Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:35:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 192390 пъти)
 
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #480 -: март 30, 2014, 17:12:05 »

Йо-хо-хо, бързам да се похваля, вече си имаме нашето място. Снощи капарирахме Кольови извори и си избрахме меню  danceg  . По - щастлива не мога да бъда. Вече имаше маси отвън и успях да си представя как ще изглежда, просто .....  yahoo  Всичко раззеленено, свежо, едно такова... точно наше си  tease
Активен
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #481 -: март 30, 2014, 23:23:34 »

А какво ще кажете за хотел Корал,как вървят кувертите там,знаете ли...и като цяло обстановката как е?  smile

И ние от голямото търсене накрая избрахме "Корал". Малко ми идва шарен, но е светъл, просторен и има хубав дансинг. Като кувер все още не сме си направили менюто, но варира между 35 и 40лв. зависи какво предпочитате. Управителката е много приветлива и отзивчива и се надявам до края да бъде така. Хубавото при нас е, че нямаме ограничение за шума и престоя, тъй като хотела все още няма да е отворен за туристи и ще сме сами. Имаме възможност да използваме и паркинга. А доставчика им на част от храната ми е познат и ми сподели, че зареждали от качествената им стока  Wink, да се надяваме да е вкусно. Повече подробности след 18 Май  bouncinggirl
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: март 31, 2014, 12:48:09 »

Момичета аз пак съм в чуденка за ресторанта хах  crazy Някакви отзиви за Бриз 3 и Персей?  blum
Здравей мога да кажа,че въпреки че мн хора не харесват ресторант "Персей"-Бриз 1 на мен мн ми допадна и моята сватба беше там през септември-персоналът е мн добър и отзивчив управителката също както и вс останали от персонала-направиха вс както го искаме и мн ни помогнаха в сайта им има снимки от нашата сватба можеш да видиш.Що се отнася до Бриз 3 на мен лично не ми харесва защото е мн тъмен като цветове а ние искахме нещо свежо-иначе сватбата на която бяхме там беше мн хубава но всеки според вкусът си :)дано съм ти била полезна макар и по късно с отговора  smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #483 -: март 31, 2014, 15:10:49 »

Благодаря за отговора на всички отзовали се момичета. Бързам да се похваля,че имаме своето решение и днес запазихме часове в ритуална,църква,както и капарирахме "Бялата къща". Дано останем доволни  heart 27.09 е нашата дата. Други варненки на тази дата,има ли  danceg
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #484 -: март 31, 2014, 18:27:22 »

Чудесен избор,в сравнение с Корал,няма да съжалявате,дано не сте много хора,за да има място за танците!
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #485 -: март 31, 2014, 22:34:21 »

Благодаря,не сме толкова много,около 70-80,мисля че ще е добре, а и залата предстояло разширение ни казаха тия месеци,но ще видим пак  good
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #486 -: април 01, 2014, 09:16:26 »

Честито, Бялата къща е добър избор, вярвам че ще останете доволни.
Активен
desssinka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #487 -: април 02, 2014, 22:01:30 »

Здравейте бъдещи булки smile
Много се радвам за тези от вас, които значително са напреднали с подготовката. Поздравления smile
Аз започнах от една седмица и на няколко пъти се отказах - не мислех, че ще е толкова трудно и изнервящо.
Нашата сватба ще е на 17-ти август, но все още доникъде не сме стигнали. Само пращаме запитвания и обикаляме по ресторантите и четем форуми.
Надявам се да ми помогнете, понеже мисля че съм много закъсняла с всичко.
Успех  smile
Активен
mi_mito
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #488 -: април 03, 2014, 06:46:34 »

Здравей Десинка нашата сватба също ще е на 17.08.14.
Засега само съм си запазила ресторант, водещ и DJ както и водещ за изнесения ритуал. Сега мисля да започна с поканите и малките подаръчита. Защото за всичко останало е много рано. Като украса за ресторанта или моята рокля.
Успех! Мисля че имаш време за всичко!  Bravo
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #489 -: април 03, 2014, 09:02:59 »

Здравейте бъдещи булки smile
Много се радвам за тези от вас, които значително са напреднали с подготовката. Поздравления smile
Аз започнах от една седмица и на няколко пъти се отказах - не мислех, че ще е толкова трудно и изнервящо.
Нашата сватба ще е на 17-ти август, но все още доникъде не сме стигнали. Само пращаме запитвания и обикаляме по ресторантите и четем форуми.
Надявам се да ми помогнете, понеже мисля че съм много закъсняла с всичко.
Успех  smile


Според мен няма особено много време  huhhuh.gif Съветвам те първо да отметнеш ресторант, граждански, църковен и фото, и видео...за всичко останало можеш да се подготвяш във времето, но ресторант, фото и видео, за даден ден, могат да бъдат ангажирани само за една сватба...Успех!  Yes
Активен
desssinka
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #490 -: април 04, 2014, 23:00:08 »

Здравей Laphroaig,
Много ти благодаря за съвета.
Проблема е, че това което искам го няма във Варна, но в крайна сметка трябва да се направят някакви компромиси.
Днес се обърнах към Пертито и вече съм много по-спокойна.
Другата седмица се надявам вече да съм напреднала с подготовката smile
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #491 -: април 05, 2014, 20:14:49 »

Моля  smile, определено разбирам какво имаш предвид....да няма го във Варна.... За да съм честна, ако 80% от гостите ни не бяха от тук, вероятно щяхме да се спрем на някое друго от нашите любими места, но...права си, компромиси трябва да се правят...ние също се спряхме на Пертито smile
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #492 -: април 05, 2014, 21:04:04 »

Искам да вметна, че нашата е на 30 август и ходихме през март да запазим църква и почти всички часове бяха запълнени - на тази коята искахме. Имахме предвид и друга дата, но ресторанта където искахме беше зает. Така че, не е чак толкова рано... Резервирахме си ресторант, църква, водеща на ритуал, DJ, фото и сме горе долу готови още от февруари, защото не сме от Варна и искахме по-отрано да сме спокойни. Днес харесах и рокля smile  Понякога това, което ви хареса първоначално е правилния вариант. Обикаляне трябва, но не за сметка на нервите. Важното е на двамата да се хареса smile  Успех на всички smile peace  heart
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #493 -: април 06, 2014, 10:14:41 »

Даа,това с църквата го имаше и при нас. Нашата дата е 27.09, като тази седмица капарирахме църква,ритуална,ресторант.И при нас в църквата повечето часове бяха заети и трябваше да се примирим с доста ранен час  beating Така че наистина е хубаво всичко отвреме,убедихме се.  good
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #494 -: април 10, 2014, 10:55:32 »

Момичета,много ми е тягостно с тоя избор на ДЖ...още го мислим. Ще помоля,да кажете вие кой сте избрали за предстоящото събитие,или момичетата,които вече са минали по нашия път,нека споделят мнение от избора си. Ще съм много много благодарна  good
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines