Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 15:00:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 161296 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: февруари 05, 2015, 11:18:09 »

Свекс ожали се нещо от снахата!  Ти що още ходиш на работа?
funnytooth Мариолка, пепел ти на устата, аз такива работи не правя Wink. На всичко отгоре и днес има РД. Да е жива и здрава, с другото се свиква. Ама няма да почерпя, да си знае всеки мястото diablo. Да кажа какъв колет и пратих  по повода - една лъжекнига кутия /стои красиво на нощно шкафче/, пълна с чай от рози /аз съм ги сушила, еко са/, че има проблеми с отделителната с-ма Wink, мартеници, престилка по три повода /бяло и червено, има сърца и нещо като снежинки/ и кърпа, като собственоръчно и избродирах името на тях /уж за красота, ама повече да не я пробутва на сина funnytooth/, ръчно направена шнола за коса и сапун с кисело мляко и розова вода в красива опаковка. Точно килограм го докарах. Отбивам задължения за Баба Марта, 14-ти февруари и като сметна снежинките и основния червен цвят - чааак и Коледа. smile.
Ами работя, защото момата, която ме наследи отсъства продължително. Първо детенцето и хвана шарка, сега и тя, та чак е в болница. Аз нямам против, тъкмо нареждам архива и се готвя за официално изпращане smile
Тонина, голяма молба към теб имам heart heart heart. Спомням си, че ти беше изровила темата с бисерите във форума, когато бях изръсила нещо по повод една бремена съфорумка, че обикновено и погледът в това състояние става като на крава. Изпотрепах се да я търся...То има и друг начин, ама нямам време. Моля да я пуснеш тук, малко да се посмеем.
Ще пътуваме за Сингапур с катарските авиолинии, престраших се вече. smile То и сумата хич не е малка, ама втори път не вярвам да се запътя в тази посока, освен ако малкият не ми доведе някоя с облагородени дръпнати очи. blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 05, 2015, 11:29:46 »

Свекс, да ти е жива и здрава снахата! Пожелавам на младите и на по-старите дълги години любов, мир и разбирателство!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #62 -: февруари 05, 2015, 11:30:53 »

Малееее и това е подарък за някой дето не харесваш особено... Ми че ти ако я харесваше не знам какво щеше да и пратш smile

За Сингапур кога пътувате?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #63 -: февруари 05, 2015, 11:31:14 »

Пеее виж как съм уцелила точно днес да я спомена. Пак си си се престарала. Тя какво ти изпрати за твоя РД. Трябвало е нещо по не лично и дразнещо да изпратиш. По свекървенско. Още много я титриш! Ти както си тръгнала май и тази година ще я изкараш там хахаха
« Последна редакция: февруари 05, 2015, 11:41:15 от mariola85 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 05, 2015, 11:37:07 »

Браво свекърва, много голям подарък, дано да го оцени  good много ми харесва, че присъстват рози, аз винаги си ги свързвам с България give_rose
Аз явно съм много страшна и моята свекърва, не смее да ми подари нищо, в смисъм да ми купи подарък. Като съм у тях, обаче, каквото и да кажа, че ми харесва или веднага ми предлага да ми купи или, ако не е възможно вече, - "Твое е!". Много е мила жената, ама то ММ така я е научил. Той от 8 клас като живее в по-голям град от нея и не ѝ дава да купува нищо от там. Въпреки че и по-малките градове си имат предимства. Тук одеалото с Елза много бързо изчезна от Лидл, ама мама спаси положението от Враца  Wink


И като стана дума за тия отношения
http://www.highviewart.com/20-neshta-koito-nikoga-ne-biva-da-kazvash-na-svekarva-si-2824.html

толкова сериозно ми звучи, че чак ми е смешно.
« Последна редакция: февруари 05, 2015, 12:13:00 от pandapanda » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: февруари 05, 2015, 12:20:58 »

Няма бе, харесвам я. По-точно не се познаваме, не сме оставали и минута само двете, че да си видим и положителните страни. Даже си мисля, че ако не се бяха намесили родителите и при организацията на сватбата, сега щяхме да се разбираме в рамките на нормалното. За моя РД децата се отчетоха отлично, забравили сте. smile. За мен и за годишнината на съпруга имаше ваучер за екскурзия в чужбина по наш избор, нали ходихме в Испания за седмица Wink. Имах и кошница със сирена миналата година, по куриер, точно в деня. А по- предната година пък имах преживяване изненада с един букет, пак доставка в деня  Wink. Нали уж бил важен жестът, не подаръкът smile. Между другото, ние сме включени и в подаръка от малкия син финансово - някаква уредба с възможност да се слушат и плочи, която ще получи днес в офиса си + цветя. Ама онзи какъвто е, като нищо да не ни спомене в групата Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #66 -: февруари 05, 2015, 13:05:56 »

Спомням си, че ти беше изровила темата с бисерите във форума, когато бях изръсила нещо по повод една бремена съфорумка, че обикновено и погледът в това състояние става като на крава. Изпотрепах се да я търся...
Аааа, това и аз го помня! Беше нещо от сорта, че походката е като патка, нещо и с мозъка имаше... та ти добави погледа за пълнота на картинката funnytooth
Е, страхотно е, че ще пътуваш! Пък после нека казват, че нашите пенсионери само на море през ноември ходят Wink Да е жива и здрава снахата! Да има сили да радва сина ти! И аз се замечтах за такива подаръци, да знаеш blum
nansita, и аз си помислих за "харесване" в ранните тийнейджърски години. В тази възраст са малко странни в емоциите си и изразяването! Ама родителите му могат да изразят емоции - финансово...
Панде, и ваш`та не е лесна girl_haha
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 05, 2015, 14:55:26 »

С извинение към няколкото прекрасни дами от този форум и тази зодия, но като отмахнем тях настрани като изключение, аз жени водолей не понасям. Надути, студени, нахалнички и прочие. Иначе мога да си говоря с тях за всичко, интелигентни и шантави са. А мъжете водолеи.... Карма са ми и то неприятна, но ги обожавам. smile
Свекс, завидях за този подарък, направо ми потекоха лигите. Не че ше ти ям сапуна, дето си й пратила, ама комплектът звучи завидно добре !
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: февруари 05, 2015, 15:13:38 »

направо ми потекоха лигите. Не че ше ти ям сапуна, дето си й пратила, ама комплектът звучи завидно добре !
funnytooth Ти остави, ама май никъде не пише, че е сапун. Едно такова беличко в тензухено чувалче и красотичка със съставките. Аз измахах етикета, където пишеше САПУН  blum. Хубаво, че не е македонка, та да каже "Пени се не пени, ке го ядем, оти пара се е давала!" funnytooth
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #69 -: февруари 05, 2015, 15:21:20 »

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth ще пръцка на балончета
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #70 -: февруари 05, 2015, 15:28:05 »

emmmmmy, funnytooth такова определение прасна! Ще падна! Вярно си е, вярно! И за надута са ме мислили не един път. После: "Ама ти си много чувствителна!". О, ам, изненада! Добре дошли!
Пък и шантави сме, ама не е хубаво да кажеш на някого така право в очите, че се не знае колко е проклет. Затова хората са го "облекли" в общественото определение "артистични". Кой каквото не може да си обясни, нарича артистично. Може да си е направо изгъзица, ама трябва по-завоалирано да се изрази.
Хайде, хилете си се на воля... http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,3951.msg567126.html#msg567126
mariola85, diablo пак се хиля в празното пространство, сама... Заради теб! lol
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 05, 2015, 15:28:13 »

funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth ще пръцка на балончета
хахахах, колежките ме гледат стерео защо се смея сама....убихте ме напрво  lol funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #72 -: февруари 05, 2015, 15:34:25 »

хахахах и мен така ме гледат... ей разсънихте ме хахахахаха
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #73 -: февруари 05, 2015, 15:37:40 »

ама вижте тя нарочно е махнала етикета където пише сапун, ей ще си признааеш ти накрая хахх  DANCE DANCE funnytooth girl_haha

ох това с кравата е велико хахах аз все още съм на етап патка само  girl_haha
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: февруари 05, 2015, 15:38:56 »

Хехе, в линка е спомената и случката с подаръка от 2013 funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines