Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 21:33:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121140 пъти)
 
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #180 -: ноември 08, 2009, 18:26:44 »

Здравей мила ,beri7 @}->--Аз в сряда ще ходя до ресторанта от там до църквата и ще попитам дали наистина има такова нещо и ще те уведомя,спокойно,аз пък не се притеснявам мисля че това са пълни глупости,как тогава досега са се правили и оп от 2010година вече спират в събота църковните бракове,но то ще се разбере,веднага ще ти пиша като разбера за какво става въпрос good give_rose
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: ноември 09, 2009, 12:37:40 »

Ей bobi123 не сме избягали... май винаги има някои на линия да понага. Ние бяхме със Стенли, цената му съм си запсала че е била 50лв(забравила съм вече), грима ни беше от момичетата, с които делят помещението. Бяхме много доволни, пробният грим не си спомням колко беше, но грима за сватбата беше 25 лв. Маникюр и педикюр при същите момичета 25 лв.
Фотото, за мен най-добрите фотографи(съжалявам, не искам да обидя никои и подчертавам това е само мое мнение) са: Йонко, Добромир,Мария Димова и Роска Велева(и 2те фото студио "Вифор"), Александър Иванов, Коскин. Яци беше с някои друг и мисля беше доволна, но не си спомням името им.
Ами това е от мен и хубав ден на всички от мен  give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #182 -: ноември 09, 2009, 13:44:03 »

Благодаря ти много за инфото,Pavla give_rose, което ми даде, а вие чували ли сте за това че от 2010г няма да се позволява в събота сключването на църковен брак? NO
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: ноември 09, 2009, 14:03:31 »

Да,и аз чух затова.По принцип освен по време на пости и в съботите не се разрешава църковен брак,тъй като събота е ден на мъртвите/дано само не бъркам точното наименование;ако е така,моля за извинение и някой да ме поправи.../.Но повечето сватби,включително и нашата са/ беше в събота.Но...ще видим накрая какво ще решат.Май още не е 100% прието.
А що се отнася до видео и фото-и за двете бяхме с "Веком"/Коскин/.От видеото сме изключително доволни,наистина нямам думи...направили са и невероятен подбор на песни като фон на места,където е нужно.А за фотото-можеше и по-добре smile
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: ноември 10, 2009, 13:00:32 »

Яци мерси за корекцията  give_rose .
Боби аз не съм чувала за църквите, но предполагам като отидете да си запазите датичка те ще ви кажат. Вие избрахте ли си църква вече или с милото ще си направите разходка из казанлъшките църкви и тогава ще решите?!
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #185 -: ноември 10, 2009, 16:42:51 »

Здравей, мила Pavla!Ами да ти кажа избрахме си тая "Свети Пророк Илия",аз я видях само отвън ама се надявам че и вътре ще ни хареса,апак и като съм гледала снимки във форума ми хареса,защо,ти коя ще ми препоръчаш? give_rose give_rose
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: ноември 10, 2009, 22:38:39 »

Боби, просто се чудех дали сте се спрели на някоя?! То и ние бяхме там и май бях писала вече, че много ми харесва тази църква, много е светла и уютна, хора създава една допълнителна атмосфера, а попа е много готин (той ме и кръсти преди това и беше много внимателен като трябваше да ми реже косата  blush и мие лицето). Между другото ние много се чудехме кои отбулва булката, някой каза че попа го прави това като влизаме в църквата, но той не го направи и така младоженеца си я отбули след церемонията в църквата. Някои от вас знае ли, какъв е реда?  crazy
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #187 -: ноември 11, 2009, 14:05:30 »

Здравей мила bery7!Днес бяхме до тази църква до Универмага и там отеца ни каза, че няма проблем за въпросната църква,така че спокойно и в събота ще се правят църковни бракове,той вика"Ама как така няма ,нали трябва да се дава шанс на младите" :bravo:Така ,че спокойно,няма промени кикакви! good give_rose give_rose @}->--Айде успех с подготовката и ако имаш други въпроси питай аз ако мога ще отговарям мила danceg :girl_wink:До скоро на всички булки! give_rose
Активен
krasence86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: ноември 14, 2009, 19:44:54 »

bobi123,  видях че се интересуваш за фотографа Добромир. Той снимаше нашата сватба и съм повече от доволна. Ето неговия сайт: www.dobromirdimov.com Там сигурно ще намериш и координати за връзка с него. Също може и да разгледаш и снимките в сватбения ни албум тук в сайта. Предлага и услуга, която аз лично не съм виждала другаде. Изработи ни сватбения албум, който е като списание - няма залепени снимки, всичко е разпечатано върху хартията. Много е красив. Ако си от града и проявяваш интерес дори мога да ти го покажа. Няма да съжаляваш, ако се спреш на неговите услуги. Като разгледаш снимките ще се убедиш лично. Ако има нужда от повече информация ще се радвам да помогна. smile smile smile
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #189 -: ноември 15, 2009, 12:30:06 »

Здравей,krasence 86,да наистина се интересувам от фотографа,бладодаря ти за инфото мила,да аз сам от града и ако искаш можем да се видим когато ти е удобно,аз сега сам без работа и сам свободна *THUMBS*Много ми е интересно какво наистина представлява този албум,ще се радвам ако се видим *YAHOO*Иначе сам ви гледала албума и е страхитен :bravo:Айде пиши кога и къде ако имаш желание да се видим give_rose give_rose @}->--Целувки
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #190 -: ноември 16, 2009, 14:42:42 »

Здравей,красенце86,ако неможеш да се видим би ли ми казала колко парички ви излезе всичко за фотографа със албума,абе всичко Girl_hide
Активен
beri7
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #191 -: ноември 17, 2009, 14:07:26 »

Здравей bobi123, благодаря ти много за отговора . Да ние попитахме и в агенцията с която работим за съботните венчавки. От там също ни успокоиха , че за сега нямало никакъв проблем. така че започнахме да правим и поканите вече. Вижадам че се интересуваш от фотографи . Аз лично мога да те насоча да се ориентираш към Коскин, тъй като поне според мен е добре ди избереш екип за видеото и фотото от едно място. Добра цена ще ти дадат ( все пак избираш от едно място Wink) На нас ни ги предложиха от салон Деница и ние сме доста впечатлени от тях , както и от самия салон ( поне за сега)
От салона ни записаха и църквата , като даже вече и я платихме, защото след нова година нищо не се знае - може да има и увеличение. Успех и на теб в подготовката
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: ноември 17, 2009, 17:10:27 »

beri7, Вие май доста напредвате с подготовката :chee:кой ресторант си избрахте?
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #193 -: ноември 18, 2009, 10:28:32 »

Здравей,мила beri7!Благодаря ти за помо6тта с фотографа,и на всички които ми казахте мненията си и ми дадохте координати *THUMBS*Ние сега ще ходим да видим в Капитала какво става,ходохме до Зорница искаха ни 300лв.капаро и моя маж се отказа :(Beri7,кога е ваща дата,нашата е 19 юни give_rose
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: ноември 18, 2009, 10:36:05 »

Мила bobi123,проверете и в Капитал,но предполагам,че и там ще ви искат някакво капаро.Няма как.И те искат да се застраховат...Общо взето за ресторанта,както и за услугите като DJ,фотограф и оператор се дава капаро.Така,че бъдете подготвени...
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines