Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 21:05:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 175306 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 27, 2008, 23:34:54 »

Мила, недей да се тормозиш с диети, почни да се храниш нормално, но изключи някои неща от менюто , каторафинирани храни, сладкиши, бял хляб, както иограничи малко млечните продукти. За да не ти пада захарта  яж колкото искаш свежи плодове. А за спорта, опитай малко преди да почнеш с него да изядеш един банан, той би трябвало да ти даде енергия и да предотврати рязко падане на кръвната захар. И като начало е хубава да се започне с по-малко натоварварне като ти преценяваш , кога е най-подходящо да увеличиш темпото, като увеличаваш постепенно. Защото решиш ли от първия ден да тичаш а пътеката  30 мин много бързо ще се откажеш. За теб също би било хубаво плуването. Не се отчайвай , само бъди последователна и успехът ще дойде .
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #106 -: ноември 28, 2008, 10:34:02 »

здравейте!аз месля утре да почно диетата на дюкан! имам въпрос за тези от вас с опит-може ли да почна от 1 ден с овесените трици?
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #107 -: ноември 28, 2008, 13:16:04 »

Амии да, даже е задължително, ако искаш да си стриктна.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 28, 2008, 18:48:20 »

galeto , въобще те съветвам да я забравиш въпросната диета!  nea Само можеш да си навредиш  beating

Послушай съветите на Miri , до юни има достатъчно време, за да отслабнеш здравословно, бавно и трайно!  good

Ако все пак не ми вярваш, виж сама за какво ти говоря:

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,14396.135.html
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: ноември 28, 2008, 18:52:47 »

И още за вредата от това безумие:

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,13025.msg210024/topicseen.html#msg210024

и

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,13025.msg207350/topicseen.html#msg207350
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: ноември 28, 2008, 18:53:15 »

Да се включа по въпроса за Дюкан-правих диетата 2 месеца резултатът беше 7 кг., НО МИ СПРЯ ЦИКЪЛА.От диетата е.Прочетох доста неща в нета и други имат такъв проблем и той трудно се оправя.Не си правете експерименти защото после ще си биете главата в стената като мен.А бях в групата на бебе правещите от където май ще трябва да изляза за известно време защото ще трябва сега да си лекувам хормоните.Ако искате да отслабнете без проблеми има диетолози-хората са учили как да стане без проблеми.Успех
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 28, 2008, 20:52:50 »

и аз мисля че имаш достатъчно много време, за да отсбнеш по друг начин. Нашата сватба беше юли месец, а аз от януари започнах, като спрях сладките неща и тестените работи, и ограничих яденето, без обаче да спирам на 100% определен вид ядене. Но най вече много спортувах, почти всяка вечер.. общо взето мога да кажа че резултата беше точно това което исках, отслабнах бавно, но се стегнах, не се отпуснах на местата където не трябваше,  не ми се появиха стрии и такива неща... а ако сама не можеш да прецениш как да се справиш наистина има диетолози които много помагат. Успех , но имаш ли воля всичко става...
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #112 -: ноември 29, 2008, 11:25:54 »

момичета,здравейте!благодаря много за съветите!искам да ви попитам-тези от вас които са я правили,колко кг сте свалили?защото ако са мн кг естествено че ще е вредна!аз имам да сваля 5 кг-които натрупах от стрес покрай новата ми работа!не смятам цял живот да я пазя!а и мисля че тези кг не са постоянни!а и като се замисля тази диета е по здравословна от тази която правих лятото-сутрин пих на гладно кафе(защото не мога да закусвам),на обяд-салата и вечер пак салата!вярвяйте по витаминозна ми изглежда в сравнение с предишната ми!а и аз само ще сваля 5 кг!кажете ми мнението си!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: ноември 29, 2008, 16:04:26 »

Яденето на зеленчуци е по-полезно от яденето на месо.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #114 -: ноември 29, 2008, 16:09:58 »

да,вярно е че зеленчуците са по полезни,ама нали се сещате че стомаха трябва да се тренира и не можеш цял живот да ядеж само зеленчуци!мисля че организма има нужда и от месни продукти!а и аз нямам кой знае каква нужда от сваляне и мисля че 5 кг ще мога да сваля за месец!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: ноември 29, 2008, 16:22:50 »

Аз само казвам да внимаваш защото аз след като си напатих вече съжалявам,но е късно.По-добре си измисли  диета която да е балансирана-т.е. по малко от всичко.Преди да направя глупоста с Дюкан ходех на диетолот.Неговите диети бяха по-бавни но балансирани и безвредни.В тях имаше и месо и хляб и мляко и плодове и зеленчуци.Въпросът е да се яде по-малко и да има режим т.е. да се яде през 3 часа нито ни повече ни по-малко.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #116 -: ноември 29, 2008, 16:26:35 »

благодаря ти! *THUMBS*аз не мисля да гладувам много!мидля като сваля да си почна нормалното за мен-салатки,плодове!ОБОЖАВАМ ГИ!
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: ноември 29, 2008, 17:41:07 »

Galeto, искам само да добавя към всичко казано до тук, че тази диета и вредна именно заради концентрираното съдържание на белтъчини !!!!
Препоръчвам ти нискокалорично но балансирано хранене и спорт или танци, това което ти харесва.  И както ти е казала  и Кали, никакви междинни хранения. Много зеленчуци, подправени с лимон и зехтин, и много плодове. Звучи стандартно, но действа!
Аз понякога се чувствам добре и с лунната диета, когато 24 часа карам на кафе или чай и повече фрешове.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: декември 01, 2008, 14:10:08 »

Не мога и аз да не се включа в спора, колко съм против тази безумна диета на Дюкан!
Галето, не съм я спазвала, но едно хубаво нещо не съм прочела, по-добре не рискувай. Колкото до стягането до сватбата и 5 кг, които искаш да свалиш, аз направих следното. Една година преди сватбата отидох на диетолог и за няколко месеца свалих 5 кг, без глад, а със здравослиовна диета, която ми предписаха. После това ми стана начин на хранене и задържах килограмите още половон година до сватбата! Сега отново съм качила тези 5 кг, но съм бременна в 5 месец! Опитай с диетолог, определено ще ти е по-леко и безвредно! Също така съм и за спорта, дори и сега 2-3 седмично правя гимнастика за бременни! Успех!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #119 -: декември 01, 2008, 14:53:56 »

И аз да се включа против крайните диети, и най-вече ПРОТИВ Дюкан. Миналата година три колежки я правихме 3 мес, оглозгахме се, бяхме останали само кокали. Много хубаво ще кажете, ама първо задържах тези -10кг точно 3 мес и когато отидохме на ескурзия до Дубай, всяка изядена сладка ми се лепна на дупето. За около още 4 мес ми се върнаха всичките килца, без да прекалявам с храната, просто работата ми е седене 9ч пред компютъра. А най- най- най- гадното нещо бе, че допълнително си увредих и без това проблемните бъбреци с това постоянно ядене на месо, колко пъти ме боляха няма нужда да споменавам. Преди сватбата минах на по-лек режим и свалих 4-5кг, салатки, задължителна закуска, вечеряне по-рано. Сега съм ги наваксала почти, но съм 3м бременна, мисля след раждането пак така да си ги сваля - с разумно хранене и повече физическа активност. От диети и крайни методи на лишения човек може само някой проблем да си навлече. 
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines