Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 06:55:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 7-ма част  (Прочетена 150985 пъти)
 
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 26, 2010, 17:23:18 »

само така,  Bravo да се надявам че това ще ми е единствената сватба , тъй че.... колко мога всичко ще дам !!!
 danceg danceg danceg danceg danceg
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 26, 2010, 17:50:15 »

Не се ядосвай! Твоята приятелка кога ги е гледала тези цени? Защото аз цена, по - ниска от 45 лв., никъде не видях, а това беше преди 2-3 месеца.

Ние преди месец си поръчахме халките от Пазарджик (от там са ни кумовете) за 39лв/грам. Изработката е идеална. На живо халките изглеждаха още по-хубави - поръчахме си ги по каталог. А още тогава в София и ние под 45лв не видяхме.
Активен
stefi84
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #167 -: май 26, 2010, 18:32:22 »

     BUBU_123 можеш ли да ми дадеш име на магазина, от който сте купили халките, не за първи път чувам, че в Пазарджик цената е подобна......
     аз съм от Разлог, но за подобна цена бих отишла до Пазарджик...
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #168 -: май 27, 2010, 06:53:47 »

Най-накрая и ние си поръчахме халките yahoo Дано и като станат готови да ми е такава реакцията, защото ги очакваме точно два дни преди сватбата, може и по-рано де, но това е крайният срок. Взехме ги от магазин в София, който работи със Сара Трейд:) Надявам се да не се забавят...
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 27, 2010, 09:13:56 »

stefi84 на сертификата на халките пише фирма "Емил Велев" ЕООД. Кумата каза, че магазина май се казвал Колорадо, но не е много сигурна. Магазинът се намира точно до едни дюнери, а работилницата на самия златар е по едни стълбички надолу в мазето.
Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 27, 2010, 17:23:52 »

Да , цената беше в деня в който си ги бяхме вече взели нашите, което значи преди 1 седмица. И би трябвало все още да са толкова. А за на stefi84 мога да ти кажа къде се намира точно този магазин, за който ти обяснява bubu_123 , защото съм учила в Пазарджик, а и моя град е на 30 мин от там smile Най-лесно е за ориентация като спретре и питате някого как да стигнете до "колоната" и той магазина си е на 3 метра от самата колона Wink 
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 27, 2010, 17:59:23 »

Наканих се най-после да направя снимка на нашите халки. Слагам я в галерията. Много си ги харесвам, особено моята danceg
Активен
stefi84
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #172 -: май 27, 2010, 20:18:33 »

   Момичета благодаря за информацията, ще си запиша за да не се чудя като ми потрябва, как пак да Ви питам.....  Reading
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 28, 2010, 11:15:51 »

И нашите са готовииииии  yahoo yahoo yahoo yahoo снимка в албума ( нещо в галерията немога да ги качвам, затова всичко е в албума)    biggrin
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 28, 2010, 16:46:22 »

Момичетааааа, имаме си халки  yahoo
Всъщност не сме ги взели още, защото чакаме да ги гравират, но отидохме да си ги видим (и да доплатим) и още веднъж се убедих, че са най-хубавите (бях ги позабравила малко как изглеждат наживо) в галерията ми има снимка на модела, а тези дни като ги вземем ще кача и снимка да ви покажа колко добре ни стоят   yahoo

Честито Vessy, и вашите са много хубави!!!
виждам, че вашите са модел на същата фирма от която си взехме и ние.

Сега остава да изчакаме и да дойде деня да си ги сложим  weddingday
« Последна редакция: май 28, 2010, 16:50:02 от vilenceto » Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #175 -: май 28, 2010, 21:07:08 »

Момичета от къде си поръчахте халки във Варна? Имате ли мнение за Тринкетс на ген.Киселов? Малко скъпичко ми се стори златото там- 55 лв грама.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 29, 2010, 11:04:27 »

spzd, нашите халки са от Хугасян (мисля че по-назад бях казала)
не съм чувала за Тринкетс и нямам впечатления от там. Ние лично много бързо избрахме Хугасян, защото всички ни казваха че там има голям асортимент на готови халки, а аз държах да ги видим наживо. За цената на грам честно казано не мога да ти кажа колко е, защото ние давахме злато и нещо се обърках в цените, но мога да ти кажа, че нашите халки излязоха 408 лв - двете (дадохме злато за 257 лв и доплатихме 151 лв smile ), за да се ориентираш горе-долу моят пръст е доста тъничък а на милото пък пръстите му са като "кебапчета", неговата тежеше доста. Все пак, днес трябва да си ги взем вече гравирани и мога да попитам каква е цената за грам.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #177 -: май 30, 2010, 08:42:02 »

 Много моля за помощ  help Спряхме се на много необичаен модел халки(снимка в галерията ми). Обиколих къде що видях магазини за бижута в София и навсякъде ударих на камък. Добре беше, когато казваха, че не могат и не им е известно или поне не се наемат да ги направят. На други места директно ми обясняваха как се изпълняват подобни халки с гравиране на повърхността и по никакъв друг начин, което е пълна глупост  crazy
 Молбата ми е дали можете да ме насочите към място, където сте виждали такива модели? Или евентуално към бижутер, който би се навил да му предоставя всичката информация за техниката на изработката им, която е доста специфична?
 От месеци разглеждаме и нищо, ама нищо друго не ни харесва  cray
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #178 -: май 30, 2010, 09:52:29 »

Franseto , не се ядосвай. Вярно е, че надценката става към 100 лв заради грамажа, но пък сте си открили точно модела, който сте търсили и сте останали доволни. А и тези дни бях в Алтънбаш, Валентин и Италголд и там цените са двойни - окло 100лв/гр излизат. Затова- смятам, че все пак покупката е изгодна. А  и трябва да добавя, че халките им поне на мен не ми се сториха по-различни от тези на другите места.. И да имах парите не бих ги дала. (подчертах халките, защото имат други бижута- красота blush )
gurugeri , можеш ли да ми дадеш координати на магазина, който работи със Сара Трейд, ще съм ти благодарна. Харесах си модел от тях и мислех да ги правя в Еспер, защото съм от София и не ми се ходеше до Раковски. А щом има от къде тук да се поръчат - няма смисъл от друго място.
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 30, 2010, 15:16:08 »

Много моля за помощ  help Спряхме се на много необичаен модел халки(снимка в галерията ми). Обиколих къде що видях магазини за бижута в София и навсякъде ударих на камък. Добре беше, когато казваха, че не могат и не им е известно или поне не се наемат да ги направят. На други места директно ми обясняваха как се изпълняват подобни халки с гравиране на повърхността и по никакъв друг начин, което е пълна глупост  crazy
 Молбата ми е дали можете да ме насочите към място, където сте виждали такива модели? Или евентуално към бижутер, който би се навил да му предоставя всичката информация за техниката на изработката им, която е доста специфична?
 От месеци разглеждаме и нищо, ама нищо друго не ни харесва  :'(
http://www.peterheim.de  michelle, виж тези май са нещо подобно и се предлагат от Valentin .Незнам дали някой ще може да ги направи..
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines