Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:24:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли тайни от съпруга(та) си/приятеля(ката) си?  (Прочетена 81647 пъти)
 
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #90 -: декември 18, 2007, 22:09:51 »

Естествено че имам тяйни. Някои са за негово добро. Други за мое. И смятам да продължавам да си ги имам

Хаха, това звучи добре. Тайните, във всеки смисъл, са нещо за лично ползване. Не мисля, че могат да се сложат граници. А колкото до миналото - и да намериш нещо от него не значи, че в момента няма неща, които се случват без да подозираш. Понякога е обратното, ние сме в ролята на криещите. Не може да изискваме от мъжете да нямат тайни от нас, защото е безумно и ние да нямаме тайни от тях. От една страна личното пространство е необходимо- и аз съм на 100% за сингъл излизания без ограничения във времето, не искам да ми се рови в телефона и в мейла. Затова си пазя тайните, но оставям лично просранство и на човека до мен - защото очаквам същото в замяна. Просто в живота ролите непрекъснато се сменят. Не мога да си представя целия ми живот да е на показ като отворена книга. За нищо на света!
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #91 -: март 19, 2008, 16:36:53 »

С мъжа ми за всичко си говорим и толкова време сме заедно всичко знаем един за друг,няма какво да крия от него.
Единствената тема,която никога не сме обсъждали,дори не е ставало дума за нея е бивши гаджета,миналото си е минало,бившите са си бивши и никой не го интересуват!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 19, 2008, 16:55:31 »

Не нямам! Колкото и да се опитам да скрия нещо от него /примерно за да го изненадам/ не става. Всичко си казвам даже без да ме пита! LOVING
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #93 -: март 20, 2008, 09:22:51 »

За сега нямам, но нищо не се знае . . .
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 20, 2008, 10:12:36 »

За сега нямам, но нищо не се знае . . .
Копирам този пост, не заради момичето, което го е написало, а заради съдържанието му. Не е много ясно какво всеки разбира под ТАЙНА, но аз не вярвам и грам на приказки от рода на това, че нищо ама нищичко скрито нямат от половинките си.Не говорим за хойкане и щъкане наляво надясно не с когото трябва, но все пак, хайде, мили момичета, наистина ли си нямате нещо, което си е само и единствено за вас като информация, като преживяване......
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 20, 2008, 11:50:52 »

За сега нямам, но нищо не се знае . . .
И аз не го вярвам, подкрепям Ина  good всеки си има нещичко, което не смее да признае и на себе си, пък камо ли на друг...
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 21, 2008, 09:40:33 »

Аз по принцип не крия нищо от него,НООООО това не значи че не съм си примилчавала за някои неща,които съм сметнала,че не е неоходимо да знае
Има и някои неща,които като се случат,предпочитам да си замълча или да го излъжа,че да му мине гнева и след време да си призная.Примерно като счупих единия тас на колата в един бордюр казах че са ми го счупили,а след 2 месеца си признах.Сега пък жулнах колата от една страна и пак така казах,че много се ядоса и предпочетох да не му казвам истината за да не се караме и разни ей такива нещица
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 26, 2008, 00:35:53 »

Имам, разбира се. Това, че сме женени не означава, че трябва да му казвам всичко. Все пак той е мъж, а аз жена - имам си мой тайни, моя гледна точка за нещата и понякога мисля, че е по-добре той да не знае всичко. girl_wink
Активен
Стю
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #98 -: април 28, 2008, 09:07:21 »

Разбира се, че имам biggrin Винаги съм имала.
Баба ми казва, че "Мъжа трябва да познава жената от кръста на долу" следвам съветите й и не съжалявам  girl_wink

Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 28, 2008, 12:29:39 »

 funnytooth   Стю , има нещо вярна в думите на баба ти, но лично аз  споделям всички вайни неща , но има такива малки незначителни " женски работи " ьза които е по- добре да не знае pleasantry
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 22, 2008, 12:11:39 »

лично аз  споделям всички вайни неща , но има такива малки незначителни " женски работи " ьза които е по- добре да не знае pleasantry
Като например колко струват сандалките или новия парфюм  tease
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 23, 2008, 10:57:10 »

Аз съм ПРОТИВ тайните в едно семейство :\Според мен ще двама души са избрали да споделят живота си,то трябва да споделят всичко един с друг,без изключения...Все пак това е семейният живот и аз се старая да всичко да е ок. girl_wink
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 25, 2008, 17:38:38 »

Имам, как да нямам smile?!
Мисля, че е нормално и здравословно за всяко семейство да имат нещо заделено само за себе си. Може би не точно тайни, че звучи доста силно, но разни премълчани неща - да.
Не мисля, че е нужно да му споделям всичко каквото ми е в главата, защото много често то е временно и породено от емоция, а той едва ли ще разбрере...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 25, 2008, 18:22:14 »

Имам, как да нямам smile?!
Мисля, че е нормално и здравословно за всяко семейство да имат нещо заделено само за себе си. Може би не точно тайни, че звучи доста силно, но разни премълчани неща - да.
Не мисля, че е нужно да му споделям всичко каквото ми е в главата, защото много често то е временно и породено от емоция, а той едва ли ще разбрере...

Съгласна съм с теб!!! good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 26, 2008, 20:11:02 »

както някой по-горе беше казал, има неща, които са си лични и нсъм обсъждала със съпруга ми. Не  че ако ме попита ще го излъжа, напротив. Просто не е ставало въпрос и аз смятам ,че е по-добре да не коментирам. Иначе връзката ни е много открита. Финансово никога не съм крила нещо от него - за сега. Имам чувството ,че когато връзката е откриата , хората си имат повече доверие и някак си всичко е по-лесно.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines