Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:20:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли тайни от съпруга(та) си/приятеля(ката) си?  (Прочетена 81640 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #60 -: октомври 14, 2007, 12:55:34 »

В крайна сметка ние сме с половинките си на 100 процента, но означава ли това, че ттрябва да сме като отворена книга. НЕ, НЕ ОЗНАЧАВА. Така че имайте си тайничките, опичайте си акъла и се забавлявайте с това което имате, защото какво е важното в крайна сметка - това че сме се намерили с нашите момчета в голямата плява от непрокопсаници и кофти типове.
 

Точно и аз това си мисля  Bravo .Преди да срещна милото каква паплач ми е минала през главата,чак се чудя как съм ги търпяла  crazy .Човек трябва да си има своите тайни.Но все пак за някои неща съм откровена с него и си му казвам всичко,както си е,защото едно е да си имам тайни,друго е той да се чувства застрашен и да се чуди дали не го разигравам.Даже се вслушвам в неговите съмнения,защото каквото ми е казал,винаги е излизало вярно  Oh my ... .Като ми каже "Този колега според мен те сваля" или "Внимавай с тоя,нещо не ми изглежда свестен",винаги излиза прав,наистина умее да преценява хората  good .
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #61 -: октомври 14, 2007, 15:34:45 »

Може би не съм се изразила правилно.Тонитка, аз НЕ подозирам мъжа си в абсолютно нищо,мила. Просто не ми е приятно да се сблъсквам с точно такива снимки от миналото му.И съм убедена, че нищо не крие и просто му се струва маловажно да мести някакви си снимки.
Ако за някоя жена не е проблем обаче да попадне на точно такива снимки на любимия си в компютъра, да попадне на "мацката" в телефона му и на разни никове като "Сладката не-знам-си-коя" и "палавата-еди-коя-си" в скайпа му-ОК, ама за мен това е неприятно!
Ina_lemon, чудесно е това, което казваш за вашите отношения и ви поздравявам искрено. :bravo:Разбира се,че не сме на по 15. А за поводите-тук вече зависи от светогледа на човека, защото за един човек дадено нещо е повод, за друг-не е. И не става въпрос за търсене на теле под вола, а за индивидуалности. Така че когато нещо важи за една връзка, то не важи за втора.
Има и нещо друго-някои от вас,момичета, са с любимите си мъже от години,тези неща отдавна сте ги регулирали и напаснали. Но ние сме заедно от година и все още има неща, които трябва леко и нежно да напасваме според човека, когото обичаме.
Не съм съгласна и с това, че не е нужно да се зачеркне всичко преди нас, поне в смисъла, който му придава Ина. Аз не искам милото да си изтрие снимките, а, както съм направила аз-да ги качи на диск и когато му се прииска, да си ги гледа,ама в мое отсъствие, моля. Разбира се,че той си има своите спомени,но хайде да си останат само негови!
С Дяволинка също съм съгласна за паплачта-така се учим да оценяваме мъжа, който имаме сега до себе си. Изобщо, нещата май опират до желанието на човек да се съобразява с другия и да е тактичен.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 14, 2007, 19:29:26 »

Има и нещо друго-някои от вас,момичета, са с любимите си мъже от години,тези неща отдавна сте ги регулирали и напаснали. Но ние сме заедно от година и все още има неща, които трябва леко и нежно да напасваме според човека, когото обичаме.
Точно това имах предвид и аз като ти казах,че с вемето ще се научиш да отсяваш сериозната опасност от незначителната,а и човек притръпва с някои неща и с времето започва да се чувства все по-сигурен в любимия.И все пак това важи за нормалните връзки,защото си има и свалячи,които никога не се променят и аз лично никога не бих свикнала с подобно поведение,но имам приятелки,които твърдят,че не им пука crazy
Казвам го от собствен опит мила,защото и ние сме се карали в началото,но едно,че бяхме доста по-малки и второ моят мъж се оказа доста по-неопитен чисто психологически и душевно и не знаеше кога какво да приказва и съм се наслушала на разкази за бившите при все,че до тогава никога не съм ревнувала,ама разни разкази,тел.обаждания,съобщения на секретаря,снимки,картички и т.н. ми дойдоха в повече и аз си спомням как го изживях...Далеч съм от мисълта,че можеш да погледнеш на това от смешната му страна,просто защото такава липсва и то точно в началото на една връзка...
Така че мисля,че правилно съм те разбрала!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 14, 2007, 19:44:45 »

Няма тайни при нас...и то няма как да има.Че ние сме си по цял ден заедно,заедно работим,заедно ядем ,заедно всичко правим.Никога не ме е интересеувало кой звъни по телефона,кой му пише на мейла.Щест месеца в Босна като беше въобще не съм го ревнувала,не че не е имал възможности за ..........нито той мен.И ние сме отскоро заедно - от година и нещо и ние се нагаждаме и се кармае,няма начин аз съм толкова властна личност че с мен човек няма как да не се скара,но тайна нямам и мразя да имам.Никой за нищо не ограничавам и той не ме ограничава.Държа на есетественото на спонтанното ,на истинското ,всичко друго за мен е фалш...........Един ден каквото и да стане каквото и да преживеем ще останем само аз и той и тогава наистина трябва да имаш смелостта да погледнеш човека до себе си в очите и да знаеш че никога не си крил нищо от него!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #64 -: октомври 16, 2007, 08:34:39 »

Tonita, да,миличка, точно такава е ситуацията-въпреки солидния си опит и зряла възраст,милото понякога не може сякаш да прецени,че някои неща не бива да ми ги казва. Няма картички и разкази за бивши при нас, но няма нужда да слушам все пак как еди-коя си 27-годишна готина шефка на еди-кое си му била казала еди-какво си/леки намеци и т.н./.
А милото ми по принцип е адски чаровен,мил, отзивчив, любезен и контактен/малийййй,каква реклама му направих/.И е имало много смешни ситуации. Например веднъж се наложи заедно с него и една жена от една институция да подготвяме проект. Тя не знаеше,че с него имаме връзка,защото и двамата се държахме много професионално. И ми беше толкова смешно как тя се разтапя пред него и още по-смешно да гледам как 35-36 годишна жена пърха с мигли и кокетничи като момиченце laugh
Отделно разни мацки му звънят по работа в...8 часа и говорят по половин час за глупости.И аз се дразня, защото в служебните си отношения съм на обратната плоскост-винаги много ясно отрязвам всякакви опити за шеги,намеци и излизане извън рамките на деловия тон.Ама съм си такава-по-дръпната. =]Така че на мен никой не си позволява да ми звъни в 8 часа и да се държи по-свободно. Щото съм чвор blum
Ама хайде да не разводняваме темата, че беше за тайните,а ние се поотклонихме Wink
А на Фийби много ми хареса изказването-зряло,точно,премислено и мъдро good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: октомври 19, 2007, 13:39:07 »

Аз лично не се сещам в момента за някаква тайна,която да съм скрила от милото! :girlhide:Освен това не сме изяснили самото понятие "тайна".Всмисъл че тайна може да е например цената на новите ти ботуши,ама тайна е и това,че имаш един нов колега,който е много любезен с теб и на теб това ти носи особено удоволствие! Girl_sing
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 19, 2007, 13:43:03 »

Това с цената ме изкефи адски моного, браво бе, момичеееее. Ами гледай сега формулировка на тайна:
Тайна е това нещо, което с цел запазването на мира в семейството - душевен, физически  beating, и всякакъв друг - се чудиш дали да кажеш на половинката.
Цената на ботушите може да е убийствена за него, колегата да е грозен и той да ти се чуди на акъла защо примираш по него/ всъщност колегата е един малък Аполон, но мъжа ти това едва ли ще го отбележи  blum blum blum/.
Та така.
Щом за нещо ти мине през ума дали да го кажеш, и не ти идва отвътре да го разтропаш веднага на всички, я по -добре си го запази за тебе.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 19, 2007, 13:47:42 »

Това с цената на ботушите ми се е случвало,но не го мисля за кой знае какъв грях,в смисъл,че е по-здравословно за моето мило да си мисли,че са по-ефтинки!!!Не че след това не му казвам,ама... crazy
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #68 -: октомври 19, 2007, 16:12:31 »

desislavka  това с цената на ботушките и аз съм го правила и за костюми и за блузки, а майка ми ако знае колко неща ми е купила... laugh  Може би когато си позволиш да имаш малките си тайни и не страдаш разбира се от това, тогава започваш да гласуваш и по-голямо доверие на половинката си. В началото много се терзаех от разните му приятелки. Те се побъркваха да го молят за сума ти неща - оправяхме компютри, слагахме перални, съдомиялни на чуждите жени, до три през нощта сме обяснявали висшата математика на някоя дългокрака колежка, водим ги до болницата когато имат нужда, точно в момент, когато ние сме се скарали за нещо си говорим с колежката от работа по телефона и очевидно ние мноооооого приятно. А и какви реплики съм чувала по мой адрес от тия му познати.   Oh my ... Това беше в началото на връзката и аз смятах, че едва ли не трябва на челото си да напиша, че имам връзка и всички мъже да ме заобикалят на километър, да си казваме всичко , но това само кара другия да започне да се крие и да те лъже, не че има някаква причина, но постоянното сърдене и желание да знаеш по минути какво е правил го кара. И сега са се опитвали да ме докачат за нещо подобно, но като им казах, че не ме интересува, важното е, че се връща при мен и си млъкнаха.Както аз искам да имам свобода, така и на него трябва да му дам по отношение на всичко и единствено другите могат да се опитват да ви мътят спокойствието като вкарват разни червейчета било за връзки, било за пари, за излизания без половинката и въобще за всичко.   Сега дори не искам и да питам, понякога се хващам, че не знам какво е правил цял ден, къде бил, с кого и не ме и вълнува толкова. По-важно е, че ще се приберем в къщи двамката, ще ме целуне по челото и ще ме прегърне, ще си разкажем как ни е минал деня, а понякога сме толкова уморени, че само стоим прегърнати и мълчим и пак ни е хубаво.     
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 19, 2007, 16:33:12 »

Да мила и при нас е точно така!Макар и да си знаем кой какво  еправил през деня,толкова сме приказливи и всеки иска едва ли не на митутата да сподели на другия какво му се е случило :laugh:И понякога чак се чудя как е възможно....Но аз пак си имам моите малки тайни,макар и едвам да се сдържам понякога да не му ги кажа.Даже се шегувам понякога,че "приятелството ни пречи на любовния живот" :laugh:И за това трябва да сме малко по-интересни и тайнствени! tease
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #70 -: октомври 19, 2007, 17:38:42 »

Да понякога се усещам, че започвам да му казвам неща, които точно от него трябва да крия като някоя изненада, която му готва. Също като на приятелче. Все му казвам, че сега е добре, лошо ще стане като започнем да си споделяме за предишната вечер (ако ме разбирате  blush ) и да коментираме как е било, съвсем ще размием границите.  laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 19, 2007, 20:10:36 »

 laugh :laugh:Много точно казано!дано не ни линчуват по-консервативните! beating(шегичка!)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 29, 2007, 16:19:04 »

всичко си казвам :bravo:еми не мога да крия,е някой неща примерно след седмица,но смело мога да кажа,че нямам тайни от приятеля си blush blush blush ако премълча,ми става едно криво и гадно и си казвам.....а изненадите-ох нито той може да пази тайна,нито аз cap
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 29, 2007, 18:55:00 »

Мен пък поняога чак ме е яд на мене си, че всичко си му казвам!!! blush Е, само понякога "цената на ботушките" или, когато "мама ми купува нещо" blush, но пъкиначе всичко е абсолютно прозрачно! Ами не може съвсем без нищо премълчано!!! nea А и съм сигурна, че той има повече "тайни"
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #74 -: декември 10, 2007, 22:16:40 »

Е, само понякога "цената на ботушките" или, когато "мама ми купува нещо" blush [color]

Даааам,колко познато ми е това  girl_wink Или като си купя нещо,то винаги е "евтино,20лв,какво му плащаш"  blum Дори хич да не е толкова,трябва мир да има  Wink Но милото в повечето случаи и за тези разходи ме разбира,стига да не са ботуши,които струват колкото един play station,тогава вече го намира за разхищение tease
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines