Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:21:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 72951 пъти)
 
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #240 -: май 29, 2013, 10:16:39 »

Ани направо прекрасен разказ... give_rose
Очаквах с нетърпение всяка част и ги четях със затаен дъх heart
Сега надзъртам и за последната част blum
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #241 -: май 31, 2013, 22:14:02 »

Не бях влизала дълго тук, но пък така изчетох всичко на куп:) страхотен разказ, незабравими преживявания! Можи би като човек има малко повече главоболия преди това и оценява самия ден високо и се забавлява много( също като вас) give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 04, 2013, 10:48:28 »

Момичета, съжалявам, че се бавя с разказа си, но нямам много време напоследък smile
Та, продължавам аз с разказа smile


След като се снимахме пред гражданското тръгнахме към църквата. Като на всяка сватба има други фотографи, които снимат, питат някой гост кой е ресторантът, проявяват снимките и идват да продават. Знаех, че ще има такива и ме е яд, че не съобразих да кажа на нашите да ни вземат една снимка. То пък нашите не били взели, защото на сватбата на брат ми пак имало и той им бил казал да не взимат  Girl_hide Все пак от гостите ще си взема и ще си направим копие на снимките, защото много ми харесват. Едната е точно, когато излизаме от гражданското, аз в ръцете на мъжа ми в близък план, а пък късметчетата "валят" над нас.
Та, тръгнахме към църквата, където направихме снимките с гостите в градинката на църквата. След като се наснимахме и отново позакъсняхме.. хихи.. Тръгнахме да влизаме навътре. Първо ни въведоха в една стаичка, за да ни питат имената, кой брак ни е по ред, кумовете дали са женени и т.н. Заизлизахме и понеже роклята ми бе доста обемиста се наложи аз да вървя напред, а младоженецът назад girl_wink Застанахме един до друг и се почна.
Тук е мястото да кажа, че църквата беше прекрасно украсена с живи цветя и килими. Всичко си беше от църквата, ние нищо не сме носили или искали. Беше много красиво подредена. Двама свещеници ни отслужиха венчанието, като единият пееше нещата за мъжа ми, а другият за мен. Преди всяко нещо ни се обясняваше какво трябва да правим или казваме. Аз, разбира се, нямаше да съм си Аз, ако не сгафя  funnytooth Когато ни сложиха пръстените на ръцете, първо го сложиха на мъжа ми, ама не докрай, а след това и на мен. И не знам защо, но аз реших, че трябва да си го пъхна до край. Веднага след това кумата идва пред нас да ни разменя пръстените и аз не мога да си го извадя.. Викам на попа "не мога", а той "ама защо го слагаш, като не съм казал'.. и се мъча аз ли мъча... цирк просто.. нейсе го изкарах, като през цялото време кумата седи и чака girl_haha А съпругът ми си седи и се хихика. Много смешно се получи..
Между другото свещениците още в началото ни казаха да не се притесняваме, ако короните се ударят при размяната им от кума.. не били верни суеверията smile Така че, булки, спокойно smile
Изведоха ни навън, кумата хвърли житото и на мен навсякъде ми влезе житце, ама навсякъде.. tease
Направихме една обща снимка с всички гости и ние потеглихме към фотосесията ни след кратко разбиране кой какво да прави.
Само да кажа, че съм изключително доволна от църквата, уредбата и особено от гласовете на свещениците. Толкова напевни и приятни за слушане.. smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 04, 2013, 11:02:11 »

Бяхме решили фотосесията ни да бъде около президентството, пред археологическия музей и на Ротондата, ако стигне времето. Обаче впоследствие с фотографа решихме първо да отидем на Банята, след това зад ЦУМ. Има много хубави фенери и там се получиха може би най-хубавите ни и забавни снимки. След това се снимахме на президентството, като пресякохме отгоре, а не влязохме в подлеза и беше много забавно как колите ни спират и ни правят път.. Огледахме се и за чичо полицай да не ни глоби, ама нямаше.. хихи. Много мило ми стана на фонтана пред президентството, когато две девойки ме спряха, казаха, че съм прекрасна булка и помолиха да се снимат с мен smile
Ще ви покажа една снимка от Банята. Ние много му се чудехме защо се катери и ни снима отгоре, а то било, за да хване кръговете, които образуват плочките smile
Беше интересно, защото фотографът и операторът не се познаваха, не се заяждаха, нямаше съревнование между тях, а си помагаха при снимането. Много ни допадна. Дори операторът се пошегува, че ако сега вляза във фонтана с все обувките ще ни вземе половината цена smile Мислех да го направя само за майтапа, но само си представих едни мокри крака, мокри обувки и след това, че трябваше да отиваме в ресторанта.. и се отказах. А иначе и мъжа ми ме агитираше Wink
Та, направихме снимките, поснимахме се и се запътихме към ресторанта.


* fotoaziti_0576.jpg (68.07 KB, 318x448 - видяно 223 пъти.)
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 04, 2013, 11:08:27 »

Ани, много сте хубави! Роклята е прекрасна  give_rose
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #245 -: юни 04, 2013, 11:11:45 »

Страхотни сте, Ани, браво  Bravo Роклята е супер!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 04, 2013, 11:36:45 »

Ани, като принцеса си!!!!!!!!!!! Ще се радвам да покажеш още снимки smile И да доразкажеш smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юни 04, 2013, 11:43:54 »

Ето една снимка на всичко без воала, че той вече ми бе на главата.. И да си призная нямам никакъв спомен кога са правени снимките на роклята и останалите аксесоари..  girl_impossible

Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 04, 2013, 13:13:01 »

Ани, прекрааааасна си Girl_hide Страхотна, наистина като принцеса Girl_hide Всичко много ми харесва и е подобно на моите предпочитания - и силуета на роклята ми е такъв, и такива обувки искам и аз (от Мегияс), и чантата, а воалът ми е същият girl_wink И нас фотографът иска на президентството да ни снима. Прекрасно разказваш, нямам търпение за следващия епизод blum

П.С. А ти в коя църква беше? (Съжелявам ако си казала, не мога да се сетя blush ) Също чантата от къде ти е?
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 04, 2013, 13:28:27 »

Ани, направо не знам какво да напиша без думи съм. Всичко е толкова прекрасно, а ти си истинска принцеса. Поздравявам те за избора ти на рокля и аксесоари всичко е много стилно. А разказът ти е чудесен и ти пожелавам безоблачен семеен живот.  Love girl
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 04, 2013, 13:34:51 »

Ани, истинска принцеса си. Браво толкова хубаво разказваш, че всички се потопихме в разказа
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #251 -: юни 04, 2013, 13:41:56 »

Красота, искаме още снимки!  Girl_hide
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 04, 2013, 13:43:29 »

Истинска принцеса  weddingday
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 04, 2013, 21:47:25 »

Ани, разказа е много вълнуващ! Ти си прекрасна! А роклята е невероятна!
С обръчи ли беше?
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 04, 2013, 22:10:04 »

Ани, разказа е много вълнуващ! Ти си прекрасна! А роклята е невероятна!
С обръчи ли беше?

Милички, първо да ви благодаря на всички за прекрасните думи smile
Ratatui, бях с доста обръчи, защото долната част от роклята бе с 10 поли от тюл и трябваше по някакъв начин да се вдигнат. Преди сватбата си мислех да махна обръчите в ресторанта, както и воала, но не махнах нито едното, нито другото. Вечерта видях, че ластикът на обръчите се беше впил в кожата ми и до съвсем скоро си имах синя лентичка на кръста, но това са бели кахъри. Никога не съм вярвала, че носенето на рокля с обръчи ще е такава емоция и толкова приятно за мен. Явно в миналия си живот доста съм ги носела girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines