Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 21:33:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Междумесечна седмица: 29.10 - 04.11.2012  (Прочетена 27641 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: октомври 29, 2012, 09:39:25 »

Да ни е честита новата седмица! Дано пак не създам трудности при намирането на темата с това "бременлийско" заглавие, както миналия път Wink.


* 3 КАФЕ.jpg (6.09 KB, 316x159 - видяно 3388 пъти.)
« Последна редакция: октомври 29, 2012, 09:42:54 от svekarva » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 29, 2012, 09:49:42 »

Добро утро и честита новата седмична тема!  give_rose
Аз свързвам тази седмица с привикването към по-късия зимен ден и зимното часово време, но пък в същото време днес ми е много важен и символичен ден - с мъжа ми имаме месечинка heart, а и днес е началото на един нов период за мен в професионален аспект, който силно се надявам да бъде успешен!
Нека есента ни бъде златна, топла и уютна!



И едно есенно кафе от мен + скромна почерпка за месечинката!



Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 29, 2012, 10:02:36 »

Добро утро и от мен.
Свекърва, мерси за темичката!
Иве, на теб за кафето!
Аз съм на работа, ама хич не ми се работи! Все едно никога не съм работила. Не знам защо.
Успешна седмица на всички!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 29, 2012, 10:03:58 »

Хайде и аз тук! Голяма почерпка, голямо нещо Girl_hide. Почвам да чистя, а след това малко упражнения, че не съм правила от доста време.
Вчера с милото си взехме билети за Chambao, нямам търпение danceg

Честита месечинка, Ивелка! Да си я отпразнувате подобаващо!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 29, 2012, 10:04:21 »

Добро утро!
Днес няма да съм многословна, защото ми е малко притеснено и в тази връзка искам да ви помоля силно да стискате палци, че днес е много важен ден за мен и мъжа ми. Пожелайте ни късмет и успех !!! Clover Good luck
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 29, 2012, 10:06:44 »

Муунче, имаш 4 палеца от мен!  Good luck Good luck  Good luck
Очакваме добри новини!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: октомври 29, 2012, 10:35:44 »

m0onlight , стискам палци всичко да се развие така, както вие го искате!
ivelka , да ти върви по вода в новото начинание и честита месечинка.
Веси, аз също съм като парцал. Уж имаме един час повече за спане, но аз се будя 3 часа по- рано.  nea. Пък снощи нарочно се мъчих да лягам по- късно. Явно и при тази промяна ще се адаптирам около седмица. Облечена съм като за зима, пък вънка грее едно слънце.....Ще има да се потя днес, че както имам много работа, ще изпуша направо.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 29, 2012, 10:54:55 »

здравейте момичета, желая ви една по-малко дъждовна седмичка, че като гледам как е почнало да не ни удави тоя дъжд....
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 29, 2012, 10:55:32 »

Добро утро момичетааааа...днес ми е мрачно и съм мокра цялата..и нещо не съм на кеф...пожелавам ви успешна седмица  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 29, 2012, 11:38:11 »

благодаря за хубавата тема и хубавите кафета, аз вече пих, днес беше егати плуването до университета - от тоя дъжд бая големи локви имаше...
сега ще уча, малко се разболявам ама пия тук витамини ... Като ходихме до Шипка имаше мъгла, вятър и явно се поразболях...
Иначе ходихме до Търново, Царевец, Арбанаси, Соколски манастир, Преображенски манастир, хотнишки водопад, Дряново, Шипка, Габрово, Етъра...
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.pravoslavieto.com/manastiri/sokolski/9/5.jpg&imgrefurl=http://www.pravoslavieto.com/manastiri/sokolski/index.htm&h=593&w=780&sz=132&tbnid=EcKATWVHJC3R5M:&tbnh=90&tbnw=118&prev=/search%3Fq%3D%25D1%2581%25D0%25BE%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BB%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B8%2B%25D0%25BC%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25B0%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B8%25D1%2580%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=%D1%81%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80&usg=__1XNLc0A8DMcVBNiSN9R1g6sQXbw=&docid=QOQUx39U5mvMHM&hl=bg&sa=X&ei=9U2OUNHHKcvKtAaUqoFQ&sqi=2&ved=0CB4Q9QEwAA&dur=16

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80


Много хубаво беше!

Иве, честита месечинка  heart heart супер почерпка!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #10 -: октомври 29, 2012, 14:18:15 »

Здравейте smile Тук съм, но за малко. Заета седмица се очертава, хубаво вали, че да не ме тегли навън smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: октомври 29, 2012, 14:23:11 »

Ха, при нас вчера само 2-3 капки капнаха. Днес даже имаше слънце, но каквато съм късметлийка, може хуууубаво да ме намокри по пътя, че сега отивам до НАП и НОИ.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 29, 2012, 17:26:49 »

Свекърва блазе ти...тук в София сякаш има потом...от сутринта не е спирало да вали и продължава в момента  crazy
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 29, 2012, 19:54:48 »

ЗДравейте и от мен,
ужасен дъждовен ден беше, добре че си обух гумените ботушки, та поне крачката ми бяха сухи smile
Иве честита месечинка с пожелания за много любов и щастие.
Муун стискаме много плаци и чакаме новинки smile
Свекърва благодаря за темичката и блазе ти , че при вас не вали, в Софивя днес наистина беше ужасно.
Езра много хубаво, че сте изкарали добре, доста места сте пообиколили smile
Упешна седмица на всички и от мен.  give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 29, 2012, 23:08:19 »

Здравейте и от "оранжевия" Бургас /нали сме с оранжев код за дъжд и вятър blum/. Свекърва искрено ви завиждам за времето - при нас се продъни небето. За капак съм хванала ужасна пневмония /след като седмица отлагах ходенето по лекари/ и днес личната лекарка здраво ме нахока, та чак и с болница ме заплашва и сега на инжекцийки  badgirl Вечер така силно кашлям, че милото спи на дивана  LAUGHTER
Муун, стискам много силно палци, убедена съм че всичко ще се нареди  good
Езра, браво за хубавата разходка. Нашите планове за Пампорово са малко замразени - ако успеем с кредита, сигурно ще пропуснем почивката  angry
Мен промяната на времето ми е супер, чувствам се добре, ако нямах и кашлица.... blush
Хайде стига съм се оплаквала..Пожелавам прекрасна вечер!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: октомври 30, 2012, 07:15:02 »

Здравейте,
InLove_Girl, лекувай се, гълтай антибиотиците и за 10-тина дни ще се справиш!
Тук вече заваля, но поне не сме с код. Аз цяла нощ дебна Санди, защото децата са във Вашингтон.
Вчера имаше толкова кафе, че още ми треперят краката Wink и май стига и за днес.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 30, 2012, 07:18:17 »

докато напиша и свекърва се появи  girl_wink дано Санди не нанесе мн щети  shok ужасно е това...

аз слагам все пак кафето:


добро утро!
дано днес бъде успешен ден като го броя такъв ако не се намокря докато отида до лекции  pardon егати локвите и дъжда...

муунче, стискам вс. палчета  good
ин лове, др път не прави така, аз също се боря тук с нещо гадно вирусно, вчера бях като парцал, дано оздравея скоро че така нищо не мога да свърша като хората.
За почивката, нещата ще се наредят, то и ние едва се измъкнахме но бе мн хубаво и случихме и време и успяхме да отидем и видим мн неща, всичко вървеше идеално  smile това е нашия малък бг меден месец  pardon

еметоем, аз също ще си взема едни такива гумени ботушки, че ми омръзна с тия локви... уж казват че не пропускат

Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 30, 2012, 08:39:49 »

Дне сутринта излязох беше мрачно но не валеше, и после като се изсипа един дъжд не мога да стигна от автобуса до сградата на работа.....едни гръмотевици....и после спря и сега слънце пече....ходи го разбери това време?!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 30, 2012, 09:16:16 »

Добро утро сладурани бърборани....незнам вие как сте ама аз съм в процес на разледяване...гушнала съм една духалка и така...занчи то бива толкова да е противен някои сезон ама зимата и студа не ги понасям...като дете много се радвах заради празниците...обаче сега студа заличава всичко хубаво на зимата  blum

Инлов миличка да се оправяш бързо  give_rose

Муунче и на теб сладур пожелавам много късмет и да се сбъдне това, което искате  give_rose

Езра мерси за кафенцето..и в София също се плува в локвите  blum

Свекърва сигурно вече ти се иска пак да се върнете на топлото и прекрасно място, което посетихте  give_rose

Гушкам ви всичките и ви пожелавам топъл и усмихнат ден  soldier-girl Torte Hide Sunshine sik
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 30, 2012, 09:23:07 »

Добро утро на всички!  give_rose
Езра, мерси за кафето, но портокаловият сок така ме изкуши, че ще отида да си купя портокали и да си направя фреш  good
Аз не мога да се оплача от времето понеже ми се очертава поне зимата да работя от вкъщи, което си има и плюсове и минуси. Например трудното съсредоточаване в домашна обстановка, а и напоследък с милото взехме да се успиваме huhhuh.gif Ще видим...надявам се да свикна smile
Хайде, аз отивам да работа, желая ви по-малко мокър ден! give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: октомври 30, 2012, 09:25:06 »

Да, разкошно време - грее слънце и почти няма облаци. Само дето духа вятър. Обаче дърветата почнаха да жълтеят....
Колежката ми днес е много болна и си остана вкъщи. Да видим дали съм хванала и аз бацили вчера от нея.
В офиса отново имаме мишка. Нагризала ми свещите от Божи Гроб, горяли със свещения огън, дето съм ги донесла за подарък на колегите. Да се смея ли, да плача ли.....То пък едни хубави свещи са, с мед и тамян вътре, дебели и не се гънат като нашите. Пък и са 18 долара 33 бройки. Знае какво да яде и тя хаджийка иска да става.
cveta_d86 , то беше горещо и влажно, не искам там. Искам си времето от преди една седмица тук  Wink.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 30, 2012, 09:34:57 »

хахаххаха Свекърва, направо ме развесели с мишката дето нагризала свещите....голям майтап smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 30, 2012, 10:35:17 »

Здравейте! smile

Инлов, мила, бързо да оздравяваш, че важни дела ви чакат Wink

Нали не сте разплети пръстчета, че днес се оказва ден още по-важен и от вчерашния - надявам се сагата да приключи днес и всичко да излезе наяве и най-вече да се случат нещата, защото много се изтормозихме и доста непредвидени ситуации излязоха. Така че ви моля за още малко стиснати палчета, защото много ми помагате и ви благодаря за подкрепата give_rose

Извинявайте, че не ви споменавам поименно, но ми е много напрегнато и мислите ми са насочени в друга посока - дано задуха попътен вятър ...

Целувки и гушки на всички !!! heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: октомври 30, 2012, 10:42:56 »

m0onlight , много късмет, дано си отдъхнете скоро!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 30, 2012, 10:45:27 »

Здравейте и от мен.
На тези, които им трябва късмет стискам палци, а на тези, на които им трябва здраве - да оздравяват бързо!
Аз тъкмо се пооправих малко и вчера като ме лепна грипа и цял ден на легло. Днес ми е по-добре, но се надявам утре да съм още по-добре, че трябва да ходя до работа!
А някой знае ли какво става с fibi_bg? Нещо ми се губи от много време, пък последно не беше добре! Дано всичко да  наред с тях!
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 30, 2012, 12:42:33 »

Хоп и аз в темичката!  smile

Инлов, пий си лекарствата и стой на топличко и по-бързичко да оздравяваш. (гуууш)

Пънки, и на теб ти пожелавам бързичко да се оправяш и утре да си ок!  smile

Муунче, и от нас имате стиснати палчета и лапички, миличка! Дано нещата ви се наредят, както искате!  Good luck

Аз днес съм с адското главоболие, а и кръвното нещо ми прави мизерии. huhhuh.gif
Взех си хапченцата и дано ми поразмине, че днес имам да свърша куп неща, а не е хубаво повече да ги отлагам.

Активен
Godiva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


Любима на двама мъже ;)


« Отговор #26 -: октомври 30, 2012, 12:49:42 »

Аз днес съм с адското главоболие, а и кръвното нещо ми прави мизерии. huhhuh.gif
Взех си хапченцата и дано ми поразмине, че днес имам да свърша куп неща, а не е хубаво повече да ги отлагам.

Аз няколко дни бях така и само хапче ми помагаше... но имаше пълнолуние. Не знам дали влияе.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 30, 2012, 12:56:20 »

Муунче слънче...стискам ти силно палчета и се надявам да мине всичко и да се сбъдне това, което искате  give_rose

Роси да си оправяш по-бързо, че знам колко е гадно да те боли глава  give_rose

Пънк ти също..ако не ти е добре си стой на топличкоо..работата няма да избяга  Wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 30, 2012, 16:34:27 »

Късмет на Муун, Инлов, Пънк- оправяйте се. Пънк, ти не си ли си у вас- къде го хвана този грип huhhuh.gif пази се много.
Аз днес бях на интервю за работа, утре ще ми се обадят дали ще ме викнат пробно няколко дни.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 30, 2012, 17:18:26 »

Успех Мариелка!
И да в нас съм ама другите го изкараха около мен и сега е мой ред!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 30, 2012, 19:52:32 »

Здравейте! Много болни станаха в темичката sad Оздравявайте бързо, че в това променливо време най-лесно се лепват вируси bad bad
Мен пък от вчера нещо ме боли гърба и съм се схванала, май имам нужда от раздвижване... Вие ходите ли зимата на фитнес? Аз лятото обичам да тичам на стадиона, но зимата обикновено мързелувам, защото никак не харесвам фитнес залите pardon С една приятелка, която роди наскоро си говорихме, че искаме да отворим зала за народни танци, където да играем за разтоварване, че в нашия малък град такава няма crazy
Хубава вечер на всички! give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 30, 2012, 21:52:17 »

аз сега искам не искам се раздвижвам мн добре като имаме спорт в университета - играем по един час федербал  smile
ох мен още ме мъчи вирусът, сега ми се промени гласа... едва тук обяснявах на кумовете за разни неща - дойдоха ни на гости и си прекарахме супер  heart smile smile в неделя сме на РД на кумата  smile

муун, стискам палците!
на всички болни пожелавам оздравяване  good

аз отивам да се мъча над задачките по математика  Count Count
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #32 -: октомври 31, 2012, 08:29:46 »

Добро утро на всички! Свекърва как са твоите деца в Щатите, че много страхотии показват по телевизиите ?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 31, 2012, 08:52:28 »

добро утро момичета!
Едно топло кафе от мен че след 5мин излизам отвън на студа на обект sad
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #34 -: октомври 31, 2012, 09:02:13 »

И от мен кафе, Heloween-ско обаче. Вие отбелязвате ли го този празник?

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: октомври 31, 2012, 10:22:57 »

Добро утро,
В службата никой и не се сеща за празника, кофти резултати ще имаме този месец. Децата, покрай тези стихии в Източното крайбрежие, хич и не го споменават. Най- вероятно ще отбележим семейно задушница. Ще си спомним за хората, които вече не са между нас и толкова. Иначе тук по магазините гледам разни украси, а за дрехи втора употреба са фрашкани с хелоуински костюми.
Но пък виртуално можем да си го отпразнуваме тук. Гледам и Гугъл си сменил аватара  Wink.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: октомври 31, 2012, 13:56:53 »

Къде са тези хора, поне болните да се обадят....
Хайде, усмихнете се, днес е сряда smile, идва нов месец, времето е прекрасно! Пак ли да си говорим за мъже, та да се включат повече хора? Като гледам онзи хубавец, дето си е топнал крачетата в кафето, та ми идва на ума за хигиената по хотелите, където бяхме.
Макар собствениците да са израелски граждани, обслужващият персонал е предимно от арабските съседни страни. Пък тези хора си имат естествен имунитет и твърдо са решили, да помогнат и на нас, да не се разболяваме от глупости. Ето един пример: Отиваме на закуска. Един много красив, но твърде космат /че и къдрав по ръцете/ момък точно пред мен изпусна филийки хляб на пода. Наведе се, взе ги културно с щипка и точно тръгна да ги слага в панерчето, към което се бях насочила, аз извиках с ужас НЕЕЕЕЕ! Той ме погледна, духна на филийките и ги сложи в съседното панерче. После ми хвърли една чаровна усмивка "Ит,с ОК" и изчезна. Имах и други преживявания, но ще ги разправям само при поискване.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: октомври 31, 2012, 14:12:05 »

pkara , благодаря, добре са /или поне така казват/. Не ходят на работа, транспортът е блокиран, но поне вече имат ток. Живеят на по- високо място и само долният етаж, където има фитнес зала бил наводнен. Те четири дни преди това бяха започнали да се запасяват с храна и вода, а заедно с другите наематели бяха сложили торби с пясък по опасните места. Много било страшно, все едно потоп. Малкият син е в Канзас, там поне сега е спокойно.
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 31, 2012, 14:13:23 »

Хайде и аз да се присъединя към вас smile.

Какво сте се разболяли всички? Хайде по едно чайче на дивана пред телевизора и утре всички на крака smile.
Аз пък да ви се оплача, днес колко съм разсеяна. От сутринта само прибирам разни неща из вкъщи машинално и  след това немога да ги открия. Сега щях да ходя до магазина, направих си списък, взех портмонето и се сетих, че не съм си взела пазарски торби. Отидох да си взема и хоп немога да си открия портмонето  shok. И така вече цял час beating. Направо полудявам....
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #39 -: октомври 31, 2012, 15:56:23 »

Svekarva радвам се, че са добре-ще имат спомени от нещо изключително. Дано тук да няма такива бедствия, че каквато ни е органицацията huhhuh.gif
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 31, 2012, 15:59:01 »

аз още съм болна и си загубих гласа... изобщо красота  pardon
имам куп неща за учене, ама нямам сили, та няма с какво да се похваля... освен че отивам на гости до нашите и ще хапна супа  heart
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 31, 2012, 16:33:03 »

Езра, какво учиш ти? Все се каня да те питам и все забравям.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 31, 2012, 16:40:06 »

Един много красив, но твърде космат /че и къдрав по ръцете/ момък точно пред мен изпусна филийки хляб на пода. Наведе се, взе ги културно с щипка и точно тръгна да ги слага в панерчето, към което се бях насочила, аз извиках с ужас НЕЕЕЕЕ! Той ме погледна, духна на филийките и ги сложи в съседното панерче. После ми хвърли една чаровна усмивка "Ит,с ОК" и изчезна.

Ето това усмихна деня ми - свекърва, благодаря ти!!! Bravo Искам още такива историйки, ОК? Wink blum

На всички болни пращам много положителна енергия да се възстановяват бързо yea

Днес беше изключително изтощителен и емоционално смазващ ден за мен, чувствам се като настъпана жаба LAUGHTER star Но поне мога да кажа, че вече мога маааалко да си отдъхна ... и да се подготвя за чакането, което предстои ...

Гуш на всичкииииииииииииии !!!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 31, 2012, 16:55:55 »

Привет сладуркиии...аз днес имах преживявания с разни ама наистина луди хора..и направо не ми се говори как държавата си ги пуска да си ходят и никои не им прави нищо..та се чудя трябва ли някой луд да нарани човек, за да го затворят и да не може свободно да си се движи и да влиза при хората...така намрънках ви се  tease

свекърва аз направо бих изхвърлила филийкатааа...много съм гнуслива и така...а младежа...ми аз си имам едни такива много лоши погледи и той определено щеше да получи един такъв  blum

Айдее приятна вечер ви пожелава милички  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 31, 2012, 17:36:29 »

Езра, какво учиш ти? Все се каня да те питам и все забравям.
имам степен бакалавър - помощник фармацевт, сега уча за магистър фармацевт, но наново започнах пет години, иначе няма как... но така се стекоха обстоятелствата;

аз тия дни ще бъда самотна мома, милото отива на една почивка свързана с хобито му, фотографии  pardon  надявам се да науча максим. добре материала, че др седмица имаме контролно...

много ме мъчи това гърло, човек ще каже че не се лекувам, ама пусто му, не ще да ми минава...  sik sik

на всички гушш!
и една снимка за радост на окото от нашето пътуване (едно лудо коте , което намерихме на арбанаси, голяма игра падна)
http://prikachi.com/images/791/5437791z.jpg
« Последна редакция: октомври 31, 2012, 17:39:19 от _Ezra_ » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 31, 2012, 23:03:25 »

Привет и от мен ,
Хайде всички болни да вземем да се съвземем, че това нашето на нищо не прилича smile
Свекърва наистина много разведряваш с тези случки, направо ме разби с тоз косматко smile good
Цвети мисля, че тази тема за лудите хора е проста неизчерпаема, тях нали знаеш, че Господ ги пази и винаги "ще са си добре".Няма какво да им се впечатляваме, мен примерно ме е страх от луди, а вас?
Кивчо никога не сме празнували Хелоуийн, а ти. Мъжът се възмущава днес, че всички подрастващи празнуват този празник, а утре никой няма да се сети защо няма да ходи на училище! Позор!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 31, 2012, 23:28:31 »

Кивчо никога не сме празнували Хелоуийн, а ти. Мъжът се възмущава днес, че всички подрастващи празнуват този празник, а утре никой няма да се сети защо няма да ходи на училище! Позор!

да и аз съм на това мнение

При мен се наложи да пия антибиотик, пък дано ми мине, дойдох на гости при наште, пих витамини, чайове наливам, какво ли не, обаче гърлото ми е... най-тъпото е че ми се говори  pardon pardon а сега едва вадя звук, не мога да се смея, повечето пъти не ме чуват хората, добре че не съм на работа, че ако бях и ми се падне някой глух дядо... как ще викам... дано оздравея до петък, че съм на работа и трябва да съм добре  good стига съм се оплаквала

междудр. за 2рата месечинка планирам да правя фондю (подариха ни мн яко за двама с чинийки сърчица  heart ) с плодове и може би палачинки  yahoo


хубава и спокойна нощ  give_rose
« Последна редакция: октомври 31, 2012, 23:31:15 от _Ezra_ » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #47 -: ноември 01, 2012, 09:28:09 »

Добро утро smile

Аз го отпразнувах Хелоуин със кафето, което ви постнах вчера. Това не е наша традиция, ние нали си имаме кукери през януари със същата цел? За будителите няма никой да се сети, обаче учителите сами са си виновни. На децата трябва да им се разказва, да има инициативи за популяризиране. Аз от моите ученически години не си спомням да е имало нещо, всеки се интересува да дойде на работа и да си "изпее" уроците. И как няма Хелоуин да е по интересен като от всякъде ни заливат тикви, прилепи и островърхи шапки. Снощи дори някакви деца обикаляха из входа и звъняха на хората за бонбони. Добре, че бях в режим - Не харесвам малки пищящи чудовища smile та изобщо не се замислих дали да им отварям....
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 01, 2012, 09:44:24 »

Добро утро момичета  smile
Аз вече се пооправям и мога да стоя повече време пред компютъра. Доста тежко изкарвам тая пневмония..Преди години изкарвах по 2-3 годишно и имах "тренинг"  blush , в повечето случаи даже на крак ги карах, а този път се сдухах тотално.
Много харесвам идеята на Хелуин, не го празнуваме с милото, но си мисля, че е добре в този сив и намръщен живот, да си създаваме повече поводи за усмивка,купони и срещи с приятели. Това, че децата не знаят какъв празник е днес...не ме изненадва - те са неграмотни, незаинтересувани и арогантни, но ме шашка факта, че има възрастни, които не знаят. Правя си извода, че тази умишлена политика насочена към затъпяване на населението - работи.  beating
Аз вече започвам да изпадам в паника около наближаващата сватба, сънувам разни сънища и...така  blum
Езра и всички болни - отивайте на лекар - грипа и вирусите са много коварни и ако не се хванат на време предизвикват бронхити, а късметлиите, като мен, пневмонии.
Пожелавам прекрасен и успешен ден! give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 01, 2012, 10:22:33 »

Добрютро, мацки! blum И честит празник на Будителите! writer Reading Clover chee

kiwi, няма как да съм по-съгласна с теб! Политиката за затъпяване на населението е доста агресивна, но най-тъжното е, че дори и умната част от народа я позволява и си мълчи смирено пред абсурдите, които се случват... Но това е дълга, скучна и доста негативна тема, в която няма да се впускам!
Аз днес се успах, колежката ми ни събуди с милото със звънеца на вратата blush (нали сега двете работим от вкъщи). Но ни е позволено, понеже снощи посрещахме гости - мама, свекито и свекъра, и си прекарахме доста приятна вечер.
В тази връзка да ви се оплача от комшиите - снощи не сме усилвали нито музика, нито телевизора, а комшиите към 10.30 вечерта започнаха да хлопат по тръбите на парното, явно с цел да бъдем по-тихи. shok А ние само си говорехме! Какво остава ако си поканим младите приятели?! angry
« Последна редакция: ноември 01, 2012, 10:24:18 от ivelka » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 01, 2012, 10:28:28 »

Добро утро, милички и честит ни български празник! give_rose
Хелоуин не харесвам заради споменатите от вас причини - нямам нищо против да се забавляваме с повече празници, но нека знаем кои са българските и да ги почитаме и уважаваме good Киви, и аз имах среща с малчугани с маски от "Писък" и черни наметала ...
Вчера нямах сили, но днес искам да благодаря на всички ви за стиснатите палчета и подкрепата, защото имаше ефект! danceg Още не смея да се радвам, защото всичко се случва много интензивно и с изключително огромни усилия, а и сега остава да чакаме решението на банката, което ще отнеме време smile
Цвете, освен че лудите си се разхождат съвсем свободно, имам чувството,че стават все повече crazy
Езра, мила, лекувай се упорито и съм сигурна, че скоро ще има ефект Flower Моят мъж и той се захласва по същото като твоя и даже се е заканил да купува някакъв по-стабилен фотоапарат blum
Инлов, радвам се, че се чувстваш малко по-добре и дано оздравяваш по-бързо, както и всички болнички yea Това кафенце е много романтично - ще си го изпия с удоволствие Coffe
Лек и усмихнат ден от мен (не мога да повярвам, че вече е четвъртък, толкова бързо ми се изниза тази седмица girl_impossible)
П.П. Много сладурки ми се губят - Веси, Пънк, Еми, Росита, хайде Сноуче я извинявам, но останалите ви чакаме тук да си поприказваме smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 01, 2012, 10:35:41 »

Муун, значи двете в момента изживяваме еднакви емоции и силно те гушвам, защото знам как се чувстваш. Ние очакваме решение другия вторник и сега сме със свити стомаси сега  pardon В комбинация с подготовка за сватба всичко е коктейл чук. Ако имаме късмет седмица преди сватбата ще се преместим  Wink
Цвети, за лудите ..бъди сигурна, че те са повече от нормалните...За съжаление установявам, че синдрома, който се въди напоследък не е лудост, а глупост и е доста лесно да се сбъркат.. NO
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: ноември 01, 2012, 10:51:05 »

Привет и от мен!
Не успях вчера да разкажа весели преживявания, подходящи за гадничката част на празника, защото ми се отвори много работа. Вкъщи и в службата съм самотна мома - съпругът е две седмици в командировка, а колежката е грипава, та опъвам шия да се справя. Както може да се очаква, хладилникът се повреди и бравата на вратата заяде и счупих ключа вътре. Поне с причина разчистих хладилника предколедно  Wink.
Ще оставя случките за утре, че днес си говорим за празници. Като се замисля, аз май съм за Хелоуин - маскирането. Четох детските темички на наши майки в чужбина и като гледам как децата им свикват да пипат змии, мишки, паяци и очи /макар и изкуствени/, да бърникат из разни лепливи гадости, си мисля, че вероятно нямаше да ме свива стомахът от влечугите, ако се бях "запознала" с тях по този начин. Ние като деца само се плашехме с разни духове, сини ръце, черепи с брадви и кръв и все още изпитвам ужас от вампири други хелоуински герои. Дано маскирането успява да помогне на сегашните деца да възприемат нещата различно.
За днешния празник ми е трудно да кажа, че успявам да го почувствам като по- особен ден. Аз бях учителка по времето, когато отново го върнаха като такъв. В учителската стая коментирахме дали ни е нужен още един неучебен ден и дали наистина повторението е майка на знанието. Повторението в смисъл, че будителите се почитат на 2-ри юни, на 3-ти март, на 24-ти май, някои от тях дори са канонизирани и си имат църковни празници. То и другите празници ги отчитаме само с един байряк на терасата и ходене по екскурзии, ако се съберат няколко почивни дни /говоря за нашето семейство/, та този ли, дето ни е съвсем нов? Учениците даже се майтапеха, че е ден на възбудителите....Ох, много се разписах, а месечното приключване мен чака.
Все пак честит ни празник, днес е и св. Кузма и Дамян. Спорен ден и много усмивки в това мрачно време smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 01, 2012, 11:14:41 »

имам степен бакалавър - помощник фармацевт, сега уча за магистър фармацевт, но наново започнах пет години, иначе няма как... но така се стекоха обстоятелствата;

а защо наново, не ти ли признават нещо, поне някакви изпити, години?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 01, 2012, 11:31:02 »

Хехе, свекърва, защо Както може да се очаква, хладилникът се повреди и бравата на вратата заяде и счупих ключа вътре. Xixixi И за кой хладилник говориш - в офиса или вкъщи?
Права си, че отбелязваме празниците не заради самите празници, а заради почивния(те) ден(дни)... nea
Инловче, с тоя коктейл чук така ме разсмя! ROFL Ами да се почерпим тогава с по един girl_wink :

Първият е велвет хамър, а вторият - минт хамър - наздраве! biggrin  drinkz
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: ноември 01, 2012, 11:45:30 »

Домашният хладилник и домашната брава се развалиха, защото стопанинът го няма. Нали така действа Законът за всемирната гадост? Когато най- не ти е до чистене на хладилник и викане на майстор, точно тогава......Пък при нас все още има разделение на труда на мъжки и женски работи, а това са си чисто мъжки  Wink. Сега дебна подозрително и пералнята, че и тя да не ми погоди номер, та да пера ръчно едно огроооомно пране. Много ти син коктейлът, какво има вътре? Прилича ми на омекотител за пране Wink.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 01, 2012, 12:22:24 »

ROFL ROFL ROFL  Свекърва, коктейлът се казва mint hammer, вдъхнови ме инлов biggrin Иначе е зелен, защото има мента Wink
Тая история с хладилника ме подсети за един епизод на "Приятели" - същото се беше случило и на Джоуи и той като теб нямаше избор и реши да "разчиства" хладилника ... доста зор видя blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: ноември 01, 2012, 12:57:42 »

m0onlight , приемам, че е между синьо и зелено /електриково/, но кажи, не ти ли прилича на омекотител Океан? Wink Чак му усещам миризмата.....
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 01, 2012, 13:02:24 »

Прилича ми, да, даже имам един любим омекотител с този цвят, само дето все забравям коя марка е blum Но пък си мисля, че цвета му отива на името - коктейл ментов чук ... Ти как мислиш? girl_wink scratch one-s head
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: ноември 01, 2012, 13:06:53 »

Или е Силан, или Ленор, но май е нещо тропическо, а не Океан. Ей този също го докарва на цвят. Името е трепач, сигурно е доста силен коктейл.  good


* омекотител.jpg (3.81 KB, 225x225 - видяно 2669 пъти.)
« Последна редакция: ноември 01, 2012, 13:08:32 от svekarva » Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #60 -: ноември 01, 2012, 14:14:05 »

Я да се отчета докато не е свършила седмицата smile
Голяма дискусия с този коктейл - няма да споменавам че съм пристрастна към цвета - любимата ми чанта е в същия цвят, казва се mink   pardon
Иначе, честит празник! Аз също не празнувам Хелоуин, както обича да казва мъжа ми: "Скоро и пуйка за деня на благодарността ще започнем да печем, срамота!!!"

Муунче, макар, че не писах, да знаеш, че ти стисках палчета  good

Всички болни - бързо да предприемате мерки и да оздравявате, ей  beating
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 01, 2012, 18:09:42 »

Josephine, за жалост - не, има няколко специалности които ги следят мн строго от европейския и поне за в момента е така системата, че трябва да минеш вс. наново, даже доста сериозно се гледа на всичко, лекции , упражнения... ама ми е интересно, запознах се с нови хора, мисля че все пак не съм сгрешила с тази си нова цел, а пък и ме направи по-силна и по-щастлива, че успях сама да си сбъдна желанието  heart

аз съм малко по-добре, след като спах повечето от деня  heart на топло в леглото  good само глас нямам още, едва ме разбират наште като им говоря, а пък камо лу звуците `аха, да, хаха` общо взето само на по-дългите думи може да излезе малко звук по средата на думата  pardon хахахахха

пращам ви целувки  give_rose girl_wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 01, 2012, 19:22:20 »

Момичета утре ще ви чета, че много сте писали.

Аз да се похваля, че днес си запазихме час и дата в гражданското- 15.06.2013 danceg
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 01, 2012, 20:16:18 »

мн се радвам за вас,  heart бравос!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 02, 2012, 08:51:20 »

Ясно Езра, питам защото на повечето места признават, ама там изглежда по-изкъсо ги държат. Аз много се чудех дали да не запиша едно второ висше, ама е толкова под въпрос работата...иска ми се но трябва да е задочно защото бачкам. Хубаво е да е в Бургас където съм аз, ама тук пък няма много варианти....

Бях чела преди време че давали някакви пари когато си записан студент и родиш...има ли нещо такова? Моля някой по-информиран да сподели?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 02, 2012, 11:04:04 »

Здравейте, сладурки!
Честит ни петък!!! chee За мен даже е двоен празник, защото съм си взела ден отпуск днес danceg Първо обаче работата, после празнуването, че днес имам да уреждам някои документи
Josephine, имаше нещо такова с бременните студентки, но бях чула, че ще се заемат с този въпрос, защото имало много бременни, които се записват като студентки само заради парите. Не знам в момента какво е положението дано някой по запознат да сподели smile
Днес не сте много активни, но това сигурно е заради липсата на днешното кафе, веднага поправям това (малко в американски стил, още ме държи темата за българските и американските празници затова blum)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #66 -: ноември 02, 2012, 11:10:41 »

Нямам търпение да дойде края на седмицата и да се отдам на релакс... за това кафето от мен днес е в такава форма:



Правите ли си масаж с кафе понякога?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 02, 2012, 11:15:50 »

Муунче, аз именно заради това питам, защото бях чела в бг-мамата че много девойки се записали специално като разбрали че са бременни за да вземат тази помощ, май нещо от сорта на 2000лв ми се върти в главата...ако е валидно това и наистина ги дава държавата нормално е да се възползват.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #68 -: ноември 02, 2012, 11:40:29 »

привет и от мен в петък smile
За жалост се събудих с гърлобол sad Цяла бременност изкарах без настинки и вируси (коеот си е цяло постижение за мен) и точно сега това гърло cray

Josephine, вярно е това за еднократната помощ за студентките, които имат деца. Много мами се записаха да учат магистратури заради тия около 2000лв. Аз лично съм от хората, които като се захванат с нещо искат да го довършат, а и не ми се учи повече и не смятам, че е редно само да записвам заради паричната помощ, но всеки си има своите доводи. Друг е въпроса държавата колко се грижи за младите семейства и положителния естествен прираст  pardon

Ах, киви, как се размечтах за ароматна гореща вана.....Иначе вместо кафе ползвам други ексфолианти, нямам търпение да си проведа една домашна антицелулитна програма след като се роди Бубето.

Муунче, много свежо кафенце smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: ноември 02, 2012, 14:16:47 »

Привет на всички!
Josephine, ако имаш време, прочети и темата "бременност, майчинство и закони" тук, имаше доста коментари по въпроса.Мисля, че имаше изискване да си редовно обучение и да си взела определен брой изпити. не ми се ходи в темата, защото преди време яко ме насметоха, като изразих мнение, че не ми харесва връщането на 24 месеца назад за база при сумата за плащане.
Аз ползвам трици от кафе. Вкъщи пием шварц /по- едро смляно/. Смесвам ги с лимон и зехтин и търкам леко лицето и тялото. По принцип имам хубава кожа по видимите части от тялото и не мога да кажа, дали има особен ефект, но ми е приятна миризмата. Пък и уж правя нещо за разкрасяване два пъти месечно. И за пореден път казвам, че много обичам да дъвча зърна кафе.
Приятен ден, аз отново излизам в града да атакувам НОИ и НАП. Само при тази мисъл настръхвам и ми се свива гърлото по необясними причини. Винаги очаквам, че ще има проблем с документацията.  diablo
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 02, 2012, 15:16:10 »

Мерси и на двете ви за хелпа....аз разпитвам защото имах намерение да запиша второ висше и ще ми дойде много по-добре ако наистина има такова нещо. Знам че се попълват разни документи за да получиш помощта. И не, нямам намерение да се записвам само заради нея, а попринцип. Преди доста време като бях гледала в нета беше питала една девойка дали може ако е задочно и й бяха казали че може, така че и така става. Трябва да прочета темата да видя ако има други условия smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 02, 2012, 16:10:25 »

Josephine 2880лв се изплащат на майки студентки редовна форма, но ако вече имаш бакалавър, трябва да запишеш магистратура т.е не може пак бакалавър. За помощта може да се кандидатства до навършване на 6 месеца на детето.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 02, 2012, 16:26:26 »

аз съм завършила едно висше магистратура, ако записвам нещо ще е нова магистратура предполагам, или пък наново цяло висше пак 5-6 години. Ако е задочно имаш ли инфо?

и друго, има ли значение дали съм записла висшето докато съм била бременна, или преди да забременея, или след като съм родила?
« Последна редакция: ноември 02, 2012, 16:28:10 от Josephine » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 02, 2012, 16:36:53 »

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=685118.0  тук всичко е обяснено.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 02, 2012, 16:46:25 »

мерси много!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 02, 2012, 22:20:57 »

и аз съм чувала за такава помощ... но хич не знам как стоят нещата, не е лошо, но това не ми е цел сега, най-вероятно 1-2 години ще се изчака до този момент  smile
моят глас е малко по-добре  smile good
сноуи, оправяй се  heart
днес на работа бе един кокошарник, едни клюки... как се търпи това не знам... така ми е добре без тях... не бях ходила 8 дни на работа  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #76 -: ноември 04, 2012, 11:30:50 »

Ехоооо, никой не се е разписал в почивните дни  crazy. Заради хубавото време май всеки по разходки е тръгнал. Аз имам майстор - по- точно чакам го  beating. Ще сменяме входната врата и ако не дойде, ще се наложи чак другата седмица в почивните дни. Сега майка ми играе ролята на пиколо - отключва и заключва, защото само отвътре може да се работи с ключ.  Ей, майстор да си на този свят, обещаваш и хич не ти пука дали ще си изпълниш уговорката. И никой не ти казва "гък", защото си му в ръцете.
Хубав остатък от деня на всички, при нас слънцето лееееко се показва smile.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 04, 2012, 13:28:07 »

аз съм тук ама реших да не си пиша сама  blum мъжО днес се връща (каза че му липсвам  pardon ) и вечерта сме на РД на кумовете( те имат разлика само два дни), следобеда ще ходя за букети и подаръци  heart иначе уча, домакинствам и релаксирам  danceg
хубав следобед


свекърва, дано скоро дойде  good
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 04, 2012, 17:11:07 »

И аз съм тук, ама съм на работа и не ми се пише много.  boredom
Не помня дали споделих, че си подадох документите за обучение по програмата "Аз мога повече" - срока за подаване приключи и сега остава вече само да чакам дали ще ме одобрят или не. Надявам се на положителен отговор.
Освен това с Ицо решихме тази година да участваме в лотарията за зелена карта, да видим дали ще сме сред късметлиите. За там резултатите ще се чакат през май/юни 2013.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #79 -: ноември 04, 2012, 18:18:23 »

Facebook статуса ми гласи - Прекрасен weekend с време за цяла книга smile

Нямаше как да пиша, бях се отдала на релакс без никакви компютри. Някой засичал ли е скоро Сноучето из другите теми, аз чакам появата на Бубка smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 04, 2012, 18:27:09 »

....аз чакам появата на Бубка smile
Киви, май не само ти си в очакване Wink
Статуса ти е много готин, ама да съм си вкъщи, удобно седнала на фотьойла с книжка в ръка...ама съм на работа и няма как.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #81 -: ноември 04, 2012, 18:59:56 »

Ето го сноучето....още с Бубето в коремчето  biggrin

МАлко съм болна още, но мисля, че нещата вече вървят към оправяне - няма да се дадем с Бубето на една настинка, я smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 04, 2012, 21:34:05 »

Здравейте...
Ние изкарахме един много динамичен уикенд, но утре ще разказвам, че вече силите ме напускат  pardon
Сноу, днес цял ден за теб и Бубка се сещах, имам някакво предчувствие  Wink
Киви искрено ти завидях за спокойният уикенд.
Роси, вкарвам оферта за среща тази седмица. Стискам палци за САЩ  good
Свекърва, моят баща е майстор ииии въпреки, че съм пристрастна някой път чак аз му се нервя как разиграва хората, въпреки че понякога наистина нещата се объркват, и не го прави нарочно  blum, така че те разбирам и се надявам всичко вече да е ок.
Пожелавам прекрасна вечер и ще ви очаквам утре в новата темичка  Bravo
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 04, 2012, 23:34:59 »

Сноуче, да се оправяш, ама то с това ненормално време как няма да настине човек.

Инлов, тази седмица ще имам пътувания до Тополовград и ако успея да си освободя няколко часа време за кафе и приказки, с удоволствие. Но ще се чуем допълнително.  smile А колкото до щатите, бая време ще има да стискаш палци. blum


Хайде, лека вечер от мен! Аз смятам да се хоризонтирам.  Sleep
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 05, 2012, 08:46:02 »

Добро утро, момичета


Аз съм на чайче тази сутрин, че ми е по-приятно. Днес съм първи ден пробно на работа, дано всичко да е наред!

Хубав понеделник на всички blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #85 -: ноември 05, 2012, 08:58:50 »

Време ни е за нова тема smile

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33914.msg562907.html#msg562907
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 05, 2012, 09:00:29 »

Ами време ни е, ама някой още спи и си пише в старата тема biggrin
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines