Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 23:39:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко, което ни интересува за новородено  (Прочетена 225115 пъти)
 
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: август 15, 2008, 15:17:26 »

Лошо е това с обрива.... sad Незнам, аз съм съгласна с Маги, че трябва да свикват децата отрано. pardon
Още в болницата ги къпят бебчетата. Ние си продължихме и вкъщи със същата козметика като в родилния дом. Разбира се, всеки решава сам за детето си. Съжалявам ако съм обидила някой. pardon
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: август 15, 2008, 15:29:44 »

Да, обривите са гадно нещо, ама то не беше моето дете... А това да къпя бебето само с вода беше препоръка на моята акушерка(тя идва всеки ден в къщи след раждането първата седмица и после както искаш - до 1 месъц). Аз не съм раждала в болница и не знам как там се грижат за бебенцата.
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: август 15, 2008, 16:22:44 »

В чужбина ли живеете? Или и тук вече може вкъщи да се ражда? huhhuh.gif
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: август 16, 2008, 10:25:01 »

Ние редувахме един ден с шампоана един само с водичка , но ако не е свършил точно тогава голямата работа, че нея ние не я вършим по 8 пъти на ден pardon а сутрин и вечер girl_wink обилно funnytooth
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: август 18, 2008, 14:40:24 »

не зная дали тук е мястото за молбата ми ако не е се извинявам blush
Моля мамите от София д ами препоръчат педиатър!!В района-Белите брези,Борово,Кр.село,Павлово,И тези около тях!!Ако има някоя мама с педи от 20 поликлиника ако може да ми каже и графика за да ида и да поговоря с лекарката!!Нямаме много време а трябва вече да си избера педиатър на детето!
Благодаря предварително
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 19, 2008, 12:07:08 »

Аз съм много доволна от нашата, но е в Люлин sad имам приятелка в Красно село и ще я питам за там pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 19, 2008, 14:06:41 »

мацки, в събота си мислим дали да не водим малката на гости на бабите й (на около 80 км) за няколко ко часа? blum Вече ще е станала на месец, качвали сме я в колата, харесва й, заспива веднага. Вие как мислите ? И кога беше първото пътуване на вашите?
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 19, 2008, 14:51:41 »

Ние тази неделя излязохме до Батолия с малкия така че не мисля че ще имате проблем по хубаво от природата  няма good Sunshine butterfly
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: август 19, 2008, 19:20:35 »

мацки, в събота си мислим дали да не водим малката на гости на бабите й (на около 80 км) за няколко ко часа? blum Вече ще е станала на месец, качвали сме я в колата, харесва й, заспива веднага. Вие как мислите ? И кога беше първото пътуване на вашите?

Почти съм сигурна,че тези 80км ще ги проспи  good Можете да пътувате!Ние не се спираме,за сега най-дългото разтояние с колата,което Дани е пътувал са 200км
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #204 -: август 19, 2008, 19:30:43 »

Мисля че на бебчо пътуването ще му понесе.С малки почивки нашата запетайка на 2.5м. пропътува 800км. за един ден
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #205 -: август 19, 2008, 20:17:32 »

Споделете ...нашата Тия започна да си лапа ръцете ?!?! Ако има едно лесно целите си юмруци ще напъха в устата и при вас ли е така?
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: август 19, 2008, 21:25:53 »

Що се отнася до пътуването  - няма никакъв проблем, щом на бебка й харесва. Моята принцеса само щом я качим в колата и заспива блажено и нищо не може да я смути.

А проблема с лапането на ръцете го имаме и ние и направо съм се хванала за главата. През деня почти нон стоп ръцете й са в устата, но аз съм при нея и не й разрешавам, освен когато имам да свърша нещо, тогава си ги яде необезпокоявана. Нощно време е по-сложното, защото тя и на сън си ги хапва. И ние с таткото както си спим и се събуждане от невероятно мляскане - ставаме и какво да видим - детенце си спинка, но и си яде ръцете. И не знам какво да правя. Слагах й ръкавички, но за отрицателно време станаха толкова мокри, че направо мога да ги изстискам. А е много малка да й ги мажа с нещо гадно. И аз имам нужда от съвет как да се справя със ситуацията.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: август 22, 2008, 03:16:22 »

мацки, в събота си мислим дали да не водим малката на гости на бабите й (на около 80 км) за няколко ко часа? blum Вече ще е станала на месец, качвали сме я в колата, харесва й, заспива веднага. Вие как мислите ? И кога беше първото пътуване на вашите?

Моите момиченца бяха на 2 седмици (родени са в 36г.с) и пропатуваха 450км. Важо е да му е удобно на бебчо и внимателно  good.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 22, 2008, 11:11:13 »

Нашия малчо се опитва преди да заспи да лапа пръсти, юмручета pardon но му давам биберона и той си го подпира с тях защото не могат да влязат заедно с него blum иначе бибата не я иска , но там върши работа Girl_hide
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #209 -: август 22, 2008, 11:16:54 »

Нашия малчо се опитва преди да заспи да лапа пръсти, юмручета pardon но му давам биберона и той си го подпира с тях защото не могат да влязат заедно с него blum

пууу това аз съм го писала все едно tease
За пътуването...и ние бяхме малки когато пътувахме до Плевен на гости...малчо спа като къпан и в двете посоки good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines