Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:20:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли тайни от съпруга(та) си/приятеля(ката) си?  (Прочетена 81638 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 26, 2008, 20:38:34 »

Хм - за имане - нямам. юпонякога спестявам по нещо или  *db*забавям pleasantry разкриването му, а за изненади - и двамата трудно издържаме да не си кажем предварително, какво сме намислили, но понякога успяваме и става супер готино да гледаш учуденото изражение на някой от двамата (говорим за приятните изненади, разбира се).

Опитвала съм се да крия заради всеобщото благо, но вместо да стане по- добре, става още по- лошо. Така, че - аз му казвам всичко, дори и понякога да не е приятно да се чуе... За него важи почти същото - той просто  *db*изостава pleasantry със споделянето на инфото Wink
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 28, 2008, 18:43:26 »

Естествено,че имам  Wink ,но те са от миналия живот преди него ....
Не мисля,че трябва да му споделя всичко,просто трябва да имам и нещо лично за сеебе си все пак....
А откакто сме заедно се старая да му казвам всичко.....или по скоро поспестявам му някои неща,защото знам,че ще се засегне....но нали си го обичам..... heart
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 10, 2008, 13:36:45 »

Твърдо съм ЗА споделянето! good
Нямам тайни от него нито пък той от мен!Аз съм за чисти и открити отношения,важен е диалога между нас. Предрочитам да го чуя от него или аз да кажа каквото имам отколкото да се разбере от другаде. Нещата рано или късно излизат наяве и не бих рискувала доверието на мъжа ми!
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 10, 2008, 13:45:10 »

аз пък мисля че всеки човек си има тайни и че не всичко трябава да бъде споделяно, в това имам предвид че напълно съм сагласна с  d_petrovska и с nia за * женските работки* а не за наистина тайни тайни по межд ни, и аз и той си има нещица който си ги запазва за себе си... лично пространство вътре с нас... ох дано да се изразих правилно и разбираемо  tease
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 15, 2008, 09:56:06 »

Ако под „женски работи” се разбира  за предишни връзки смятам,че никой себеуважаващ се мъж не би любопитствал и питал за подбно нещо.Най-малко от гледна точка на възпитанието. Но ако трябва и това бих споделила нямам неща от които да се срамувам или неща за които да съжалявам.

В крайна сметка: не си спомням  кой беше казъл   ........ не е важно да си първият мъж в живота на е дна жена , а последния! ...... Clover
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 16, 2008, 12:51:01 »

........ не е важно да си първият мъж в живота на е дна жена , а последния! ...... Clover
  Това ми хареса! good


Уффф колкото и да се  опитвам понякога да не му казва някои неща, но става дума за неща, за които той лично ми е казвам, че не иска да слуша, аз пак казвам, ззащото просто не мога да се стърпя! smile
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 18, 2008, 22:44:55 »

нека и аз се включа в тази тема good
според мен е хубаво да споделяте но не е нужно да го наранява те с подробности за предишни връски

а за нас с душето споделянето е част от ежедневието / да живеят мобилните телефони и тарифи с безплатни минути/,  yahoo
та ако не кажа на него все едно да го скрия от себе си
 heart heart heart
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: ноември 18, 2008, 23:02:34 »

Аз споделям всичко, защото съпруга ми е и най-добрият приятел и не мога да си представя даже, че умишлено ще пазя някаква тайна от него.
За стари гаджета и минали връзки нито той е любопитствал нито аз имам желание да си спомням и обсъждам. Така че това не го възприемам за някаква тайна. За пари ми се струва също дребнаво да крия нещо.
Според мен доверието, честността и откритостта са супер важни за стабилността на връзката.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: ноември 23, 2008, 00:34:39 »

Точно така,Натали!Подкрепям те с две ръце! good
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 23, 2008, 01:23:12 »

   good


Уффф колкото и да се  опитвам понякога да не му казва някои неща, но става дума за неща, за които той лично ми е казвам, че не иска да слуша, аз пак казвам, ззащото просто не мога да се стърпя! smile
И ние сме така tease
Натали и аз те подкрепям judges
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #115 -: декември 11, 2008, 12:06:10 »

и аз нямам тайни от бъдещия ми съпруг!какво да ви кажа,та аз не мога и изненада да скрия за него!бях му купила подарък за 1-та ни година заедно-чаша с наша снимка и надпис-обичам те и датата!познаите-2 дни преди празника аз му казах че не мога да издържа и му го подарих!!!а и тои е сйщия!един ден ми звъни по мобилния и си говорим 10 мин. за нешо си и той по едно време ми казва-ох,исках да е изненада ама не издържам!много е сладък!
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: декември 11, 2008, 14:57:27 »

не, нямам всичко си му казвам! pardon
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 27, 2009, 18:57:35 »

Да, малки, несъществени женски тайнички...колкото да не е без хич smile но общо взето, всичко си му споделям. Вярвам, че и той на мен
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 17, 2009, 08:53:11 »

Аз нямам тайни от съпруга си! Всичко му казвам, дори и малките незначителни неща!!! Това е така защото аз лесно се впечатлявам и за мен почти няма неважни неща....На него пък му е забавно да слуша и общо взето вечерите ни са изпълнени с много смях... girl_wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 03, 2009, 10:00:30 »

аз пък мисля че всеки човек си има тайни и че не всичко трябава да бъде споделяно, в това имам предвид че напълно съм сагласна с  d_petrovska и с nia за * женските работки* а не за наистина тайни тайни по межд ни, и аз и той си има нещица който си ги запазва за себе си... лично пространство вътре с нас... ох дано да се изразих правилно и разбираемо  tease
- добре си го казала good и аз съм съгласна с него. Нес тава въпорс да се крие тайна, а просто неща, които си остават в нашето пространство, но ако пита за тях нама проблем да се споделят!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines