Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:29:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа зимна седмичка - 05.11 - 11.11  (Прочетена 42568 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« -: ноември 05, 2012, 08:58:17 »

Добро утро на всички smile

Според снегопочистващите фирми зимата е започнала  и кафето е снежно smile

Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 05, 2012, 09:07:32 »

Мммм , че хубаво кафенце Киви... give_rose Тъкмо влизам и се въртя къде е новата темичка  crazy
Ние изкарахме един луд уикенд в обикаляне на магазините - купувахме костюм и другите добавки за моят мъж. Това обикаляне ще го помним вечно - 10 часа по улиците в събота, вчера бях с майка, а днес съм с мускулна треска. Факт е ,обаче, че направихме всички планувани покупки и аз вече съм спокойна и доволна. Вече за всеки ден имам набелязани задачки. Започвам малко по малко да опаковам и багаж, защото сигурно 5-6 дни преди сватбата ще е и преместването. Утре съм на пробна прическа, в сряда на пробен грим, а в петък на първа проба на роклята  danceg Мирише ми вече на сватба  Girl_hide
Пожелавам успешна, слънчева и усмихната седмица на всички  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 05, 2012, 09:10:12 »

Добро утро сладурки....Кивчо страшна тема и много яко кафенце макар да не ми се иска да става още много студено  tease

Инловче мила точно на това трябва да ти мирише...чак и аз се развълнувах...ти толкова много я чака, че не мога да повярвам, че и твоят ред да бъдеш булка дойде...струва ми се, че времето направо излетя..незнам при теб дали е било така  give_rose

Хубав ден на всичкиии и много усмивкиии  give_rose blum Girl_hide
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 05, 2012, 09:12:00 »

Добро утро и от мен! Днес последен ден в къщи и утре на работа. Но се замислям да си удължа болничния до края на седмицата, че с тия грипове и зарази да не си навлека нещо сама.
Надявам се това да е седмичката на Бубка! Някой поддържа ли връзка с Сноучето за добри новини?
На всички болнички пожелавам да се оправят скоро!
Инлов вие ще се местите в ново жилище? Значи банката ви е отпуснала кредит или аз не съм разбрала нещо?
За сега това е от мен!
« Последна редакция: ноември 05, 2012, 09:14:33 от punk_girl123 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: ноември 05, 2012, 10:53:54 »

Привет в новата тема!
kiwi , нека се позабави този сняг, рано е още!
Моят майстор така и не дойде, отворила му се по- спешна работа. Та до другите почивни дни, но тогава мъжът ми да му бере дерта.
Хубава седмица и да няма повече болни.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #5 -: ноември 05, 2012, 11:24:59 »

Опа, ето го Сноучето, все още с Бубчето smile
Киви, снежно или не - взимам веднага кафето, защото Бубчето ми танцува в корема цяла нощ и хич не съм спала....това дете умора няма  pardon

Може ли все пак да не завалява сняг.....хич не искам толкова да застудява още....хем ми мирише на Коледа, хем ми е лятно в душата - странна работа  crazy

InLove_Girl
, така се развълнувах на поста ти....чак ми замириса на сватба smile

punk_girl123, пази се, че тези настинки са ужасни ..... аз още се боря с една такава.

Хайде, хубав, усмихнат и слънчев ден, прекрасниции smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #6 -: ноември 05, 2012, 11:29:07 »

Снега е позволен само на картинка, ами какво да направя, че е страхотен декор за снимки smile

Иначе искам да ми е топличко още малко!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 05, 2012, 11:43:42 »

аз днес съм си вкъщи с учебника в ръка, минавам само да ви видя , ипращам ви поздраи  give_rose
инлов, още няколко дни и започва обратното броене на месеца  good мн е яко да се подготвя сватба  danceg
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 05, 2012, 12:28:28 »

Здравейте момичета как сте?
Хайде и аз да се запиша в новата тема,днес тук е много  Sunshine което ме зарежда с позитивни мисли  smile Тази седмица е много спецялна за нашето семейство, защото в Неделя (11.11) ще отпразнуваме нашата първа годишнина от сватбата  autumn Не мога да повярвам,че е изминала цяла година,а като се сетя какви емоции бяха по това време... heart Смятаме да поканим нашите кумове,да хапнем да гледаме ДВД-то и да отворим бутилката шампанско която ни подари свекърва ми в деня на сватбата,точно с целта да бъде отворена на 1-та годишнина(тя ни подари и две бутилки уиски една за 25-та годишнина и дригата за 50-та  smile )
Вчера една моя приятелка ми направи бременна фотосесия на мястото където беше и сватбената  heart Беше много забавно и съм много доволна, много исках да имам снимки като бременна  smile

_Ezra_ приятно учене  give_rose
Snow_White още малко и ще прегърнеш Бубчето  heart Знам,че термина ти е 11.11 smile но когато тя си избере!
InLove_Girl невероятни емоции изживяваеш!Аз твоята сватба я чакам от една година  girl_wink Зимна приказка!Наскоро гледах снимки от зимни сватби и няма такава красота!!!

Успешна седмица на всички kiss2
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: ноември 05, 2012, 12:45:00 »

Само за картинка сняг става, тъкмо да изстуди кафето, че го предпочитам така Wink.
miauka, точно вчера гледах снимки във ФБ класацията от твоята сватба. Спомням си я аз тази дълбока цепка и хубавия крак на фона на есенната гора. Как бързо мина годината.....
InLove_Girl , ти оздравя ли та хукна по задачи? И аз се развълнувах от сватбарските емоции  heart, че и при сина стават по Коледа две години. Трябва да мисля за подарък. smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 05, 2012, 14:31:50 »

Привет, сладуранки!
Ето ме и мен в новата темичка Girl_hide
Киви, надявам се с това заглавие и кафе да не докараш и снега, че още не ми се нахлузват кънки(тук става поледица и цяла зима правим фигурно пързаляне) girl_impossible
Днес доста работа имам, направих си второ кафе Coffe и сядам да ви чета, докато пускам справката, че и без това става мнооого бавно pardon Сутринта ходихме да си оправяме още някои документи, които не успяхме в петък (защото миличките общинари се наработили и в петък до обяд били) crazy Имаше някаква стачка пред общината, но така и не разбрахме за какво стачкуват, само видяхме как полицаите им се присмиваха ... много 'професионално' ...
Сноуче, май и моята колежка още не е родила (тя се движи горе-долу с теб), но те чакат момък, така че съм на 2 фронта и само чакам новини !!! danceg
Свекърва, успя ли да изпразниш хладилника? Тия майстори са ужас! girl_impossible Трябва човек да има железни нерви, че да им дочака кефа да дойдат да си свършат работата beating
Инлов, много ме забавлява 'вчера бях с майка, а днес съм с мускулна треска' ROFL Важното е, че сте свършили всички задачки girl_wink И аз от кога чакам вашата сватба heart Спомням си, че ми направи впечатление още от самото начало с датата ви за сватба, защото отначало си казах: "Зимна сватба", но ти толкова хубаво и приказно описа красотата на зимната сватба, че ...  heart Ще бъде наистина много красива зимна и бяла приказка chee
Пънк, я по-добре си вземи болничен до края на седмицата, че с тия вируси упорити ...
Пожелавам ви приятен и спокоен следобед и ви пращам много целувки на всички kiss2
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 05, 2012, 16:02:17 »

здравейте на всички, много сте се разписали докато ви прочета, няма да ви изброявам поименно само ще ви пожелая една страхотна седмица, с много положителни емоции и хубаво време smile

Аз днес цял ден обикалям по обекти, та чак сега седнах зад компа да видя какво сте писали smile


п.с. Роси и ние подадохме за програмата "Аз мога повече", доста приятели също подадоха и ще чакаме резултат вече след нова година дали са ни приели или не....а я кажи за зелена карта до кога се подават, свърши ли вече?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 05, 2012, 16:06:55 »


п.с. Роси и ние подадохме за програмата "Аз мога повече", доста приятели също подадоха и ще чакаме резултат вече след нова година дали са ни приели или не....а я кажи за зелена карта до кога се подават, свърши ли вече?
аз все забравям да пиша , че и сестра ми подаде, аз нямам време и не съм се замисляла изобщо за това сега;
муунче, ще последвам примера ти да си направя второ кафе  good
Аз уча по история на фармацията, интересно е, ама съм разсеяна  pardon вечерта планирам разходка  Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 05, 2012, 16:18:50 »

Josephine, мила, а ти с какво се занимаваш? Извинявай, ако вече си казала и не съм видяла give_rose Моята колежка също си подаде документи за "Аз мога повече". По принцип на мен са ми интересни разни курсове в почти всяка област, но в момента май захванатите неща станаха повече от доста, та само това ми липсва pardon
Езра, сладурке, и аз още допивам моето Coffe give_rose Аз също мисля да последвам твоя пример - много обичам разходките - може да се засечем някъде довечера по двойки blum
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 05, 2012, 16:23:01 »

Муунче, строителен инженер съм, имам обикаляне по обекти насам натам когато проектираме разни неща, та да си заснемем обекта. smile

Иначе и на мен много неща ми станаха ама и за тази програма ще намеря време...то хубавото е че може да запишеш нещо което не си учил и не си работил, нещо което е тотално различно  от това с което се занимаваш smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines