Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 27, 2024, 01:49:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 203544 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: март 11, 2008, 11:12:38 »

не обичам мед !!! не ме дразни ябълката !!!!! днес съм си направила кафенце  3 в 1, че да не ми падне кръвното с ниско кръвно съм !!!!! и сега като спра колата и сладкото, да не се люшкам !!!

а иначе съм чувала , че и една чаша само топла вода вършело работа !!!! но аз по принцип проблем с тоалетната нямам, редовна съм си !!!  blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 11, 2008, 11:15:28 »

Аз всяка сутрин на гладно пия гореща вода - много е полезно, защото очиства токсините и шлаките наслоили се в организма. Също става и с няколко чаши чай. А за да се напълнее от мед не знам какви количества просто трябва да се изконсумират - той е природен продукт - не е изкуствено създаден каквато е бялата захар.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: март 11, 2008, 11:16:12 »

не обичам мед !!! не ме дразни ябълката !!!!! днес съм си направила кафенце  3 в 1, че да не ми падне кръвното с ниско кръвно съм !!!!! и сега като спра колата и сладкото, да не се люшкам !!!

а иначе съм чувала , че и една чаша само топла вода вършело работа !!!! но аз по принцип проблем с тоалетната нямам, редовна съм си !!!  blush
И аз съм си редовна ама знам че прочиствала топлата вода.Мила взимай си кола лай.тя е без захар и може.Айде успех слънце.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: март 11, 2008, 11:17:08 »

Права си напълно. Това е страшно полезно нещо и освен че помага да се изходиш, потиска и чувството за глад. Много жалко че диетата не ти го позволява. Медът е толкова полезно нещо.
Преди няколко месеца и запачнах да пия чаша топла вода сутрин. В началото ми беше доста непривично, даже малко гадно да не кажа..но е въпрос на навик явно.Всъшност слагам и малко лимон във водата за по добро очистване и ходенето до тоалетна мисля, че ми се урегулира...абе чувствам се много добре....даже мисля, че малко съм отслабнала yahoo
« Последна редакция: март 11, 2008, 11:19:20 от pleasure » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: март 11, 2008, 11:21:33 »

ако не можете да пиете топла вода,може да я замените с чай,както и преди хранене пак да пиете топъл чай,по възможност без захар или мед,иначе аз на една предишна диета когато ми се приядеше сладко ядях мед и пак си отслабвах<говоря за една малка лъжичка мед на ден-два>....иначе и аз нямам проблем с ОО ,на мен разхлабващо понякога ми действа и чаша кафе на гладно good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: март 12, 2008, 16:05:22 »

Gucci реших да мина на втори етап от диетата и въпроса ми е може ли през ПЗ дните да ям главно салата от зеле и зелена салата като към едната да добавям яйце,а към другата да добавям пилешко или да я комбинирам с риба.... blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: март 12, 2008, 16:14:47 »

Дам може няма проблем.може и да не слагаш месо в тея салатки.Но е хубаво поне веднъж на ден да слагаш и нещо протеиново.колко свали в първия етап.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: март 12, 2008, 16:18:07 »

Eми срам не срам не знам,нямам кантар тук и не мога да се премеря в събота у дома като  се премеря ще кажа,но не е много максимум 2-3 кг.но не и повече blush. Aз питам понеже ми казаха,че задължително към салата трябвало да има нещо протеиново,а щом не е задължително само веднъж на ден ще добавям,че ми писна от яйца,пил.пържоли и риба nea.Mерси kiss2.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #263 -: март 12, 2008, 19:24:03 »

Аз имах мноооооого прегрешения, то всъщност не беше прегрешения ами една дълга почивка от диетата с много вкусни неща. От понеделник пак се върнах към диетата на Дюкан и за 2 дни свалих кг-те които бях сложила през 10 дни вкусотии! Много съм доволна, най-после да намерия начин да хапвам любими неща и да мога да свалям кг за бързо време.  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 12, 2008, 19:30:01 »

извинявам се за невежеството но не е ли вредно за самия организъм да се свалят връщат и после пак набързо да се свалят килограми! =]това не разтройва ли самия метаболизъм и всичко blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 13, 2008, 09:33:32 »

Руми не е хубаво за организма на много лишения и на много прегрешения.Защо не пробваш една система дето аз пробва преди време.6 дена пазиш диета а един ден ядеш каквото искаш.Можеш и да пробваш на 10 дневка за да има повече ефект.така хем сваляш хем не изперкваш от диетата
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 13, 2008, 11:20:16 »

 И аз развалих много диетата.....направо не знам ,какво да правя...ужасно ми се яде сладко и колата лайт вече ве помага sad
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 13, 2008, 11:28:03 »

И аз от 6 дни съм много серизно подложена на диетата на Дюкан. Странното е, че сега ям много повече отколкото преди да съм на диета, а отслабвам smile, което е чудесно! Проблрмът ми е, че вече много ми омръзна месото и най вече пилешките дробчета bad - не мога да ги гледам!
 А положението със сладкото го решавам по следния начин: имам тавичка с керм карамел в хладилника и всеки ден за закуска си правя шоколадов кекс от трици в микровълновата - става доста вкусен и шоколадов  girl_wink.
 Сега ми остават още 4 дни само на месо,но с нетърпение чакам да си хапна зелена салатка blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: март 13, 2008, 20:29:46 »

Ударният може да се прави и 7 дни,даже е препоръчително,10 дни се прави само след консултация с лекар,сега не знам ти може и да си на смесен но при П дните е хубаво да не са повече от 7 pleasantry
Ох на мен ми е много трудно,особено в дни когато имам от 9 до 19 лекции и не ме питайте как я карам...а с кафета и чайове пък ми пада много кръвното,а кока кола в Бл-град е рядкос тук има само на конкуренцията дето нямат лайт crazy crazy *crazy*ама не се давам..... blum
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 13, 2008, 21:52:58 »

На мен ударният ми период беше 5 дни и започвам 5 дни само месо и след това 5 дни месо със зеленчуци!
Ако съм разбрала правилно смесения режим се започва пак само с месо и така се събират 10 дни месо, месо, месо ...  Hmmm
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines