Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 11:22:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 162787 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #75 -: февруари 05, 2015, 16:14:01 »

Оф, на мен и друга простотия ми изникна в съзнанието...
Нали в моята тема обяснявах за една колежка на майка дето си общува с инките. Та, тук както говорихте за хваленето с децата, представете си да каже някой на майка "Пък моето внуче само ходи на гърнето", а майка да контрира с " Внучката ми е дошла от инките". biggrin
Ей, само щуротии цяла вечер ще са ми в главата, заради на Мариола балончетата crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #76 -: февруари 05, 2015, 16:24:44 »

Дали да не и пратя това crazy


* 727166_595_.jpg (34.66 KB, 595x446 - видяно 159 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 05, 2015, 16:44:36 »

Хахаха, може и това да й пратиш:
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #78 -: февруари 05, 2015, 17:02:50 »

Картинките разбиват хахахахахаххахахаха лелееее хахахахахахахахахахахахахахахаха
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #79 -: февруари 05, 2015, 18:12:25 »

Аз докато се наканя да пиша, вие сте заформили купона. Снимките разбиват   funnytooth
Аличка, браво че изрови бисерите. Продължавам да смятам, че Свекърва е "неизчерпаем извор"  girl_wink
Свекс, да ти е жива и здрава снахицата! И аз като Еми се размечтах по подаръка ти... Браво на теб!!  А относно Сингапур, голямо браво за решението. Сега трябва да се отдадеш на приключения и екзотика и никакво скучно пенсионерстване. Този дух, който притежаваш, трябва да се вихри.  danceg
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #80 -: февруари 05, 2015, 19:01:36 »

Пътуваи Свеки докато може че ако твоите деца са като мене girl_impossible баща ми го взех при при мен за 3 месеца /да смени свекърва ми докато обиколи курорти те в Бг/ ама така се закучиха нещата че хартиса 2 години.
Никой неще студено днес е снежно и се стопли - 22 danceg за това след седмица отивам да си стопля кокалите при инките. Та от първо лице ще ви докладвам говорят ли и какво казват yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 05, 2015, 19:50:29 »

тя ако земе само да пръцка на балончета- па добре. Ама ако земе и да снася   вътре в сапунени балони , разни отпадъчни продукти излизащи от същото място, дето сте показали на картинката, те тогава ше е интересно.  tease

Аличка, лошото че и аз съм станала една пряма, и то ептен на бой отиват работите, като изпраскам някоя реплика така в обществото smile . Затуй си ви го казвам тук на вас, дето разбирате и носите на шега . smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #82 -: февруари 06, 2015, 11:04:25 »

Айде, ще отворя днешния разговор с почерпка... Имам РД! Почерпете се на воля Wink Исках да е нещо по-екзотично, че нали за слънце сме се замечтали.
Вчера голям смях беше, голямо нещо! По принцип към 14 часа всички са задремали пред мониторите и никой вече не пише активно. Вчера разбихме стереотипа good Само така!
Като се разрови човек из форума, може да се натъкне на невероятни неща. Не е за смях, ами за цвилене даже: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,508.0.html


* P8040009.JPG (54.13 KB, 640x480 - видяно 154 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 06, 2015, 11:18:28 »

Честит Рожден Деееен! Пожелавам ти много здраве, железни нерви, пълна кесия, много късмет, любов, сбъднати мечти и каквото още си пожелаеш!  CHEERS

Ама много вкусно си сготвила!  blum
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #84 -: февруари 06, 2015, 11:21:16 »

Алииииииии Честит Рожден Дееееен!!!
Да си жива и здрава и много влюбена в живота!

Как ще празнуваш?

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #85 -: февруари 06, 2015, 11:27:12 »

ЧРД Аличка да си ни жива и здрава и много щастлива и винаги толкова позитивна!  Torte pc_love randma

Верно днес всички са испозаспали? То петък е, работещите за последно симулират работа! На мен от слънцето ми става много жега. Харесва ми облачното днес. По спокойно ми е като е облачно, слънцето ми дава много енергия а трябва да кротувам.

Хайде танци манци петъчни  Blush Party time Dance2
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 06, 2015, 11:42:52 »


Верно днес всички са испозаспали? То петък е, работещите за последно симулират работа!
Хайде танци манци петъчни  Blush Party time Dance2
  funnytooth funnytooth Ама как ме излови...аз да се похваля- свърших си превода по-рано от очакваното и сега съм тотален релакс. Даже си слушам The Who - My Generation и си потропвам в такт.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 06, 2015, 11:49:21 »

ЧРД Аличка! Да си жива и здрава и каквото си пожелаеш да ти се случи!
Мариолка на мен ми е заспало от времето, ама пък тая вечер поспах, та мисля като приспя зверко да полегна с чаша какао и сериалче!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #88 -: февруари 06, 2015, 12:33:11 »

Аличка, да си ни жива и здрава и все така изнамираща теми heart heart heart
Аз днес служебно се разчиствам. Още съм на първата редица шкафове /5 броя/ и то до половината и намерих: почти килограм кламери, добре ръждясали, ластици за пачки пари, пак около килограм, скапани от стоене, пишещи машини 2 броя, огромна кутия форматирани дискети, 10 саксии със спечена почва, книжки "информационен бюлетин" от 1992 до 2004г., ежеседмично издание, надлежно подредени, календари всякакъв формат от незапомнени времена, пирони, чук, торба с орехи, 8 пакета талк Oh my ..., няколко разклонители, празни буркани с капачки "туист- оф", спарушени луковици от цвете, шишарки, миди и камънчета, носени като подаръци от лятна отпуска и екскурзии в чужбина, огромен перфоратор, емайлиран очукан чайник, 3 сапунерки със сапун вътре, портрет на Васил Левски, две шишета с някакъв алкохол, ама ме е страх да го опитам, мащабни линийки, няколко пепелника от различен материал и дръжка за лопата. Намерих и календари с политически шаржове на Капитал от 2000 - 2013г., те са си за мен.
Всичко изровено ще предложа на търга с благотворителна цел "Храна за служебните котки и кучета". Обещавам да направя снимки, даже ако искате, първо на вас ще предложа да си вземете каквото искате Wink
Сега вече продълавам със сериозната работа, заплатите чакат smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 06, 2015, 12:43:40 »

Свекиии, голям си плюшкин тииии biggrin Чакаме снимки.  blum
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines