СВАТБА В САМОКОВ

<< < (4/14) > >>

Bube:
Нашата церемония ще е петък - от хотел Самоков се съгласиха (с всички зор) да ни организират тържество там, но залите не ми харесаха. Може би, защото вече имахме база за сравнение и то не беше в полза на Самоков  :\

maranthea:
За съжаление не питах за церемонията на място, но жената беше много любезна и може да се свържеш с нея да попиташ. Ние сме малко всъщност - 70 човека. Ще изпратя и до Бреза и до Мура едно запитване.

Лион-а менютата им са с цена на всеки "продукт" и сам си сглобяваш меню.

hrisa__89:

maranthea, аз пак да се включа! За изнесеб ритуал (според мен) вилните селища са уникални! Те пак са с един собственик с "Бреза" и "Мура".. Ние няма да правим изнесен, затова не сме избрали тях. Повече ми харесва църковния ритуал честно казано, а и октомври на Боровец не се знае какъв студ ще бъде ;)

Bube:
Момичета, как върви организацията?

Аз да се похваля, че вече се спряхме на ресторант - хотел Лион ще е. Предложиха ни страхотни условия и с цена 5 лв. бушон на човек, можем да внасяме не само алкохол, но и всичко, което искаме  *YAHOO*

Сега вече спокойно мога да се захвана с организирането на дреболийките - още не съм се насочила за грим и прическа, нямам представа за такива специалисти в Самоков...

hrisa__89:
Момичета, аз съм готова с заемането на фотограф, DJ и капаро за ресторант. Направих късметите за хвърляне и "облички" за прибори. Прикачвам снимка.

http://prikachi.com/images/90/8595090G.jpg
http://prikachi.com/images/832/8568832d.jpg
http://prikachi.com/images/831/8568831V.jpg

Поръчах си було от али и сега и се оглеждам за чантичка :) Скоро ще се захвана с украсата за масите и тейбълките. Вие до къде стигнахте?

П.П. И подадох запитване за торта, та и тя е уговорена вече :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница