Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 23:28:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Междумесечна седмица: 29.10 - 04.11.2012  (Прочетена 27678 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: октомври 30, 2012, 07:15:02 »

Здравейте,
InLove_Girl, лекувай се, гълтай антибиотиците и за 10-тина дни ще се справиш!
Тук вече заваля, но поне не сме с код. Аз цяла нощ дебна Санди, защото децата са във Вашингтон.
Вчера имаше толкова кафе, че още ми треперят краката Wink и май стига и за днес.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 30, 2012, 07:18:17 »

докато напиша и свекърва се появи  girl_wink дано Санди не нанесе мн щети  shok ужасно е това...

аз слагам все пак кафето:


добро утро!
дано днес бъде успешен ден като го броя такъв ако не се намокря докато отида до лекции  pardon егати локвите и дъжда...

муунче, стискам вс. палчета  good
ин лове, др път не прави така, аз също се боря тук с нещо гадно вирусно, вчера бях като парцал, дано оздравея скоро че така нищо не мога да свърша като хората.
За почивката, нещата ще се наредят, то и ние едва се измъкнахме но бе мн хубаво и случихме и време и успяхме да отидем и видим мн неща, всичко вървеше идеално  smile това е нашия малък бг меден месец  pardon

еметоем, аз също ще си взема едни такива гумени ботушки, че ми омръзна с тия локви... уж казват че не пропускат

Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 30, 2012, 08:39:49 »

Дне сутринта излязох беше мрачно но не валеше, и после като се изсипа един дъжд не мога да стигна от автобуса до сградата на работа.....едни гръмотевици....и после спря и сега слънце пече....ходи го разбери това време?!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 30, 2012, 09:16:16 »

Добро утро сладурани бърборани....незнам вие как сте ама аз съм в процес на разледяване...гушнала съм една духалка и така...занчи то бива толкова да е противен някои сезон ама зимата и студа не ги понасям...като дете много се радвах заради празниците...обаче сега студа заличава всичко хубаво на зимата  blum

Инлов миличка да се оправяш бързо  give_rose

Муунче и на теб сладур пожелавам много късмет и да се сбъдне това, което искате  give_rose

Езра мерси за кафенцето..и в София също се плува в локвите  blum

Свекърва сигурно вече ти се иска пак да се върнете на топлото и прекрасно място, което посетихте  give_rose

Гушкам ви всичките и ви пожелавам топъл и усмихнат ден  soldier-girl Torte Hide Sunshine sik
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 30, 2012, 09:23:07 »

Добро утро на всички!  give_rose
Езра, мерси за кафето, но портокаловият сок така ме изкуши, че ще отида да си купя портокали и да си направя фреш  good
Аз не мога да се оплача от времето понеже ми се очертава поне зимата да работя от вкъщи, което си има и плюсове и минуси. Например трудното съсредоточаване в домашна обстановка, а и напоследък с милото взехме да се успиваме huhhuh.gif Ще видим...надявам се да свикна smile
Хайде, аз отивам да работа, желая ви по-малко мокър ден! give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: октомври 30, 2012, 09:25:06 »

Да, разкошно време - грее слънце и почти няма облаци. Само дето духа вятър. Обаче дърветата почнаха да жълтеят....
Колежката ми днес е много болна и си остана вкъщи. Да видим дали съм хванала и аз бацили вчера от нея.
В офиса отново имаме мишка. Нагризала ми свещите от Божи Гроб, горяли със свещения огън, дето съм ги донесла за подарък на колегите. Да се смея ли, да плача ли.....То пък едни хубави свещи са, с мед и тамян вътре, дебели и не се гънат като нашите. Пък и са 18 долара 33 бройки. Знае какво да яде и тя хаджийка иска да става.
cveta_d86 , то беше горещо и влажно, не искам там. Искам си времето от преди една седмица тук  Wink.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 30, 2012, 09:34:57 »

хахаххаха Свекърва, направо ме развесели с мишката дето нагризала свещите....голям майтап smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 30, 2012, 10:35:17 »

Здравейте! smile

Инлов, мила, бързо да оздравяваш, че важни дела ви чакат Wink

Нали не сте разплети пръстчета, че днес се оказва ден още по-важен и от вчерашния - надявам се сагата да приключи днес и всичко да излезе наяве и най-вече да се случат нещата, защото много се изтормозихме и доста непредвидени ситуации излязоха. Така че ви моля за още малко стиснати палчета, защото много ми помагате и ви благодаря за подкрепата give_rose

Извинявайте, че не ви споменавам поименно, но ми е много напрегнато и мислите ми са насочени в друга посока - дано задуха попътен вятър ...

Целувки и гушки на всички !!! heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: октомври 30, 2012, 10:42:56 »

m0onlight , много късмет, дано си отдъхнете скоро!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 30, 2012, 10:45:27 »

Здравейте и от мен.
На тези, които им трябва късмет стискам палци, а на тези, на които им трябва здраве - да оздравяват бързо!
Аз тъкмо се пооправих малко и вчера като ме лепна грипа и цял ден на легло. Днес ми е по-добре, но се надявам утре да съм още по-добре, че трябва да ходя до работа!
А някой знае ли какво става с fibi_bg? Нещо ми се губи от много време, пък последно не беше добре! Дано всичко да  наред с тях!
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 30, 2012, 12:42:33 »

Хоп и аз в темичката!  smile

Инлов, пий си лекарствата и стой на топличко и по-бързичко да оздравяваш. (гуууш)

Пънки, и на теб ти пожелавам бързичко да се оправяш и утре да си ок!  smile

Муунче, и от нас имате стиснати палчета и лапички, миличка! Дано нещата ви се наредят, както искате!  Good luck

Аз днес съм с адското главоболие, а и кръвното нещо ми прави мизерии. huhhuh.gif
Взех си хапченцата и дано ми поразмине, че днес имам да свърша куп неща, а не е хубаво повече да ги отлагам.

Активен
Godiva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


Любима на двама мъже ;)


« Отговор #26 -: октомври 30, 2012, 12:49:42 »

Аз днес съм с адското главоболие, а и кръвното нещо ми прави мизерии. huhhuh.gif
Взех си хапченцата и дано ми поразмине, че днес имам да свърша куп неща, а не е хубаво повече да ги отлагам.

Аз няколко дни бях така и само хапче ми помагаше... но имаше пълнолуние. Не знам дали влияе.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 30, 2012, 12:56:20 »

Муунче слънче...стискам ти силно палчета и се надявам да мине всичко и да се сбъдне това, което искате  give_rose

Роси да си оправяш по-бързо, че знам колко е гадно да те боли глава  give_rose

Пънк ти също..ако не ти е добре си стой на топличкоо..работата няма да избяга  Wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 30, 2012, 16:34:27 »

Късмет на Муун, Инлов, Пънк- оправяйте се. Пънк, ти не си ли си у вас- къде го хвана този грип huhhuh.gif пази се много.
Аз днес бях на интервю за работа, утре ще ми се обадят дали ще ме викнат пробно няколко дни.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 30, 2012, 17:18:26 »

Успех Мариелка!
И да в нас съм ама другите го изкараха около мен и сега е мой ред!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines