е добре да се посъветваш с диетолог, който същевременно е и ендокринолог. Майка ми ми каза, че си е записала някакъв час точно при такъв лекар другия месец - прегледа бил 80лв. Ще я питам и ще пиша допълнително.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 30, 2008, 14:49:43 »

Захира, май говориш за вега тест

www.vegatest.net

Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines