Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:24:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 198595 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 04, 2008, 14:52:12 »

абе тайната е в глада и в ограниченията + спорт,но аз знам ,че спорта трябва да започне след първите поне 3-4 кг,защото иначе организъма страда хем от диетата,особено ако се драстична и отделно от страда от спорта -някъде го бях чела,но има логика blush
а сега за хапчета за отслабване и т.н.-според мен са си заблуда Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 04, 2008, 15:04:30 »

и аз почнах диеката.сутрин не закусвам и само пих кафе без захар.аз така си го пия.на обяд кисело мляко Герма 0,1% хапнах.довечера сме на варени пилешки бутчета и сварени яйца.
Утре сме на риба.
Аз мазиндола не го одобрявам има много странични ефекти и вреди.наистина подтиска глада но не го препоръчвам на никой
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 04, 2008, 15:16:34 »

аз вчера гледах една реклама на дъвки пак за сваляне на килограми!!някой да има инфо по въпроса
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 04, 2008, 19:58:04 »

аз лично съм дъвкала две дъвки,но нито ми убиха апетита,нито нищо<бяха мостра към едно списание> blush
мацки как върви диетата,аз вечерях малко късничко,от утре ще вечерям в 6 и половина,обаче днес проспах часа и сега хапнах пилешко със салатка и имам даже за утре на обяд blush blush радвам се,че днес устисках и не прегреших tease и реших да се премеря днес и после чак другата седмица pardon
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #49 -: февруари 04, 2008, 20:17:05 »

Аз не съм към никоя диета, но спазвам нещо си. Днес съм на билков чай за закуска, едно капучино но с безмаслено мляко, малко салата с риба и без олио и подправки... след малко ще отида да видя какво ще ми предложи вечерния стол в работата че пак ще съм до късно.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 04, 2008, 21:28:28 »

И аз съм пила L-carnitin но без спорт нямаше ефект. Сега си вземам по 1-2 таблетки преди фитнес и сауна , на който ако ходех по често сигурно щеше да има ефект  smile 
Да ви кажа диетите имат ефект в зависимост от това с колко калории е свикнал организма. Аз по принцип не ям много, и за да сваля някои друг кг ми трябват само "голи" салати.  От седмица насам се опитвам да ям като Rou, като един ден в седмицата си позволявам нещо любимо.Ноооо засега все съм си толкова.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 04, 2008, 23:50:14 »

абе тайната е в глада и в ограниченията + спорт,но аз знам ,че спорта трябва да започне след първите поне 3-4 кг,защото иначе организъма страда хем от диетата,особено ако се драстична и отделно от страда от спорта -някъде го бях чела,но има логика blush
а сега за хапчета за отслабване и т.н.-според мен са си заблуда Wink

Не съм съгласна че няма ефект от хапчетата за отслабване. Баща ми отслабна около 25кг за 1 година, а мама 10кг благодарение на едни хапчета. Аз също ги пих един път и свалих 5кг за 3 месеца. Но година по-късно качих 10кг. Но при мен беше под въздействието на стреса(местене от един град в друг, започнах да живея с милото, повишиха ме в работата и това доведе до повече отговорности и т.н.). Още доста хора ги пиха и всички са доволни. Така че аз вярвам че тези хапчета са ефикасни.  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 05, 2008, 00:19:44 »

Според мен всичко е в храненето и движението,хапчетата не виждам какво помагат,освен да се ходи по-често до тоалетна,а и не на всеки действат и не може да ме убедите.че само с хапчета се свалят килограмите blush сподели какви са тези хапчета,аз имам наблюдения главно към фемимодела и кафето вита голд-те помогнаха на хората,които започнаха да ядат много по-малко и да спортуват,но според мен те и без хапчетата и кафето щяха да отслабнат pardon
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 05, 2008, 08:00:01 »

Моят мъж видял Кларинол в промоция с още някакви за него хапчета и решил да ги купи smile. И като прочетох упътването - за 3 месеца до 2 килограма се отслабва?! Ужас, и то отново се изисква и режим. И аз не вярвам на хапчета. Мисля си, че дори и да имат ефект, то той няма да е дълготраен и едва ли няма да влияят на организма и другаде?!
Спорт и хранителен режим му е майката! Ама и силна воля smile. Иначе и аз от днес съм на диета. Днес съм на плодове и месо smile.
Успех!!!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 05, 2008, 09:20:06 »

Aз пък преди сватбтата си бях купила кафе Витаголд  blum  и сега ще го пием май. Подтиска апетита уж  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 05, 2008, 09:28:24 »

Момичета как сте,на мен днес ми е втори ден,сигурно ще се лиша от кафето,а как мислите мога ли с кафява захар да го изпия blush за обед имам някакъв пилешки буламач tease и за вечеря съм решила салатка да хапна..... я кажете вие вечер до колко часа ядете,аз съм решила тази седмица до 7,а другата до 6 ако мога pardon
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 05, 2008, 11:38:26 »

Докато разглеждах този сайт открих диетата на Радост от огледала ето я good
ДИЕТАТА НА РАДОСТ

Хранене – по 5 пъти на ден, през 3 часа

Само богати на протеини храни:
- риба
- телешко
- пилешко месо
- сирене
- извара
- мляко - зеленчуци

Никакви мазнини и пържени храни

Приемане на много вода

Кристиана Кръстева
сн. Лилия Йотова, Иван Василев, Булфото

Със съдействието на сп.”Story”

Успех момичета виждами се лесно изпълнима give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 05, 2008, 11:45:32 »

моята е същата,само дето при моята не се яде мляко и сирене blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 05, 2008, 11:47:50 »

ако си само на диета без спорт не става
само спорт без да се контролираш малко от малко какво ядеш пак няма ефект
фапчета без спорт ооо пари хвърлени на вятъра
ел карнитина не разгражда мазнините ей така ядейки пуканки пре тв *THUMBS*той спомага за по-бързото им изгаряне но е като двигател включва се когато го запалиш тоест когато организма ти започне да се натоварва!!
харанене често но малко и без пържени картофки хамбургери пица и такива спорт поне 3 4 пъти в седмицата в комбинация с карнитина или нещо което спомага разграждането!ето това му е майката!!пробвала съм го веднъж и ефекта беше поразителен!е домързя ме(аз не съм постоянна по принцип)и пак се раздроблих хех е сега абсолютно не мога да правя нищо с мазнинките и килцата но след като родя се захващам здраво
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 05, 2008, 11:49:28 »

Диетата наистина не изглежда трудна, а освен това има и любимите ми млечни продукти. Но поне на салата не може ли малко зехтин ?  И другият ми проблем е че убийте ме не мога да ям по 5 пъти на ден, просто трябва да се тъпча. Нормално ям 2 пъти на ден, като вечерята се опитвам да е в по-ранни часове, но всичко зависи от това кога ще се приберем от работа.
А Вероника, сподели моля те за кафето Вита Голд как ти се отразява . Аз вчере си купих 2 пакетчета от любопитство. Изпих едното сутринта и наистина подтиска апетита, но мисля че не бих могла да изпия второто скоро, просто защото нито ми се пие, нито ми се яде smile А, изяла съм и един малък грейпфрут. А в интернет потърсих отзиви и май повечето бяха отрицателни nea
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines