Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 12:31:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено меню - 3 част  (Прочетена 198258 пъти)
 
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 21, 2012, 10:34:14 »

Нашето меню ще е 6 - степенно. Аз като си се знам пак ще преям още на салатата, ама то и не вярвам тогава от толкова емоции дори да ми се яде. Поне хората гладни няма да останат.

И аз съм фенка на ядките, а гъбите - просто ги обожавам. Плюс това са диетични. smile
« Последна редакция: април 21, 2012, 10:37:07 от Bride2012 » Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 24, 2012, 06:26:44 »

Еха 6 степенно... много храна бе  Wink и аз да ти кажа, няма да мога да се справя....  smile
Ние си избрахме меню  danceg довечера ще го опитаме Wink
Избрахме си:

салата - овчарска

предястие - чушка бюрек

основсно - комбинирано пилешко с рокфор и св. карета с фубен сос като гарнитура има задушени зеленчуци и картофи соте


тортата - тя е включена към куверта и избрахме плодова
питка
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 24, 2012, 06:54:00 »

И нашето основно е почти същото, което за мен е оптималния вариат да се избегне войната пилешко-свинско!
Само за ядките досега не съм се замисляла, но...има време ще помислим и за това smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 24, 2012, 08:49:18 »

Ние ядките ще ги взимаме днес, като ще отидем на едно омразно за мен място, на което не съм стъпвала с години - Женския пазар, но там има магазин за ядки, и са между 4 и 5 лв. по-евтини за килограм. Ако не беше и повече. Но ядки няма да взимаме много... след цялото ядене, което сме приготвили...
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 24, 2012, 08:52:05 »

Еха 6 степенно... много храна бе  Wink и аз да ти кажа, няма да мога да се справя....  smile
Ние си избрахме меню  danceg довечера ще го опитаме Wink
Избрахме си:

салата - овчарска

предястие - чушка бюрек

основсно - комбинирано пилешко с рокфор и св. карета с фубен сос като гарнитура има задушени зеленчуци и картофи соте


тортата - тя е включена към куверта и избрахме плодова
питка
Браво, отхвърлили сте едно важно задължение. Вие ли поискахте да дегустирате? Всичко ли ще пробвате? А тортата? Нейната украса каква ше е?
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 24, 2012, 09:04:02 »

така е, довечера ще го пробваме и ще си го платим smile мислим да пробваме от всичко дори и тортата smile
Украсата за тортата Весе е еднаква за всички мисля smile бяла сметана с червени естествени лилиуми , но и това ще уточним днес Wink
И ние мислим за ядки и ще говорим за детски менюто, защото ни разубедиха, че ако са на поръчка много време ще чакат дечицата да им стане готово яденето , а те ще са едни от най - нетърпеливите smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 24, 2012, 09:07:43 »

Ясно. Много полезно инфо. И ние ще мисли за децата какво да направим. А тортата някак ми се искаше да не е с червени цветя, да видим дали ще може да го уредим.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 24, 2012, 09:09:09 »

Весе мисля, че няма да имаш никакви проблеми с управителя smile ще ти направят с други цветя Wink   (според мен)
Активен
madi
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #143 -: април 29, 2012, 16:57:03 »

Защо ще си плащате дегустацията на сватбеното меню
На нас ни е безплатно
С мъжа ми ходихме на обяд в ресторанта, сервираха ни всичко което ще е на сватбата
Ние не харесахме само тортата, та сега пак ще ходим да дегустираме само торти, но никой за нищо не ни е карал да плащаме
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 29, 2012, 17:59:05 »

при вас има ли служебно меню-за диджея, за фотографа... такива подобни?
Ние решихме да се сервират с питиетата за наздраве мезетата; също ще включим и ядки не знам точно по кое време, мисля по 50 г на човек -ще бъдат инд. кашу, лешници и бадеми; Къде във Варна има на изгодни цени ?  give_rose
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 29, 2012, 18:09:20 »

И аз съм се замислила за менютата за техническите лица... Мисля да им се сервира същото ядене(като вид), като на гостите, но без предястие и мезета - т.е. само салата + основно. Все пак те не са там за да 'мезят', нали се очаква да работят все пак?! Чудя се и торта дали да им се срвира - нали се води, че това е последния ритуал, след който спират да снимат и си тръгват (без DJ-я де).
Какво мислите по въпроса?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 29, 2012, 18:19:48 »

При нас ще има цялостно меню за професионалистите, които сме наели. Те ни уважават като клиенти, ние също трябва да ги уважим. В интерес на истината не разбирам някой изказвания по въпроса - че са персонал и че трябва да работят , а не да ядат!?! Както и да е, всеки си знае  pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 29, 2012, 18:22:44 »

при нас има вариант за половин куверт за тях, ще помислим...
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 29, 2012, 18:24:57 »

Ние по този казус се допитахме до DJ-я. Не сме непознати, помолихме го просто честно да каже как е най-удобно за него и той каза, че салата е ок- все пак наистина е на работа, докато другите гости, които не са, ще имат задачата да се борят с 4-5-степенно меню. Същото каза и оператора. Евентуално 1 меню за двама също би било ок.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 29, 2012, 18:48:44 »

Те ни уважават като клиенти, ние също трябва да ги уважим. В интерес на истината не разбирам някой изказвания по въпроса - че са персонал и че трябва да работят , а не да ядат!?!
Аз и сервитьорите уважавам, но не мисля да им поемам нищо?! Техническите лица не идват на сватба - те отиват на работа и извинявай, но на моята работа никой не ми плаща обяда. Смятам, че уважението си мога да го засвидетелствам по друг начин - например, ако наистина са толкова добти, колкото се надявам, да получат стабилна препоръка и реклама от моя страна.
Ето тук, за първи път, ми се иска да чуя мнението на професионалистите във форума, които иначе все се намесват и изказват 'компетентни' мнения.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines