Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:15:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли тайни от съпруга(та) си/приятеля(ката) си?  (Прочетена 81634 пъти)
 
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: декември 11, 2007, 10:25:01 »

Да,но те са някак незначителни и дребни,като например цените на нещата,които съм купила,размера на сметката на телефона ми...и други подобни.А и някои тайни относно моето минало,но много незначителни... blush
Активен
lini_barabini
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 27



« Отговор #76 -: декември 17, 2007, 20:22:40 »

Ние със съпругата ми нямаме тайни един от друг(или поне така си мисля).   =]Дори и във финансово отношение не крием нищо. Нещата,които имахме да си казваме ги казахме още в началото.Не бяха от най приятните моменти но е по -важно,че всичко остана в миналото и сега се радваме на миговете прекарани заедно. Dance2
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 18, 2007, 13:19:13 »

Ние със съпругата ми нямаме тайни един от друг(или поне така си мисля).   =]Дори и във финансово отношение не крием нищо. Нещата,които имахме да си казваме ги казахме още в началото.Не бяха от най приятните моменти но е по -важно,че всичко остана в миналото и сега се радваме на миговете прекарани заедно. Dance2
Да бе, ти така си мислиш  diablo diablo diablo
То нали затова е тайна, за да не се знае, ха ха ха.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #78 -: декември 18, 2007, 13:23:25 »

Хихи аз имам... знам какво ми ще ми подари за Коледа, но си мълча и не се издавам  tease

А си имаме и други тайни със сигурност, не се сещам но въобще не притендирам че му казвам всичко.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 18, 2007, 13:26:33 »

Много ясно бе. То ако си пееш всичко, егати, къде остава твоето си лично местенце. Но нали да сме наясно, не става въпрос за някакви генерални тайни, които ще ти разбият връзката ако излязат наяве. Тогава отиваме в друга тема вече. diablo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 18, 2007, 14:20:29 »

и аз имам малки женски тайнички ама е нормално коя жена няма =]и милот даже не иска и да ги знае аз му викам мило нека ти споделя и той "ааа твойте женски истории за теб си ги дръжа спести ми ги"нормално е и аз не искам да знам мъжките му неща!аз съм женена за него не съм се въплатила в живота и съществото му така да се каже nea и естествено има си граници ако моите тайни започнат да се свързват с нещо което пряко или косвено го засяга ще се наложи да му разкажа естествено diablo иначе снощи ме хвама че съм скрила от него нещичко и ми стана неприятно! cray
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 18, 2007, 14:42:22 »

Разбира се, че коя жена няма тайни от мъжа си? Става въпрос за  pleasantry женските малки тайни! Аз също не споделям абсолютно всичко на мъжа си. А и както казва Клео тях не ги и интересуват нашите женски истории.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 18, 2007, 15:06:30 »

Аз не мога да се стърпя да го изненадам с нещо пак камо ли тайно да пазя  funnytooth да мълча и да си трая - НЕ, пък и съм против тайните, защото раздаличават хората, аз смятамче комуникацията е много важна за една връзка - почне ли всеки да си има нещо тайно от другия отече рабоатата  pardon Ама така мисля аз , дори ние -с мъжа ми, всеки сам познава себе си и половинката и всяка двойка държи на различни неща така че... зависи..
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 18, 2007, 16:22:59 »

Аз също не мога да крия много неща от мъжа ми, дори и изненади и подаръци  blush и аз като теб Вероника, но съм скривала цана на нещо, което съм си купила и такива дребни неща. Ние също си споделяме всичко, но исках да кажа че сигурно няма човек, който да няма и една малка тайничка.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 18, 2007, 18:46:34 »

Аз също не мога да крия много неща от мъжа ми, дори и изненади и подаръци  blush и аз като теб Вероника, но съм скривала цана на нещо, което съм си купила и такива дребни неща. Ние също си споделяме всичко, но исках да кажа че сигурно няма човек, който да няма и една малка тайничка.
хихихи това с цената ми е хрумвало ама аз съм си чешит де, той милото винаги ми казва, че си има неща които не се казват, аз съм до болка директна  pardon и понакога си мисля да го излъжа за някоя цена, заради него самия, да не се трупяса ама не, всичко му казвам, мърмори или не това е положението, а и при нас аз съм по-устатата и по-умея да убеждавам и да обърна нещата на 180 градуса, кво да се праи, ще търпи че купувам, аз как търпя мъжките мавици и Еврофутболи например. Никакво премълчаване и тайни, после като се издъня по-зле  funnytooth
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 18, 2007, 18:49:11 »

Така като ви чета май всеки разбира различно значението на думата "тайна" :girl_wink:И стигам до извода,че си зависи от самата връзка,от хората в нея,от отношенията им, от самата ценностна система на човека и т.н.Ако мъжа ти е адски ревнив как няма да скриеш,че си пила кафе с колега например-имам такава приятелка и я подкрепям,защото е по-добре отколкото изобщо да престане да комуникира с други индивиди от мъжки пол...Друга пък не е споделила(това не е криене според мен) за подробности около минали връзки, защото знае,че мъжа й няма да я разбере, трета пък ЛЪЖЕ(това за мен вече не е тайна,а откровена лъжа) мъжа си, че не пие противозачатъчни и човека си мисли,че нещо е "некадърен" ohmyЕто ви няколко примера как за всеки това понятие е различно или пък по-скоро трябва да разграничим тайната от лъжата и премълчаната истина... girl_wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 18, 2007, 18:55:48 »

Ама Тони, аз по нагоре писах точно това, че си зависи от хората и от връзката, на всеки кухнята му е различна нали, вкуса също ами и тук е същото, аз просто не съм такава личност - не мога много да лъжа и мажа и крия или ме приема такава или не. Аз също имам приятелки с проблемите като на твоите, но аз не бих била с мъж, който ще ми прави скандали ако съм пила кафе с някой си, или ме бие и аз да търча след него -  да бе да, ама имам такива дружки и щом могат да го понасят значи могат, всички сме различни и всеки поразличен начин си прави семейното гнездо и отношения  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 18, 2007, 20:16:48 »

Именно...аз си разсъждавах просто на глас :girl_wink:Нямам предвид никой конкретно, но пък съм на мнение,че всеки си има своите тайни-малки или големи...( и нямам предвид "малки тайни" като фикс за готвене blum).Това е все едно някой да ми каже "никога не съм лъгал в живота си!" .Е няма такъв човек-съзнателно или несъзнателно всеки е изричал по някоя малка или голяма лъжа...Разликата е,че някои го правят за кеф,други от необходимост,трети без да искат......И имайте предвид, че по принцип ние страшно много си говорим и наистина като цяло мога да кажа, че си казваме всичко, но..... girl_wink
А че всеки сам решава за себе си е повече от ясно! tease
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 18, 2007, 20:21:44 »

Мила тайни и лъжи за различни неща в случая
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #89 -: декември 18, 2007, 20:43:11 »

Аз пък да си призня, гажето ми е най-голямата приятелка.Имам чувството че ако не му кажа ще пръсна....имам айни от него само когато съм решила да го изненадам с нещо.
Обичам да споделям всичко с него, и да си призная от три години го правя и се чувствам прекрасно от от това......... Wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines