Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 20:50:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 205974 пъти)
 
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #225 -: февруари 28, 2008, 15:28:57 »

Малко съм отчаяна от мойта диета, вече толкова дни наред не съм мръднала на тегло  cray  cray   cray  Днес ме гони глад... и току що прегреших, хапнах парченца ананас и фреш портокал... но ако не беше това прегрешението щеше да е нещо много по-лошо като сладкиш или едно хубаво огромно ядене... не че е късно де... днес съм на коктейл от фирмата и кой знае какво ще се случи  cray
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: февруари 28, 2008, 15:47:04 »

Малко съм отчаяна от мойта диета, вече толкова дни наред не съм мръднала на тегло  cray  cray   cray 

Не се притеснявай, това е нормално. Ако си в по-напреднала фаза на диетата винаги има известно време застой. В началото се дръпва най-рязко надолу, а после става все по-трудно. Освен това понякога организма има нужда от време да се нагоди, зависи и от положението на луната. Просто продължавай упорито и не се отказвай, заради този временен застой.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: февруари 28, 2008, 15:50:05 »

Rou миличка, не са толкова големи прегрешенията ти и не вярвам да ти се отразят толкова зле. Така че спокойно  pardon А на коктейла довечера се забавлявай и не мисли за диетата. От утре пак smile
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #228 -: февруари 28, 2008, 16:26:50 »

Ох ох ох, слязох в слакарницата ни... и пълно със сладкиши, от по-хубави че по-хубави... добре че видях един колега и той ми отвлече вниманието че ми се размина само с едно обезмаслено капучино... Надявам се поне днес да мине, явно луната и звездите са против моята диета angry

Благодаря ви момичета  give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #229 -: февруари 29, 2008, 13:42:43 »

Ох ох ох, слязох в слакарницата ни... и пълно със сладкиши, от по-хубави че по-хубави...

Rou ,взимай си от време на време черен шоколад,стига да не ти е забранен в диетата.Хем бързо те засища и не позволява да го ядеш бързо и по много,както млечния,хем е много вкусен  pardon Или си прави плодови салати,на мен това ми е спасението като съм на диета.Ама ги поръчвай с мед,а не със сметана.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #230 -: февруари 29, 2008, 13:47:49 »

Diavolinkata диетата ми не позволява  diablo и да си призная... на мен не ми се яде нещо сладко на мен ми се ядат определени неща, като например сладкишите долу  blum е вчера прегриших... изядох го парчето сладкиш  pardon и бях адкси щастлива  tease днес също ще се наградя някой неща, и акохол че ще празнуваме доста днес, няколко приятелчета имат рожден ден  yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: февруари 29, 2008, 15:19:16 »

Милички вчера прегреших със 50 грама семки.ама много ми се доядоха и неустоях.иначе от утре съм на етапа със зеленчуците 5 дена.Вече ми се повдига от месо.Но не ми се повдига от риба.
Вече съм 7 кг надолу и продължавам.Имаше малко застой.сега ми се очертава труден период.три дена гости и готвене а не мога да хапвам.ужасно е.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #232 -: февруари 29, 2008, 15:55:52 »

Писна ми да си призная и ще има много прегрешения този уикенд  diablo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 04, 2008, 14:37:43 »

 blum вече съм си на Благоевград и днес ми е първият ден,всички ми се подиграват че съм щяла да изчезна ако съм на диета,но аз не се отказвам...хапнах една пържолка на скара и един айрян,а като гледах останалите така ми се хапваше салатка,но няма nea
« Последна редакция: март 04, 2008, 23:02:45 от maria_lakova » Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: март 04, 2008, 20:03:33 »

Да ви призная от разделното хранене сравнително бързо свалих един кг. Сега ще се боря и с другият. Но е истина че не се лишавам от много неща и както казва Diavolinka хапвам черен шоколад.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 05, 2008, 11:22:48 »

милички вече съм 9 кг надолу.Много съм щастлива и доволна.продължавам с диетата въпреки няколкото прегрешения които имах.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 05, 2008, 18:32:21 »

Браво Гери!  Bravo Значи наистина има ефект от точковата диета! Трябва постоянство и воля!  Bravo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 05, 2008, 20:04:21 »

на мен ми е втори ден Girl_hide днес прегреших обаче с три бонбона,но до 15 ч. бях само да две кафета и три лъжици кис.мляко просто нямах капка време<ще ми е за урок>,в Бл-град пък масово са на пепси и нямаше кола лайт и освен,че изравних границите ми и причерня и хапнах три бонбона,докато ми стане пържолата Wink но си имам едно на ум и утре няма да повторя тази грешка nea
« Последна редакция: март 06, 2008, 08:52:35 от gucci » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 06, 2008, 08:54:17 »

Мила аз не съм на точковата диета а диетата на Дюкан.Сега малко разтоварвам с обезмаслен таратор и зелена салатка с гъбки краставички чушки и всякакви зеленчуци
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 06, 2008, 11:58:23 »

Не знам защо останах с впечатлението, че беше почнала точковата диета, извинявам се! Няма значение - важното е че има ефект!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines