Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:39:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 192393 пъти)
 
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #465 -: март 26, 2014, 22:56:45 »

Я Мрявка се появи, отдавна не беше писала, радвам се, че се влючи отново...  smile

Относно децата, съгласна съм, че е по-добре без, но при нас просто няма как. Ще наемем аниматори за сметка на това, а и нашите в болшинството си са големички.
Мен пък ме обзе паника от вчера, че Лайтхаус няма да оправдае очакванията ми, не знам защо. Предполагам, че е защото не съм го виждала на живо и се налага да се доверя на преценката на други а не ми е в природата това. Аз ако има как наклона на тревата ще контролирам Wink
Ако знаех колко ще ме е яд за Блек Сий Рама щях да сменя датата, седмица по-късно, ама на не знаех, че чак толкова няма да намеря еквивалент...
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #466 -: март 27, 2014, 11:35:16 »

Защо си притеснена за Лайтхаус, на пръв прочит, в сайта изглежда много добре и това видео, което са качили  good много добре ми изглежда... Но щом се раздвояваш, значи има нещо, което в Бляк сий има, а на Лайтхаус-а му липсва??? така ли да разбирам?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #467 -: март 27, 2014, 12:37:00 »

Ах и по повод Тони, ако знаете аз как исках тя да ни води сватбата, дотам стигнах, че й предложих повече хонорар само и само да откаже поетият нагажимент за нашата дата. Разбира се тя отказа, което лично на мен ми направи страшно добро впечатление, супер сериозна жена и си държи на думата. Гледах я на живо как води, страхотна е, много представителна и много емоционална. В последствие обаче трябва да си призная, че за нашият случай беше по-добре, че водещ бе Тито. Той е по-забавен и как да кажа - развъртян, за нашата сватба такъв човек беше по-подходящ, като се замисля сега след като всичко е минало вече. А и си е собственик на фирмата, която организираше сватбата, та можеше перфектно да си координира всичките служители. Дето се вика всяко зло за добро  Girl_hide .

И палачинка, не се тревожи и аз до малко преди сватбата не бях виждала нашата локация и изпитвах подобни чувства като теб. Не се тревожи щом на снимки, клипчета и от мнения ти е харесало, на живо ще бъдеш повече от влюбена в мястото, сигурна съм.
« Последна редакция: март 27, 2014, 12:40:01 от Мрявка » Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #468 -: март 27, 2014, 12:39:08 »

Да, точно така, а именно уюта, атмосферата, някак всичко е по-земно, по-човешко... хем е елегантно и изискано, хем не е префърцунено...
А клипчето е много готино, но сватби вече там не се правят пред основната хотелска част, само в клубната къща, което е добре от гледна точка на това, че проблем с музиката няма (имало е ограничения преди до 01.00ч мисля) Но е по-зле от към загуба на морската гледка и подоби екстри... ето снимка на клубната къща. Става дума за горе на терасата.

А за Тони аз много я харесах, но винаги съм мислела, че мъж е по-подходящ за водещ а жена за ритуалчик и исках Тито на прима виста, но той беше зает а тя свободна... а и тайно имах предвид, това което и Мрявка спомена, че като собственика е там и е ангажиран като водещ с конкретна сватба, ще се постараят една идея повече...  smile



* 46CB956B-0846-4243-9413-99545D132591.jpg (67.92 KB, 720x540 - видяно 636 пъти.)
« Последна редакция: март 27, 2014, 12:42:37 от palachinka » Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #469 -: март 27, 2014, 15:07:49 »

Аз се срещнах вече с Тони good Страхотна! Между другото, преди изобщо да изебра дали да е тя или Тито, моя близка ме посъветва да не избирам Тито, тъй като бил мааалко в повече от колкото вкуса на младоженеца би понесъл  smile

Палачинка, как да ти кажа...аз съм на същото положение с Оазис...виждала съм го на живо, любов от пръв поглед беше, но... за малко бях завидяла на резиденцията...в смисъл, че не се сетих по навереме да бъдем там....но Тито се погрижи да не се чувствам така повече..  smile Поговори с тях...ако могат да съдействат нещо или поне да те накарат да бъдеш по-спокойна...
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #470 -: март 27, 2014, 15:10:14 »

Каква е тази резиденция? Евсиноград ли имаш предвид? Между другото каква е офертата за Евсиноград ако за там говориш, имаш ли инфо?
А, как може да имаш съмнения за Оазис, супер е там... на мен много ми харесва, абсоютно перфектно е. Просто проблема ми с Оазис е малко принципен, ако ще искат тази цена за куверт, такса тирбушон и т.н. не допускам да ме пращат да си ходя в 23-24ч., но аз съм раз праз де. Обикновенно не си правя услуга с този темперамент...
« Последна редакция: март 27, 2014, 15:18:03 от palachinka » Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #471 -: март 28, 2014, 12:44:01 »

Да за точно за там говоря..Офертата до колкото знам е 5000 лева такса и отделно имало такса /1000-2000/ ако кетъринга ще е на друга фирма, ако си е от тях, кувертите започвали от около 30 лв., но... не се задължават по никакъв начин да ти пазят дата, т.е. до последния момент може да дойде някоя делегация и любезно да те информират, че не може да се проведе сватбеното ви тържество...и ако стане броени дни /седм преди сватбата....става лошо... Освен ако, не използваш връзки ...на примерно общинско ниво...или областно...
Проблемът ми за Оазис е единствено и само по отношение на пространство...все ме е страх, че ще ни е тясно, аи няма място за бенд, за това се нагаждам според условията... но ако се окаже , че и порциите им са малки....е тогава...ще прежаля капарото и ще търся алтернативни варианти в последния момент...кетъринг на открито или нещо такова...спокойна съм, че ще работя с Тито и се надявам и той да реагира адекватно и да измислим нещо друго...

Аз също мисля като теб, до известна степен това са най-високите куверти, ако почнат да се правят на интересни и да ми налагат разни ограничения, а пък особено за порциите и храната....няма да стане
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #472 -: март 28, 2014, 13:19:33 »

Здравейте,момичета,някой да знае как върви куверта в Белвю,понеже в сайта им виждам, че има и от 24 лв куверт,та се питам какво ли включва,има и от 28-30 лв.Имате ли идеа как са нещата там?Благодаря!
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #473 -: март 28, 2014, 14:18:17 »

Здравей, bride!
Миналата седмица бях на сватба в "Белвю" (вътрешният ресторант). Понеже говорих с младоженците, те ми споделиха, че кувертът им е излязъл 28 лв. Менюто беше много добро и не липсваше нищо. Може да изберете и за 24 лв., щом имат и такъв вариант.   
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: март 29, 2014, 10:52:55 »

Относно Тони Александрова- тя ни води изнесения ритуал. Беше уникален  Girl_hide Толкова хубаво и емоционално ни представи историята  give_rose Водещ ни беше Тито, води много добре нямаше никакви проблеми. Гостите ни бяха много танцувални, не липсваше емоции, даже нямаше време за игри. Дж Алекс страхотен подбор на песни. Беше незабравим ден smile Пожелавам и на вас прекрасни сватби  give_rose
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #475 -: март 29, 2014, 13:17:31 »

А какво ще кажете за хотел Корал,как вървят кувертите там,знаете ли...и като цяло обстановката как е?  smile
Активен
mimetooo777
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #476 -: март 30, 2014, 01:39:43 »

Момичета,бях писала по рано,сватбата ми е през септември,още е рано,но ми се иска да започна с огледа на рокли!Тъй като имам добри отзиви само за магазин Холидей,до ритуалната зала,момичетата които вече обикалят по магазините и имат наблюдения,бихте ли ми казали от къде да започна,не ми се иска да обиколя всички магазини,бихте ли ми препоръчали някой!
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #477 -: март 30, 2014, 09:23:11 »

Имай предвид,че понякога се изисква,поръчка на роклята и доставка, която отнема от два до три месеца. Нашата сватба също е през септември и моя съвет е , че тъкмо сега е момента да почнеш да търсиш...
Един нов магазин, до окръжния съд се намира, Aegaen Paradise  good Пробваш мостри, колкото си искаш, а твоята ти я поръчват новичка и необличана...практика явно непозната за мнооого други магазини както в София, така и във Варна... Имам предвид ,че си избираш от готовите им рокли и ти я преправят според нуждите...което за мен е неприемливо, след като плащаш пълната й цена, да купуваш рокля, пробвана от други жени... късмет!
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #478 -: март 30, 2014, 15:38:51 »

Момичета,бях писала по рано,сватбата ми е през септември,още е рано,но ми се иска да започна с огледа на рокли!Тъй като имам добри отзиви само за магазин Холидей,до ритуалната зала,момичетата които вече обикалят по магазините и имат наблюдения,бихте ли ми казали от къде да започна,не ми се иска да обиколя всички магазини,бихте ли ми препоръчали някой!
Също както Laphroaig бих ти препоръчала този магазин във Варна, ценовите диапазони са три, така  че има избор. Относно търсенето на рокля - нашата сватба е в началото на септември, а от преди месец имам рокля  : ) В магазините ме съветваха да действам тъй като новите колекции са вече пристигнали и нищо ново няма да има, а пролетните булки ще изкупят всичко. Дали търговки трик бе това или не няма значение, аз се радвам че отметнах това от списъка си по - рано.
Във Варна не се сещам за друг добър магазин, лично не бих препоръчала Ла Споса, в Сан Патрик /Добрич/ до колкото виждам са отстанали едва няколко рокли. Но определено има магазини, просто това са в  които бях и мога да дам мнение. Успех smile 
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #479 -: март 30, 2014, 16:58:20 »

bride_varna,относно хотел Корал,може да споделя,че кувертите са нормални,ресторанта е доста "цветен" и според мен си има нужда от освежаване.Персоналът в ресторанта са млади сервитьори,които през деня обслужват туристите-разбирай отсервират само масите след храненето и на мен не ми направиха добро впечатление.Купона е до към 23.30,заради туристите,като сллед това може да се преместите в нощния бар на хотела или където си решите.Ако имаш още въпроси,пиши!
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines