Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 20:56:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 205986 пъти)
 
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 06, 2008, 21:58:58 »

А аз съм на диетата: основно салати, най вече без тестени изделия и без сладко... и най важното със спорт почти всеки ден. и да ви кажа също има доста добър ефект и най важното е че се чувствам в страхотна форма. Браво на всички които са упорити и въпреки трудностите успяват да постигнат целта си..
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: март 06, 2008, 22:07:02 »

gucci,мила я кажи как изкара ударният етап,че на мен всеки ден ми пада кръвното,отделно да споделиш какво ядеш,че и това ми е проблем да го мисля какво да е...и да те питам ядеш ли трици,че аз не мога да намеря и важни ли са,или може и без тях blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 07, 2008, 10:22:59 »

Здрасти мила.Когато ти пада кръвното пиеш Кола Лайт и кафенце.Иначе в ударния етап ям рибка-всякаква ролца от раци обезмаслено кисело мляко обезмаслено сирене пилешко песо пуешка шунка яйца омлет на тефлонов тиган пълнен с шунка с лук на ситно и ролца от раци.Купувам си риба тон смесвам я с яйца и си правя омлет.и разни други неща си мисля.Правя си салатка от сварене яйца настъргани на ренде настъргана шунка на ренде настъргано обезмаслено сирене и го смесвам с малко обезмаслено мляко и става като салатка.правя си и извара със сварене настъргани яйца червен и черев пипер и кисело мляко.правя си печен пълнен лук.
Аз на триците не съм и фен.Нещо не ми действат добре-подува ми се стомаха.ползвам ги за тричави палачинки или за да овалвам месото в тях и подправки.Триците помагат с ходенето до тоалетна но на мен и млякото ми върши тази работа ако го пия сутрин и аз пия много много вода което също ми помага.а и ако стане по зле пия от време на време Зелен чай.


Аз още съм на втория етап.Днес за обяд имам обезмаслен таратор зелена салата с шунка и гъби и парчета обезмаслено сирене и краставички.

наденце ако мога да помагам с още рецепти казвай
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: март 07, 2008, 17:50:35 »

Благодаря ти много,беше доста изчерпателна,аз много се бях притеснила какво да ям в останалите 10 дни,че само на риба на скара и пилешки пържоли + варени яйца и кисело мляко нямаше да изкарам още много дълго smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: март 10, 2008, 09:30:03 »

наденцето как върви диетата.трябва ли ти помощ за диетката.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: март 10, 2008, 11:00:47 »

мерси,че питаш...за сега добре върви,вчера имах някакви прегрешения,обаче не се отказвам и май по никакъв начин не са ми се отразили,даже напротив....имам още няколко дни ударни и после почвам 5 на 5 смесен етап blush а твоята помощ с менюто беше от голяма полза,още веднъж мерси...при теб как върви,а и при другите smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 10, 2008, 11:10:37 »

Миличка ето ти още нещо за хапване.Телешки пържолки на скара.пълнени яйца с извара и подпровки.печен лук.пилешки пържолки в плек с подправки.

ами аз сега не свалям толкова много.във втория етап съм ама смесени дни ги правя както си реша един път 5/5 друг път 3/7 както дойде.сега наблягам малко на сълътките с месо и гъби и разни такива.

и аз имах прегрешения/на 8-март доста си угодих/
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 10, 2008, 21:42:08 »

момичета моля ви обяснете ми какви са скорбялните зеленчци и нескорбялните,на мене ни6то не ми говори това.благодаря предварително good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: март 11, 2008, 09:43:11 »

скорбялните зеленчуци са-картофи царевица грах леща боб/зрял/ моркови/донякъде/
нескорбиялни-спанак зеле зелена салата лапад коприва чушки краставици домати лук гъби зелен боб

Това се сещам на първо време.Ако ти трябва някой конкретно питай.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: март 11, 2008, 10:40:38 »

Момичета, аз предната седмица мойта диета малко я наруших, но от вчера пак се мъча да вляза в норма. Искам да Ви препоръчам един японски чай за отслабване, който на мен лично много ми помага - казва се Инхуа. Майка ми го праща от време на време и го пия по 2 пъти на ден половин час преди ядене. Стимулира обмяната на веществата, помага при ходенето до тоалетна и се води че разграждал налепите и наслагванията по дебелото черво, което е една от причините, поради които в организма ни се трупат неусвоени вещества. Може да го пробвате ако искате.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: март 11, 2008, 10:47:27 »

и аз се включвам в тази темичка, не че съм на диета, но от вчера не съм яла нищо сладичко (което е голям пропуск за мен), не съм пила кола - пия поне литър на ден и реших да откажа и малкото хляб, който по принцип ям !!!! дано има ефект от това ограничение, гледам сутрин да закусвам по една ябълка, на обяд ще хапвам по една супа без хляб и следобяд пак някоя ябълка, а вечер вкъщи салатка с печено месо или само салатка, надявам се да има ефект и да издържа на изкушението както снощи, моите хора ядоха едни понички и направо ми потекоха лигите, но казах, че този път ще устоя !!!! smile

Бени и аз съм чувала за този чай и питах, го няма тука !!!!! ще видя в хасково !!!!! smile не само при теб е ефикасен !!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: март 11, 2008, 10:54:57 »

м да този чай е много известен,но аз сега съм решила да пия новият вита голд,а по нататък този чай blush Ели успех мила и аз в събота отказах да ям мекици в Рилският манастир,а който е ходил и ял знае колко са хубави,но не хапнах нито една Girl_hide
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: март 11, 2008, 10:57:52 »

Аз от зеления чай преди време доста килограми свалих, но не този на капсули, а този който си го запарваш в топла вода. Много поттиска апетита и действа слабително.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: март 11, 2008, 11:06:35 »

Ели добре дошла сред нас.Миличка не ти ли дразни на стомаха тази ябълка сутрин.аз по едно време се бях научила сутрин да пия топла вода.И имаше ефект.аз чайовете не съм и почитатател.Също знам че  хубаво топла вода с мед сутрин на гладно.веднага след това ходиш до тоалетна и прочиства ама моята диета сега не позволява мед.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: март 11, 2008, 11:12:03 »

Също знам че  хубаво топла вода с мед сутрин на гладно.

Права си напълно. Това е страшно полезно нещо и освен че помага да се изходиш, потиска и чувството за глад. Много жалко че диетата не ти го позволява. Медът е толкова полезно нещо.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines