Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 21:15:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 175328 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 30, 2008, 15:05:31 »

Не, не е вега тест-а - аз също исках да я запиша там, но в крайна сметка си е намерила ендокринолог, който е и диетолог, заради щитовидната й жлеза.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 30, 2008, 15:14:38 »

аха, ясно;

аз заради цената реших, че е там, до колкото знам и там е толкова
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 30, 2008, 16:06:59 »

Оооо мили момичета благодаря за включването. Аз съм отчаяна, защото от сватбата насам съм качила 7кг  Oh my ..., а това за мен си е непонусимо - и то е явно, че е от хормони... cray Zahira ще се радвам да споделиш, как е минал прегледа при майка ти.... give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 30, 2008, 16:29:50 »

фиамче,

как така реши, че е от хормоните?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 30, 2008, 16:33:31 »

фиамче,

как така реши, че е от хормоните?


Никога не съм качвала ей така килограми, а и гена ми е такъв - от нашето семейство сме си по слабички... Wink но какво сатава и аз незнам. Погледнах за този Вега тест и мисля да го пробвам...., а за хормоните ще пиша в др. тема. Съжалявам за  Offtopic
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 30, 2008, 16:53:32 »

ок, дано намериш решение на въпроса;

ако преди си водила по-активен начин на живот, а сега - по-застоял, може и от това да е
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 30, 2008, 16:53:39 »

Момичета,направо не мога да разбера как така всички иската да отслабвате... pardon На снимките сте си просто супер... blum
fiamaa, аз няколко месеца след сватбата започнах да пълнея,но защото пих някви хормонални и така,преставям си как се  чувстваш,макар,че моите са повече от твоите и затова съм на диета. pleasantry
Kiksi,и на теб ти се чудя какво искаш да остслабваш,бе,мила? smile
Kristinka,желая ти успех в свалянето на 2-та килограма!  give_rose
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 30, 2008, 19:27:14 »

Кикси,забравих да ти предложа ако ти се ходи на аеробика идвай с мен danceg!
Тренировките са във вторник,четвъртък и неделя от 17:30!
Много е готино и тонизиращо въпреки ,че след първите 2 тренировки едвам се движех на другия ден,но чувството е просто страхотно да знаеш,че най-накрая правиш нещо хубаво yahoo за тялото си!
Активен
anni1981
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 06, 2008, 10:12:58 »

Здравейте доста неща прочетох тук в тая тема  и виждам доста компетентни мнениял  Забелязвам че от известно време започнах да качвам килиграми и то най вече в областа на ханша и талията а от доста време насам не ям хляб а сладкото съм го ограничила до минимум Никога до сега не съм се подлага на диета и никога не съм пила чайове или някакви хапчета за отслабванено забелязвам че започвам да се чуствам некомфортно е да вярно е че почти не спортувам не от липса на нежелание а от недостиг на време Вие бихте ли могли да ме посъветвате за някакъв вид диета
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #99 -: ноември 19, 2008, 11:55:26 »

Аз по време и след бременноста натрупах доста килограми! Минах на разделното хранене. Бях много отрицателно настроена към този начин на отслабване, но за изненада на мен самата успях! По същото време от аптека съм си взимала едни дъвчащи бонбони които бяха със вкус на ананас! Не ми се иска да споменав кои, защото съм от скоро в този форум, и забелязах че не е хубаво да споменавам марки или сайтове! Но предполагам, че ако питате в аптека те ще ви насочат!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: ноември 19, 2008, 13:47:28 »

а на спининг ходилили сте?
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: ноември 20, 2008, 14:36:03 »

 А пък който е любител на народните танци, може да използва танцуването за отслабване. Аз играя в един самодеен ансамбъл. Страхотно е!  danceg 2 в 1 - кеф и много пот  yahoo. Е, в съчетание с подходящо хранене, ефектът ще е положителен! lol))
Успех на всички!  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #102 -: ноември 27, 2008, 10:33:27 »

 *THUMBS*Хайде които има нужда да се сттегне преди сватбата си да пише и да почваме заедно!аз ще почвам от събота и ще съм по диетата на доктор Пиер Дюкан
Активен
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: ноември 27, 2008, 22:10:52 »

Дюкан не препоръчва май да се спортува,тъй като мускулите тежат повече...

Но пък можеш да се мериш с метърче
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: ноември 27, 2008, 23:10:36 »

Момичета, аз също съм с проблеми с килограмите, ама по-сериозни от вашите blum Wink, т.е. от около 2 години, след дългогодишно пиене на хормони и боклуци, като ги спрчх съм качила около 15 кг, много съм тъжна и травматизирана, направо съм в депрсия...пробвала съм всички диети на света, всички спортове, но имам много ниска кръвна захар и при спорт на моменти м и става много зле, а по време на диета така ми причернява, че като съм на лекции, ме питат дали няма да припадна и ми казват,че приличам на призрак...а иначе постоянно пробвам, и на вега теста съм ходила, ама просто кой има време да яде по 6 пъти на ден и това значи да ходя с по 6 кутии с храна навсякъде...не знам ...понякога си мисля, че съм перфектна в извиненията...но се надявам, че скоро ще намеря идеалната за мен диета smile  good Wink blum
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines