Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 08, 2024, 01:19:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 205474 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 13, 2008, 21:58:33 »

не само ударният е месо ,яйца и риба...смесеният е 5 дни месо,5 дни зеленчуци и месо...и така караш докато не свалиш всички килограми а ударният се прави само веднъж в началото и е от 7 до 10,но може и 5 ако имаш да сваляш под 10 кг.,иначе 7-10 дни и след това си караш 5 дни месо,5 дни месо и салата....ако бъркам gucci ще ме поправи,но е така smile
и не е задължително от ударен пак на П да караш,на мен до вчера ми беше ударният и от вчера съм на  зеленчуци и след 3 дни минавам пак само на месо и яйца за 5 дни и така
« Последна редакция: март 13, 2008, 22:00:09 от nadenceto™ » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 14, 2008, 10:29:42 »

Значи ударния период се прави в зависимост от това колко имаш да свалящ и е от 3 до 10 дена. смесения период се редуват дни на комбинира протеини и безвъглехидратни зеленчуци като се почва първо с смесения и после с протеиновите дни във втория етап.Правят се в зависимост от това колко искаш да свалиш но не е хубаво да има превес на протеиновите.максимум протеинови във втория етап 5.Просто много се изтощава организма.Така че аз спазвам 5/5.Може и да бъде 7/3 (седем смесени на 3 протеинови).зависи всичко от това как се чувствате.Аз ги карам различно.Някой път на5/5 друг път 7/3.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 14, 2008, 10:35:32 »

А да попитам може ли да се пропусне някой ден месото и да карам само на яйца и млечни продукти?
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 14, 2008, 10:38:01 »

Тази информация много ме радва  goody. Благодаря gucci
Аз си мислих, че трябва да са 7 протеинови и 3 със зеленчуци.
Ух ... май ще трябва да прочета книгата!
Значи още 3 дни до зелената салата.
Трябва да сваля около 15 килограма и ми се иска да стане възможно най - бързо, затова май ударният ми период ще е 10 дни, а и без това за сега се чувствам много добре.  yahoo
Само не знам дали е нормално да сваля 3 килограма за 7 дни - все си мислих, че ще е по - бързо.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 14, 2008, 10:46:59 »

И аз мислех да мина на Дюкан , но не ям месо , а и ми се видя много еднообразна. наложих си просто един режим, не се лишавам от нищо , но по малко от всичко.Свалила съм 5 кг, като също правя и йога около 70 мин. Смятам и включа и плуване. Единственият проблем е , че имам колит и без значение какво хапвам, веднага след това се издувам и получавам едни много неприятни усещания. Единствено ми помагат едни фибри, които съпругът ми купи, но на моменти просто нямам желание да ги взимам и всичко започва отначало, така че ако някой от вас знае нещо ефикасно за колит и метеоризъм, ще бъда много благодарна, ако сподели.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 14, 2008, 11:13:01 »

screwball squirrel всеки сваля различно.Въпрос на метаболизъм.Ако искаш да сваляш повече намали млечните продукти.
nina_nikole може мила ама не трябва да се прекалява с млечните продукти/не повече от 1кг на ден/.а и ототова зависи колко ще свалиш.Колкото по чисти са протеините толкова повече се сваля.Така че мила можеш да караш на млечни продукти с яйца.

За тези които са вече във втория етап ето ви какво вечерям аз напоследък.Сварявам си гъбки.Нарязвам си зелена салата.краставички печени чушки  варено яйчице пушка шунка.Овкусявам салатката с оцет лимон и малко зехтин/нищо че е забранен/ диетична сол.обърквам хубаво и хапвам колкото искам.Правя си и тараторче с обезмаслено мляко и краставичка копър и сол.
правя си печени на тефлонов тиган ролца от раци и печени пилешки филенца с гъби и пресен лук на фурна.Хапвам и се чувствам добре.Е не свалям като в протеиновите и ударния етап.Амаа аз предпочитам да се чувствам по нормално макар и да свалям малко по бавно.

Miri не си ли забелязала от кои храни се подуваш и от кои не.За съжаление не мога много да ти помогна.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 14, 2008, 11:22:44 »

Ами проблемът е ,че се подувам от повечето храни, с изключение на зелена салата и риба, но нали се сещаш, че все пак не мога да живея само на това smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 14, 2008, 21:33:13 »

screwball squirrel всеки сваля различно.Въпрос на метаболизъм.Ако искаш да сваляш повече намали млечните продукти.
значи ако и аз искам по-бързо да ги сваля млекото ли трябва да намаля,а мога ли да карам повече на яйца и по-малко на пилешко и риба или не...щом искам по бързо<става въпрос през П дните>
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 19, 2008, 07:47:30 »

по принцип първото което се изключва от менюто ако искаш да сваляш повече е млечните продукти.аз вчера развалих диетата и мисля да я почна наново.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 19, 2008, 10:34:01 »

аз направих грешка , че не се претеглих точно като отказах някои храни !!! но вече 9 дни карам без хляб, сладко и газирано !!! и днес ще се претегля на работа (че вкъщи нямам кантар) !!! и пак другата седмица да видя има ли резултат, едно е ясно, че се чуствам много по-добре, НО пък и съгреших петъка с една вафличка !!!! smile

и гледам да пия фрешове и вода и да избягвам натуралните сокчета, от тях пия само портокал на Куинс, че е без захар smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 19, 2008, 10:56:31 »

Ето я и моята диета:
Може:Това са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар.
Салатите можете да приготвяте със сол, оцет, олио, пипер, но БЕЗ СОСОВЕ.
Можете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. След шестия ден на диетата може да пиете по половин литър вино.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 19, 2008, 10:57:10 »

Не може: Хляб, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, соя, тестени произведения, ядки, кренвирши. Всякакви видове запръжки, всички видове млечни произведения: мляко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айран Също така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и НИКАКВИ ПЛОДОВЕ!
ВНИМАНИЕ! Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия от забранените, която съдържа въглехидрат ще стопирате топенето на мазнините. Тогава независимо от вашето желание ще се наложи да започнете диетата отначало.
Можете да направите диетата в 2 цикъла по 24 дена, между които да има почивка от 2-3 седмици, през които е желателно да се храните разделно. След приключването на диетата се хранете поне 2 месеца разделно, за да задържите резултата. По време на самата диета трябва да приемате следните витамини и минерали: C, E, калций, магнезий (можете да пиете и мултивитамини). Когато достигнете желаното тегло прекратете диетата.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: март 19, 2008, 11:14:47 »

аз съм я правила тази диета и е хубава и се сваля ама после се връщат.по лесна е от дюкан и мисля че мога да я пробвам нея и после да мина пак на дюкан.за тази диета си бях намерила и една таблица с това в кое колко въглехидрат има.
Името на диетата е Диета на Аткинсън.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 19, 2008, 11:21:15 »

Ако я спазиш така, както е написана мисля че ще изаш успех поне 2-3 години good
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 19, 2008, 11:41:27 »

На мен на Дюкан ми изглежда по-лесна, все пак не мога без мляко и сирене, на мен това ми е спасението. Но т.к. не съм опитвала все още нито една, не мога да кажа нищо.
Наскоро четох, че Ивана се била вталила значително с диетата на Дюкан, имаше и снимка с един панталон беше, леле все едно че не е тя.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines