Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 14:58:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 162799 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: февруари 03, 2015, 10:56:46 »

И аз нямам котка и пантофкиии! Имах но ги изхвърлих! Пантофките,котката избяга  blum

Антибиотика не е страшен, има такива дето не преминават през плацентата, по добре антибиотик от колкото бронхит. Има къде по страшни неща на тоя свят.

Кой гледа снощи X factor? Според мен ще победи Славин караокето. То си личи че го бутаха много, как пък един път не испя песен написана след 2000 година. Предпочитам Невена, ама в БГ са си на почит ретро караоке изпълнителите. Ех че съм хейтър хихихи
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: февруари 03, 2015, 11:02:10 »

Али, имаше един филм, кучето се казваше Познай. И се почваше едно гадаене след въпроса как се казва.
Ина, сигурно е вярно това за внуците, щом и във вица се споменават те, а не децата. Бях го забравила, явно за слушател са ме хванали funnytooth
И аз не съм имала такива пантофи...Панди, едната муцунка защо е по- затъпена, ритала ли си нещо? Хихи, като нищо и гащите ти да са на панди Wink
Снощи си приказвахме с племенника за подаръци и дали да го взема един цял ден вместо да ходи на детска. Много се зарадва на идеята, ама иска три дни преди това да заложа едно яйце да се излюпи. crazy Нищо не разбрах, ама сега ме светнаха, че продавали такива неща...Та се сетих, че преди години момиченцата си отглеждаха Тамагочита. Някоя от вас да е имала такова, че аз с тези момчета само с Лего се занимавах Wink
Мариола, аз също предпочитам Невена Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 03, 2015, 11:21:12 »

Хайде цоп и аз в новата месечна темичка. До сега само ги четях и не се престрашавах да пиша, ама днес на това хууубаво слънце си казах "Мечка страх, мене -НЕ" и ето ме тук.
Аз да питам, как успявате да сте продуктивни на работа, когато навън е такава приказка? Аз само поглеждам замечтано през прозореца (вече си имам прозорееец!!!) и си представям как в обеднта почивка отскачам до парка и не се връщам с офиса biggrin
svekarva, аз едно време гледах тамагочита. Имах истинско куче, но нашите го командироваха на село преди да се роди сестра ми. Аз от мъка си купих тамагочи с джобните за училище. Не беше като Чопър, ама ми запълваше вниманието. Носех си го закачено на гайката на панталоните- да го разхождам  laugh
milenkata, радвам се, че сме ти повдигнали духа малко. Ако имаш нужда пак- свиркай biggrin И на мен ми се отрази добре срещата по женски, че и при мен ситуацията с приятелките не е цветя и рози- коя какво казала, другата какво разбрала, пък първата какво имала предвид в действителност. Много сложно. Как с "мъжките" приятели се разбирам с поглед, с 3 девойки - не мога и с думи. Това да си по средата,хич не е хубаво. :/
mariola85 , ние снощи пропуснахме Х фактор. Обаче гледахме Пърл Харбър. Колкото пъти го глдеам, толкова пъти тайно пускам една сълзичка на финала.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #33 -: февруари 03, 2015, 11:33:12 »

Oooo X фактора аз съм или за Мишето или за Славин... За Невена мечо се бъзика да не би да е македонка - все страда това момиче, все много силни песни пее..... biggrin И аз да съм малко хейтър - как пък Невена не изпя една песен дето да не се крещи....
Има глас признавам я, много глас има , харесвах я  в началото, но всяка песен е викане и показване... Окккк разбрахме че имаш глас, сега може ли да спреш крясъците..... nea Натоварва ме просто....
Мишето ми се издигна в очите - и тя е малко креслива, но е много сладка и определено е разнообразна... Жалко че на нея няма да и дадат да спечели, защото е мъничка smile Битката е ясно че ще е между Славин и Невена... Ако трябва да съм обективна и двамата талант имат много и гласа никой не може да им го отрече, затова тук вече опира до лични предпочитания... Пък и аз съм си фен на рок музиката така,че съм пристрастна girl_wink

Нели относно приятелките си напълно права - как пък с мъжете приятели никога не съм имала въпроси от рода "Ама кога ти го каза това, ама кой ти го каза, ама дали не е имал в предвид нещо другоо"... Жените сме драма, това е истината хахахаха girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 03, 2015, 11:43:45 »

Здравейте smile
Аз пък съм за Михаела  blum Ама не ви ли казах, че една приятелка чула от една нейна позната, която била позната на не знам си кои си, че е нагласено и Невена ще спечели. Има глас, пее като синтезатор, но ми е малко груба и ми омръзна все драми, все реве за нещо. mariola85, вярно си голямо хейтърче, още от минала седмица във фейсбук много ме разсмя. И да пял е песни след 2000, цели две (Love runs out и Listen). Но ме радва, че разчупи репертуара на музикалните предавания. Едва ли има сезон на такъв формат, в който да са пропуснали Mamma knows best и I surrender (на Celine Dion, виж на Rainbow може пак Славин да я изпее).
Пак се отплеснах, не трябва да ми се дава думата за Х фактор lol

nansita за Josh Hartnett ли си пуснала сълзичка Wink

svekarva като нищо и гащите ми са на панди  girl_wink

milenkata и ние сме имали доста котки Лъки. Алф е имал голямо влияние smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #35 -: февруари 03, 2015, 12:12:57 »

Хахаха, тамагочи и аз съм имала. И много Лего - фен голям съм и до днес! Те и сега се продават тамагочита, между другото. Та него не го носех на училище - не ни даваха. Налагаше се татко да го "води" на работа. Пустото му нещо усещаше кога е най-неподходящият момент и точно тогава се разпищяваше, че е наср*но funnytooth
Скоро се изненадах, че и Чичко Тревичко пак продават pardon
За риалититата съм некомпетентна... Доволна бях много от тая треска за Оскари, само където нещо ги проспивам. Нещо много се уморявам, та към 10 вече филмът мен гледа. Иначе мерак голям да гледам точно този тип филми tease
Ина, бързо оздравяване!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 03, 2015, 12:28:30 »

И аз много обичам Лего. Много често на разни деца сме подарявали Лего и дакото не го направя не им дават да си играят. За това все гледам да е на по-малки lol А тамагочи като малка нямах. Тамагочи, телевизионна игра и хек си нямах. Защото все си играех с Барбита. Но сега си имам нещо като тамагочи на телефона. Вече е на около 24 000 часа. И е Панда разбира се  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 03, 2015, 13:40:27 »

И аз да се престраша да се включа, чета ви редовно, но не ми остава време много да пиша. Гледам за х-фактора говорите. Невенчето е от моя град и съм я виждала из града, не съм я слушала на живо обаче. Изглежда ми лееекичко попревзета на живо  NO Тя участва и в някакъв друг формат, трябва да призная от тогава доста е задобряла. Нямам нищо против да спечели, че белким се сетят да направят накой друг концерт в "лудата" провинция в нейна чест. Всичко в СФията... Няма къде да поизлезеш освен на чалга  sad
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 03, 2015, 14:11:26 »

Бе аз гледам на нещата така...за де се спечели музикален формат трябва да имаш не само добър, но и уникален глад т.е. като те чуе някой да каже " бе тва не е ли..." Според мен Михаела има такъв глас, обеча мисля, че битката ще е между Славин и Невена. Аз лично симпатизирам на Славин, понеже рядко се среща мъжки глас с неговата височина. Ако трябва да сме чесни много малко хора могат да пеят Фреди Меркюри добре, а той го прави много добре. Невена определено има глас, ама като я чуя не мога да я позная по гласа, прекалено ми е комерсиален. Има прекалено много музиканти с подобен тембър и /уф сега като ми изкочи как се казваше това с обхвата на октавите/ .... crazy
Ама мисля, че в България това се харсва и тя ще спечели.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #39 -: февруари 03, 2015, 14:34:37 »

Думата дето търсиш да не е Диапазон....? smile

Иначе напълно споделям мнението ти....  Славин има невероятно висок мъжки глас..Даже Любо снощи му каза че той, Дони и Звезди са едни от малкото с такава височина на гласа.... и наистина страшен талант според мен, макар е на всички им личи че с работата с вокален педагог много се постига. Вземете Бенчев - последното му изпълнение за мен беше най-доброто му певческо изпълнение. Разликата от първите му концерти и това последното беше от земята до небето.. Ако трябва да съм честна Бенчев ми беше олицетворението за Хфактор - няма ччааааак такъв талант или глас, но имаше невероятна харизма... просто те завладява -истински артист по скромното ми мнение... А това също е важно , не е само гласа важен...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #40 -: февруари 03, 2015, 16:59:47 »

Най накрая и Хасан е човек! Боядисана съм! Снахата милата днес като ме видя каза не, не мога повече така да те гледам, сготви ми и ме боядиса! Друго си е. Повдигна ми се и духа.  yahoo

Аз съм ви казвала защо ненавиждам Славин, разваля ми кефа. ММ и той като го види веднага го храни. Хихихи!

Аз пък тамагочи нямах  cray скъпо беше много, тогава нашите бяха в криза и не им беше до купуване на глезотии...
« Последна редакция: февруари 03, 2015, 17:10:01 от mariola85 » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #41 -: февруари 03, 2015, 17:02:53 »

Браво на Хасан че и той е човек хахахаха

Споко - тамагочи и аз нямах по същата причина... Ама не ми е и липсвало да ти кажа... Нашите се стараеха да ми измислят достатъчни занимания и да не мисля за глупости хахахах

Кажи какво ти сготви снахата?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #42 -: февруари 03, 2015, 17:11:22 »

Свинско с грах, така ми беше се дояло  Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 03, 2015, 18:54:07 »

Честно казано, съм изключително огорчена от едни хора, които се оказаха изключително некоректни и несериозни и само ми загубиха времето. Няма да споменавам за какво става въпрос точно, защото не искам да бъде използвано срещу мен. Не съжалявам за това, че повече няма да имам нищо общо с тях - от самото начало не ми оставиха добро впечатление, после просто затвърдиха мнението ми. Съжалявам единствено за това, че ми загубиха времето, а не беше нужно да го правят.    angry

Както и да е, утре вече ще се обадя да си запазя час за преглед за четвъртък или петък (за когато има възможност), сега здравето ми е по-важно. Малко съм афектирана в момента, но до утре ще ми мине най-вероятно...  pardon
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #44 -: февруари 04, 2015, 01:18:15 »

АИде цоп И аз blum
Свеки къде ме върна И ние Имахме котка Смарайда  Bravo сестра беше Мавруда /църна та чак лилава/
Ине разсмя ме *THUMBS*та по този повод се сетих. Това лято в Бг на гости на свекървата се събрали бабички "американски:/на всички децата в чужбина/ Мале каква хвалба какво чудо. Всички ядрени физици  tease та там научих че съм очен лекар Oh my ... /само оптик/ пък НИки нефтен инженер shok /механик на сондите е човекът/ Ама смея ли да се обадя да и разваля имиджа още са ми сини глезенине Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines