Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 13:23:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 162796 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 06, 2015, 12:48:20 »

Уби ма, свекс. Снимай ше купуваме.

АЛи, честит празник !
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #91 -: февруари 06, 2015, 12:52:12 »

Koлоритно описание, както винаги хахахаха

Снимай , може и ние да се включим в инициативата smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #92 -: февруари 06, 2015, 12:55:22 »

За пояснение - не съм ги трупала аз тези работи, наследствени са. През стаята са минали в последните 15 години 5 мъже и 4 жени. Бившата колежка е Рак, много обича стари работи и после ги забравя. Аз съм по изхвърлянето smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #93 -: февруари 06, 2015, 13:12:53 »

Благодаря за пожеланията! Аз си пожелавам да сте много позитивни и да се забавляваме заедно! give_rose
Свеки, страшно е! Трябва да добавим списъка към книгата ти Wink
То дребната ми стопи лагерите до обяд и сега и на мен ми е кротнато. Довечера няма да е много шумно, че не се организирахме нещо. Аз като че ли повече си обичам именния ден, ама подаръците по рождения не ги отказвам blum
nansita, внимавай с буквите по клавиатурата, че да не чукнат по челото Wink
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 06, 2015, 15:30:07 »

Честит празник, Аличка!  give_rose give_rose give_rose

Свекърва, бая работа си имала с тия шкафове  smile

Я ми кажете мили момичета, дали някоя от вас има slow cooker и дали е доволна, че сериозно обмислям такава покупка, ама не ми се ще да купя нещо, което няма да използвам, че нямам място по шкафовете вече за съхранение на уреди  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 06, 2015, 15:47:39 »

И аз чакам да наследя един шкаф за разчистване. Чак ме е страх да си помисля какво има вътре..съкровища, какво друго да има smile
Аличка, някои постове са ми от телефона в движение. Извинете ме, ако имам някое глупаво тайпо. blush badgirl
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 06, 2015, 15:48:58 »

Али, честит рожден ден  give_rose give_rose give_rose

Свекърва - страхотни находки. това си е кабинетна археология твоето  Wink


Аз ако до 5 мин не получа обаждане днес няма да ходя на работа. Много е гадно навън и хич не ми се излиза, а и съм се разучила нещо.

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #97 -: февруари 06, 2015, 16:27:35 »

Панда все се каня да те питам, ти в коя дьржава си?

Свеки, много ми се иска да знам талка с каква цел е  blush Иначе сьм желаеща за една пишеща машина и перфоратора  good Изненадана сьм, че няма бьрзовар в списька. Портета на Васил Левски сьщо би ме заинтересувал ако е леко поизбелял и в ония белите релефни рамки  good

Аз сега се врьщам от болницата, от стаж де. На мултидисциплинарната консултация майката на детето беше ужасна. Направо сьм убедена, че тя е част от проблема му. Понеже след анамнезата ги молим за излезнат за малко, да обсьдим случая, като излезнаха се води следния разговор:
"Ужас, майката е отвратителна. С тия подпухнали устни сигурно пие като смок, а и как е облечена, бе вьобще как изглежда на вьншен вид (дебела и много грозна, сьс спльстена коса), прилича на бьлгарка (??!!)." С Велина (психоложката) се споглеждаме.
Екипа:
"Велина ти да не си бьлгарка? Не, Ина ти беше май…"
Аз:
"Абе и двете сме, така да се каже с един куршум два заека."
Велина плахо:
"Ма тя по-скоро на рускиня приличаше"
Аз:
"Може, ама от републиките…"
Педопсихиатьрката, явно за да замаже положението:
"Ако знаете в Прага как пият… По улиците младите още 22ч. се запиват"
Аз:
"Ми то и в Германия е така." Велина плахо: "Ама с друг алкохол." (да бе)
Педопсихиатьрката и невролога се споглеждат.
Упс !!! Давам си сметка: явно невролога е германец. И факт, германец бил  funnytooth  Кофти, че ми е шеф, ама пьк му отмьстих за Бьлгария  pardon

Така за 5 мин успяхме да се изпообидим всичките, само франсетата останаха сухи, нали сме на тяхна територия  Wink
Дали като сьм само стажант, не е по-добе да си мьлча…  crazy

Али, ЧРД и от мен  give_rose give_rose give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 06, 2015, 17:08:33 »

inaxastra, в България съм  pardon


Разговорът е бил един път. Макар че по край моята работа съм се наслушала доста за това какви сме българите. Ама ние не оставаме длъжни. Нали стереотипът е, че англичаните са грозни, а децата са полу англичанчета, та сме имали ситуации.
Но особено малкото и баба му, понеже не мислят особено и са ме засягали, ама аз все не мога да остана длъжна. Когато беше първият сезон на The Voice  в България малкият се изцепи : "The Voice of Bulgaria? That must be crap!" Толкова се ядосах, че го заключих отвън, и той като осъзна каква глупост е казал доста ми се моли да му простя. Само дето след време моята приятелка, която живее във Франция беше гледала The Voice там и каза, че никой не можел да пее  pardon crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #99 -: февруари 06, 2015, 17:14:26 »

Ама в Бг ли ги гледаш тия чужди деца?  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 06, 2015, 18:11:15 »

Да, в София smile

Където доста вали сняг в момента
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #101 -: февруари 06, 2015, 18:13:06 »

Блазе ви за снега. Тук е само сух студ (поне не е мокьр). Много ми е домьчняло за сняг  Girl_sing
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 06, 2015, 18:24:56 »

Ето и малко бисери от болно дете - кака Карин, реши да кръщава братчето си Куридин  tease yahoo на кака си  good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 06, 2015, 23:22:13 »

Имам малко инфо за моето главоболие, но не ми хареса особено. Каза, че най-вероятно имам стеснен кръвоносен съд, който причинява това главоболие (това се вижда и на ЯМР-а), но за всеки случай трябва да си направя и още едно изследване, за да се потвърди. И каза, че понеже това било "анатомична особеност", да свиквам да живея с това главоболие, което е изключено. Казах му, че това не е вариант за мен, че съм чела за възможности за операция на това нещо - каза, че нямало гаранция, че след операцията ще спре да ме боли глава и било най-добре да отида в Германия.  huhhuh.gif
Вероятно ще търся и второ мнение, но първо ще си пусна и другото изследване и после с всичките изследвания ще отида при друг специалист, за да видя какво ще ми кажат и там.  pardon
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #104 -: февруари 07, 2015, 00:22:52 »

Секи опитвам да вържа някак канцеларските ти находки та да разбера какво работиш но не би - талк, портрет на Левски, перфоратор и дръжка на лопата  :girl_impossible  това си е занимание в зоната на здрача girl_wink Дай жокер че ме яде от вътре huhhuh.gif
Али честито здрав и винаги с добри хора обградена give_rose

Ине наредила си ги :bravo ми така де все праведници good  Аз тези проблеми ги нямам никой не ни знае но виж македонците много ги бъркат с мадагаскарци tease
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines