Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:24:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли тайни от съпруга(та) си/приятеля(ката) си?  (Прочетена 81648 пъти)
 
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #30 -: април 13, 2007, 14:12:06 »

Леле това за "копчето за изключване" все едно за мен се отнася-лощо, но не мога да мълча, надувам му на милото главата ден и нощ-и да няма нещо кой знае какво за обсъждане все ще намеря. Той пък е по-мълчалив и казва, че не му пречи-така му създавам постоянен фон- ромоня му и жужа на главата и така си е свикнал, че си знае-ако случайно млъкна и не говоря значи работа е мноого сериозна и обикновено е сгафил много яко.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 13, 2007, 18:45:13 »

Всичко си казвам, иначе се сърди, цупи......... Mad girl hysteric Плачещо момиче Cray не говори  End
а аз после  shok
прав си, на моето мъжле е трудно по някога да каже нещо,все думите с ченгел трябва да ги вадя,как да не се сърдиш после.все забравил да каже hysteric
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 13, 2007, 21:00:20 »

прав си, на моето мъжле е трудно по някога да каже нещо,все думите с ченгел трябва да ги вадя,как да не се сърдиш после.все забравил да каже hysteric
о да и ние имаме този проблем hysteric или пък не помнил какво съм му казала Плачещо момиче
« Последна редакция: април 16, 2007, 12:03:04 от maria_lakova » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 15, 2007, 12:59:39 »

прав си, на моето мъжле е трудно по някога да каже нещо,все думите с ченгел трябва да ги вадя,как да не се сърдиш после.все забравил да каже hysteric
о да и ние имаме този проблем hysteric или пък не помнил какво съм му казала Плачещо момиче

понякога ме слуша до всъщност нищо не чува, все едно нищо не съм казала. просто е уйасно Плачещо момиче
« Последна редакция: април 16, 2007, 12:03:33 от maria_lakova » Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #34 -: април 25, 2007, 20:32:53 »

и ние всичко си казваме, ама е голям кеф така, и при нас се случва единия да имитира че слуша, ама бързо се оправяме, като повторим 2-3 пъти DANCE
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #35 -: април 26, 2007, 19:32:42 »

Естествено че имам тяйни. Някои са за негово добро. Други за мое. И смятам да продължавам да си ги имам
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #36 -: април 27, 2007, 08:35:34 »

Естествено че имам тяйни. Някои са за негово добро. Други за мое. И смятам да продължавам да си ги имам

не искам да съм съдник, но една връзка протича гладко единствено когато няма неизказани неща, разбира се, всеки има личен избор, просто лично мнение good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 27, 2007, 09:06:32 »

Естествено че имам тяйни. Някои са за негово добро. Други за мое. И смятам да продължавам да си ги имам

яна,
и аз някъде по-горе бях писала, че има неща, които по-добре да останат неказани.
иначе се рискува да се осмислят грешно!
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #38 -: април 27, 2007, 15:24:16 »

Боже, ако винаги казвахме всичко, което мислим, представяте ли си какви щяха да са отношенията ни?! Моят така иска, но понякога такива глупости ни минават през главите, че по-добре да ги премълчим, и без това след половин час сме на друго мнение...
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 27, 2007, 15:40:39 »

точно така цветна,
и аз понякога се ядосвам на това, което казвам, просто импулсивно
 blush blush
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #40 -: април 27, 2007, 17:30:50 »

приятеля ми много добре знае че съм леко потаен темерут, така че тайните ми не го смущават понеже са нещо присъщо за характера ми..... А се предполага че той си ме харесва такава
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #41 -: април 29, 2007, 12:07:37 »

ние пък сме с характери дето неможем да си премълчим и малко банално ама като зачоплим една тема.... не сме спали да коментираме Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 03, 2007, 11:30:42 »

Аз смело мога да заявя, че имам както много добра приятелка, така и много добър приятел.
С приятелката ми се запознахме когато станахме колежки. Тя е най близката ми като сестричка ми е. Никога не ме е наранявала и няма да го стори. Много си я обичам.
Най-добрият ми приятел е до мен от .... май вече 6години. Юли месец ще се оженим и никога няма да се разделим надявам се.
С него бяхме приятели доста дълго, всичко споделях с него и винаги можех да разчитам, че ще обърне земята за да ми помогне. После между нас пламнаха и по-дълбоки чувства които надявам се да робят едно малко човече.
Той все още е най-добрият ми приятел.
По - добре не бих могла да го кажа  good good good При мен положението е същото, само че годините не са 6, а 3 и половина. И за приятелката нещата стоят по същия начин. Най - добрата си приятелка срещнах в университета, работим в една фирма вече и тя ще ми е кума  smile А с половинката няма нещо, което да не мога да споделя, както и той с мен. Преживели сме доста трудни, но също така и много красиви и разтапящи моменти и всеки един от нас знае, че може да разчита на другия на 100% и сляпо да му вярва! Именно затова мисля, че и такива връзки остават много силни и то за много дълго време! good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 03, 2007, 11:55:23 »

ей момичета,
отплеснахте се пак
тук обсъждаме дали има приятелство между мъж и жена без да са интимни партньори, а това колко добри приятели сме с мъжете си го говорим в другата тема  "Имаме ли тайни от..."
всички много обичаме мъжлетата, нали за това сме се съгласили да се омъжим за тях, но пречи ли това да имаме приятелства и с други мъже.
според мен, дори е полезно, пък и мъжете са много по-внимателни като приятели
 friends
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #44 -: май 04, 2007, 07:24:48 »

това не е ли темата за тайните от половинката crazy
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines