Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:39:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 192394 пъти)
 
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #450 -: март 25, 2014, 18:46:49 »

Е, сетих се аз, тя сметката не е трудна, щом нямаше място за подвижен бар, няма да има и за бенд   Wink ох, мен взе да ме обзема паника да не замре купона в 11-12 часа...

А аз пък понеже много исках някакъв закачлив елемент в тоалета си реших да се пусна на цветни обувки, вероятно сандали в бледо розово... Тъй като мисля цялата декорация да е в пастелни нежни цветове като акцент, както и букета да е нещо романтично пастелно бледо ми се вижда добра идея. А и гледам. Че се получава много готино и свежо.
« Последна редакция: март 25, 2014, 19:22:59 от palachinka » Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #451 -: март 25, 2014, 20:09:02 »

Да, да..."за" с две ръце за цветни обувки...милото ми нещо не я възприема тази идея, булката трябвало да е в бяло от глава до пети....даммм, ама няма да стане biggrin  аааа за пастелните цветове вече съм го обсъждала с Тито......мале , palachinka, ние с теб еднакви предпочитания имаме или от еднакви идеи се вдъхновяваме  Bravo интересно ще ми е да ви гледам сватбата
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #452 -: март 25, 2014, 20:41:19 »

Да, и на мен ми направи впечатление, че харесваме подобни неща... И Ривиера сме го обмисляли точно там където ще сте ви, искахме. И аз избрах Яна Пенева и с Тони Александрова smile
А твоят като моят, показвам му една рокля в цвят ала тези дето ги пусна одеве и той... Ама.... Толкова ли ТЪМНА ще е? ... Ха ха Традиционалист яко, обаче онзи ден пробвах една рокля в къщи, дето една съседка я донесе, класическа А-силует, но доста кофти плат и изпълнение и кофти ми стоеше и той така се разчувства, 3-4 дни след това разправя на всички колко съм била красива. Та си мисля, че колкото и да не му се вярва, че нестандартно ще е добре, няма да е трудно да го впечатля явно smile
А всъщност вашата сватба кога щеше да е?
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #453 -: март 25, 2014, 21:32:26 »

хаахахаха сто процента и в бял чувал , образно казано, да си, ще си най-красивата за него  Wink вярно, че на Тони се бяхте спрели...още не съм се запознала с нея...имаш ли лични впечатления вече? Ние сме на 6 септември...Вие кога ще бъдете?
Относно купона след 12.... Не мисля,че трябва да се тревожиш от сега...плюс това, ти си познаваш хората, които ще ви гостуват....аз съм на мнението,че колкото повече млади хора, толкова повече купон....макар че имам такива приятели..и само 5 човека да сме- купона е пълен  Yes
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #454 -: март 26, 2014, 09:48:59 »

Не, нямам лични впечатления от нея, но още като ги преглеждах по снимките тя ми хареса най-много и Тито ми я похвали и така... Гледала съм клипчета с нея и има много симпатично присъствие.
Нашата сватба е на 26ти юли. А за купона, притеснявам се защото ще имаме доста хора с деца и то точно най големите купонджии, та се притеснявам, че те ще се оттеглят заради децата по-рано, другите щото са си по-обрани по природа и ще свърши на бързо всичко с късните новини...  shok
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #455 -: март 26, 2014, 10:10:42 »

Не, нямам лични впечатления от нея, но още като ги преглеждах по снимките тя ми хареса най-много и Тито ми я похвали и така... Гледала съм клипчета с нея и има много симпатично присъствие.
Нашата сватба е на 26ти юли. А за купона, притеснявам се защото ще имаме доста хора с деца и то точно най големите купонджии, та се притеснявам, че те ще се оттеглят заради децата по-рано, другите щото са си по-обрани по природа и ще свърши на бързо всичко с късните новини...  shok

И ние така...след изгледани клипчета с нея...най-отговаря на нашите очаквания  good днес имам среща с нея, ще пиша след това...Вярно, че беше през юли, сега се сетих  smile

Знаеш ли, относно гостите с деца...вие така ли си решихте да ги каните или?...защото аз съм категорична..без деца, най-много едно! и то защото родителите му не са гледали филма "Усещането" biggrin , a са и роднини...но толкова..никакви деца, точно поради тази причина, от която ти се притесняваш...В крайна сметка Сватбата, си е Сватба! Не е рожден ден или нещо си... смятам, могат да се лишат от децата си за ден...даже не за целия, за 10-на часа  Yes
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #456 -: март 26, 2014, 10:20:17 »

Здравейте, момичета............ и момчета smile  чета Ви без активност от известно време. Аз засега нямам особен напредък за хвалене, този уикенд ще ходим да капарираме и заведението. Като стане факт ще се похваля. Един такъв въпрос се зароди в моята глава - понеже по принцип ни предлагат да сме на едно местенце с камъни на пода - удобно за вървене и танци, обаче има и една огромна поляна и на мен май много ми се иска да се прехвърлим на поляната, самата аранжировка ми се струва ще е доста по - приятна, та питам - някой от Вас има ли идея с какво бихме могли да застелем тревата така, че да може да се танцува спокойно, без да потъват токчетата на дамите в пръстта? Сериозно се замислям за тази възможност. Моля, ПОМАГАЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #457 -: март 26, 2014, 10:36:45 »

слънчо, знам, че от Пертито строят подиуми при такива случай, но мисля че не са хич евтини. Не съм била на Барите, но съм гледала клипчета от сватби. Там си има екстра място за дансинг на плочника, а ако искаш по към тревата да се разпръснете можеш да сложиш тук таме коктейлни масички на тревата. В Блек Сий Рама правят нещо подобно и се получава много добре. Така хората естествено се пръскат и към тревните площи, тези с подходщите токчета де...

Laphroaig, да но няма как да кажем така при нас с оглед на това, че абсолютното болшинство от хората с деца идват от далеч и ще са и на почивка (преди и след това) и няма на кой да ги оставят тези деца. А и ни е малко особенна семейната история с починали баби или живеещи мнооооого на далеч роднини или и самите баби и дядовци ще са на сватбата, та просто няма как и на кого да се оставят прочти при никого...
« Последна редакция: март 26, 2014, 10:40:40 от palachinka » Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #458 -: март 26, 2014, 10:38:50 »

Ние няма да сме на Барите, но така или иначе идеята е, че тревната площ е доста по - свежо място от плочника. Някак по - зеленичко, по - природно smile не че плочника не ми харесва, но някак другото място ми е още по smile Та ако някой се сети за по - лесен и евтин вариант  Wink
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #459 -: март 26, 2014, 10:42:17 »

Ааа не беше ли Барите, аз нещо се обърках значи... къде щяхте да сте, дай клинк да го видим?

А ОК сори, видях че не искаш да го казваш още...  smile
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #460 -: март 26, 2014, 10:45:08 »

Мислех си за нещо от сорта на чергила или незнам и аз, ако кажа на мъжо, сигурно ще ме сиктирдоса  crazy   ама аз все си мисля, че може да стане и , че ще се получи супер....
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #461 -: март 26, 2014, 10:48:27 »

мммммммммммммммм незнам... според мен си трябва твърд под за да става за дансинг
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #462 -: март 26, 2014, 17:52:41 »

Момичета аз пак съм в чуденка за ресторанта хах  crazy Някакви отзиви за Бриз 3 и Персей?  blum
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #463 -: март 26, 2014, 20:55:16 »

Сори, нямам впечатления от никой от тях
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #464 -: март 26, 2014, 22:37:13 »

Ha тревата според мен няма как да не се сложи подиум, ако ще се танцува, по принцип и аз го намирам за мн готино и наистина привлича хората по тревните площи, дори и жените с много остри токчета при нас бродеха по тревата, само заради подиумчето, намирам го за добра инвестиция в настроението и атмосферата на сватбата. Нашите плоскости бяха от Пертито и струваха 15лв на кв.м., ние наехме 36 кв.м и беше перфектно като големина, за бурните танци след това. Наехме и осветление с прожектори на подиума и изглеждаше през ноща супер готино.

По повод децата, и аз малко съм портив деца на сватбата, не че нещо против самите деца, но и аз мисля, че възрастните не могатд а се отпуснат до нормалните си предели, когато трябва да се грижат за малките, или единият от двамата да трябва да се прибере в хотелската част рано рано, за да ги приспива. Ние си имахме 4 за разкош, но едното го прибраха бабите към 8 (беше детето на кумата), а за другите три, майките трябваше да се приберат рано по стаите, за да си ги гледат, което беше наистина жалко, изпуснаха голямото нощно парти.

По повод обръчи и прочее за роклите. Аз съм мн голям противник, мнгоо неестествено ми изглеждат роклите с тях, цялата феерия ми с егуби. Моята рокля беше русалка, но в долната си част се състоеше от много слоеве плат, в магазина ме убеждаваха да си сложа обръч да не ми се мотаели платовете из кракатата и щяла съм да съжалявам. Ами изобщо ни най-малко не съжалявам, че не сложих обръч, въпреки, че беше топло, стоях повече от 12 часа на крак, танцувах бясно и тичах из района и по пляните, не съм усетила и за миг, че ми се мятал плат из краката. Просто си мисля, че каквото и неудобно да има по нас в този ден, то просто от цялата еуфория не се усеща, щом усещането ни, че сме най-прекрасни е на лице, всичко друго е второстепенно. Болките от неудобните обувки например при мен се появиха чак на следващият ден, та и до ден днешен имам още кръвоизливче на палеца на единият крак от тея обувки хихи, но в деня не усещах нищо друго освен реене на седмото небе.
« Последна редакция: март 26, 2014, 22:47:17 от Мрявка » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines