Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 23:18:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Междумесечна седмица: 29.10 - 04.11.2012  (Прочетена 27652 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 30, 2012, 19:52:32 »

Здравейте! Много болни станаха в темичката sad Оздравявайте бързо, че в това променливо време най-лесно се лепват вируси bad bad
Мен пък от вчера нещо ме боли гърба и съм се схванала, май имам нужда от раздвижване... Вие ходите ли зимата на фитнес? Аз лятото обичам да тичам на стадиона, но зимата обикновено мързелувам, защото никак не харесвам фитнес залите pardon С една приятелка, която роди наскоро си говорихме, че искаме да отворим зала за народни танци, където да играем за разтоварване, че в нашия малък град такава няма crazy
Хубава вечер на всички! give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 30, 2012, 21:52:17 »

аз сега искам не искам се раздвижвам мн добре като имаме спорт в университета - играем по един час федербал  smile
ох мен още ме мъчи вирусът, сега ми се промени гласа... едва тук обяснявах на кумовете за разни неща - дойдоха ни на гости и си прекарахме супер  heart smile smile в неделя сме на РД на кумата  smile

муун, стискам палците!
на всички болни пожелавам оздравяване  good

аз отивам да се мъча над задачките по математика  Count Count
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #32 -: октомври 31, 2012, 08:29:46 »

Добро утро на всички! Свекърва как са твоите деца в Щатите, че много страхотии показват по телевизиите ?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 31, 2012, 08:52:28 »

добро утро момичета!
Едно топло кафе от мен че след 5мин излизам отвън на студа на обект sad
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #34 -: октомври 31, 2012, 09:02:13 »

И от мен кафе, Heloween-ско обаче. Вие отбелязвате ли го този празник?

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: октомври 31, 2012, 10:22:57 »

Добро утро,
В службата никой и не се сеща за празника, кофти резултати ще имаме този месец. Децата, покрай тези стихии в Източното крайбрежие, хич и не го споменават. Най- вероятно ще отбележим семейно задушница. Ще си спомним за хората, които вече не са между нас и толкова. Иначе тук по магазините гледам разни украси, а за дрехи втора употреба са фрашкани с хелоуински костюми.
Но пък виртуално можем да си го отпразнуваме тук. Гледам и Гугъл си сменил аватара  Wink.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: октомври 31, 2012, 13:56:53 »

Къде са тези хора, поне болните да се обадят....
Хайде, усмихнете се, днес е сряда smile, идва нов месец, времето е прекрасно! Пак ли да си говорим за мъже, та да се включат повече хора? Като гледам онзи хубавец, дето си е топнал крачетата в кафето, та ми идва на ума за хигиената по хотелите, където бяхме.
Макар собствениците да са израелски граждани, обслужващият персонал е предимно от арабските съседни страни. Пък тези хора си имат естествен имунитет и твърдо са решили, да помогнат и на нас, да не се разболяваме от глупости. Ето един пример: Отиваме на закуска. Един много красив, но твърде космат /че и къдрав по ръцете/ момък точно пред мен изпусна филийки хляб на пода. Наведе се, взе ги културно с щипка и точно тръгна да ги слага в панерчето, към което се бях насочила, аз извиках с ужас НЕЕЕЕЕ! Той ме погледна, духна на филийките и ги сложи в съседното панерче. После ми хвърли една чаровна усмивка "Ит,с ОК" и изчезна. Имах и други преживявания, но ще ги разправям само при поискване.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: октомври 31, 2012, 14:12:05 »

pkara , благодаря, добре са /или поне така казват/. Не ходят на работа, транспортът е блокиран, но поне вече имат ток. Живеят на по- високо място и само долният етаж, където има фитнес зала бил наводнен. Те четири дни преди това бяха започнали да се запасяват с храна и вода, а заедно с другите наематели бяха сложили торби с пясък по опасните места. Много било страшно, все едно потоп. Малкият син е в Канзас, там поне сега е спокойно.
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 31, 2012, 14:13:23 »

Хайде и аз да се присъединя към вас smile.

Какво сте се разболяли всички? Хайде по едно чайче на дивана пред телевизора и утре всички на крака smile.
Аз пък да ви се оплача, днес колко съм разсеяна. От сутринта само прибирам разни неща из вкъщи машинално и  след това немога да ги открия. Сега щях да ходя до магазина, направих си списък, взех портмонето и се сетих, че не съм си взела пазарски торби. Отидох да си взема и хоп немога да си открия портмонето  shok. И така вече цял час beating. Направо полудявам....
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #39 -: октомври 31, 2012, 15:56:23 »

Svekarva радвам се, че са добре-ще имат спомени от нещо изключително. Дано тук да няма такива бедствия, че каквато ни е органицацията huhhuh.gif
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 31, 2012, 15:59:01 »

аз още съм болна и си загубих гласа... изобщо красота  pardon
имам куп неща за учене, ама нямам сили, та няма с какво да се похваля... освен че отивам на гости до нашите и ще хапна супа  heart
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 31, 2012, 16:33:03 »

Езра, какво учиш ти? Все се каня да те питам и все забравям.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 31, 2012, 16:40:06 »

Един много красив, но твърде космат /че и къдрав по ръцете/ момък точно пред мен изпусна филийки хляб на пода. Наведе се, взе ги културно с щипка и точно тръгна да ги слага в панерчето, към което се бях насочила, аз извиках с ужас НЕЕЕЕЕ! Той ме погледна, духна на филийките и ги сложи в съседното панерче. После ми хвърли една чаровна усмивка "Ит,с ОК" и изчезна.

Ето това усмихна деня ми - свекърва, благодаря ти!!! Bravo Искам още такива историйки, ОК? Wink blum

На всички болни пращам много положителна енергия да се възстановяват бързо yea

Днес беше изключително изтощителен и емоционално смазващ ден за мен, чувствам се като настъпана жаба LAUGHTER star Но поне мога да кажа, че вече мога маааалко да си отдъхна ... и да се подготвя за чакането, което предстои ...

Гуш на всичкииииииииииииии !!!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 31, 2012, 16:55:55 »

Привет сладуркиии...аз днес имах преживявания с разни ама наистина луди хора..и направо не ми се говори как държавата си ги пуска да си ходят и никои не им прави нищо..та се чудя трябва ли някой луд да нарани човек, за да го затворят и да не може свободно да си се движи и да влиза при хората...така намрънках ви се  tease

свекърва аз направо бих изхвърлила филийкатааа...много съм гнуслива и така...а младежа...ми аз си имам едни такива много лоши погледи и той определено щеше да получи един такъв  blum

Айдее приятна вечер ви пожелава милички  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 31, 2012, 17:36:29 »

Езра, какво учиш ти? Все се каня да те питам и все забравям.
имам степен бакалавър - помощник фармацевт, сега уча за магистър фармацевт, но наново започнах пет години, иначе няма как... но така се стекоха обстоятелствата;

аз тия дни ще бъда самотна мома, милото отива на една почивка свързана с хобито му, фотографии  pardon  надявам се да науча максим. добре материала, че др седмица имаме контролно...

много ме мъчи това гърло, човек ще каже че не се лекувам, ама пусто му, не ще да ми минава...  sik sik

на всички гушш!
и една снимка за радост на окото от нашето пътуване (едно лудо коте , което намерихме на арбанаси, голяма игра падна)
http://prikachi.com/images/791/5437791z.jpg
« Последна редакция: октомври 31, 2012, 17:39:19 от _Ezra_ » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines