Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 19:27:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121078 пъти)
 
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #165 -: ноември 05, 2009, 19:02:50 »

Здравейте,на всички булки в Казанлък!Как сте?Аз днес ходих до сватбения салон на Силвия да разгледам роклите,защото там не бях ходила апак и да видя самата жена,тя още като влезнах и жеднага ни посрешна и вика какво си тарсите,даже ме помисли за абитурентка,и аз и викам,че отдавна е минало това време yahoo и тя каза ами значи вече е дошло и другото време :girl_wink:и така ме заговори и взе да ме пита кои ресторант сме избрали,за колко човека става вапрос и т.н.Абе общо взето много ми хареса като човек,дарйание и всичко останало,затова мисля,че тя ще е good
Харесах си и едно моделче рокля,ама тя беше цяла не с бюстие ама долната част ми допадна и незнам,ама сигурно ще се ходи и до асеновград да се разгледам и там *YAHOO*и така протече днескашният ми ден,но не ми хареса само това на тая агенция,че имат само поща и никакжи дриги сайтове,за да се види какво предлагат и т.н.,затова бих искала да ви помоля,ако някой знае сайт за тяхната агенция да ми го прати *YAHOO*Благодаря Ви,предварително мили булки give_rose give_rose give_rose


Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: ноември 05, 2009, 19:15:33 »

Миличка, съжалявам, но мисля, че няма сайт на агенцията. Знам на сватбен салон "Деница" сайта - http://salondenica.com/   , но съм чувала, че "Ралица" са по-добри професионалисти  и по-предпочитани, затова ти ги препоръчвам. smile
 
« Последна редакция: ноември 05, 2009, 19:30:42 от lunno momiche » Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 06, 2009, 09:21:14 »

Така е,Боби."Ралица" нямат сайт,а lunno momiche вече ти е написала сайта на "Деница".Аз лично нямам впечатления от "Деница",защото съм влизала там само веднъж,имаше доста хора и не ми се чакаше,а и свекърва ми вече беше ходила до "Ралица" и ни беше записала там.Моето мнение е,че след като дамата в "Деница" ти е допаднала-ползвай техните услуги.Важното е да намерите общ език.А в "Ралица" макар и да нямат сайт винаги когато сме отишли са ми показвали снимки от други сватби,как е бил украсен еди кой си р-т и т.н.
А що се отнася до роклята-ПРОБВАЙ.И цяла,и от 2 части,всякакви варианти,докато не сложиш ТВОЯТА рокля.Аз бях с цяла и ми беше страшно удобно.Но вече е въпрос на вкус...
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #168 -: ноември 06, 2009, 09:57:35 »

Здравей,Ани!Разбрах къде работиш good,благодаря ти,но би било добре да ми кажеш към колко и кога като ден да дойда,и ще можем ли да отидем на кафенце,за да ни е по-спокойно? danceg

Bobi, Здравей, размира се че ще ти дам инфо, само да се добера до вкъщи до визитната картичка, за каквото искаш ще ти дам инфо....Нали трябва да се подкрепяме! heart
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #169 -: ноември 06, 2009, 11:03:08 »

Здравей,Yaci!На мен ми допадна и то много Ралица,и се оказа ,че Силвия е майка на съученичката на брат ми от средното :danceg:Да наистина ще пробвам и цяла и с бюстие,твоята рокля е страхотна и ти стои супер и ти си много красива Yaci give_rose *THUMBS*A ти откаде си я взела,от Асеновград ли,а грим и прическа кой ти прави мила  *THUMBS*защото се е справил доста добре Bravo
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 06, 2009, 11:32:16 »

Боби,живея във Варна и роклята си я купих от тук.Прическата ми я прави Стефан-има салон в Източното,а грима Емилия-той ме свърза с нея.И от двамата съм страшно доволна.Ако искаш на лични ще ти дама координати,само,че по-късно,че не са в мен в момента.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #171 -: ноември 06, 2009, 18:05:03 »

Ок,Яци!Благодаря ти много за онфото,ако можеш ми ги прати на лични,и спомняш ли си колко парички ти взе стефан за грим и прическа,маникюр при кой си прави,и исках да ви питам сладурани с кои мъзиканти се сварзахте за извеждането на булката @}->--защото аз незнам ваобще и никой не познавам :(Апак роклята ти е наистина страшна *THUMBS*колко ти струваше рокличката girl_wink,аз утре ще ходя до anellly да се видим и да ми обясни основните неща,беше много мила и сам сигурна че ще ми помогне good
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #172 -: ноември 06, 2009, 23:11:23 »

Здравей,миличка!Да,определено ми помогна много и даже се оказа,че Стефко е фризиор на мойта най-добра приятелка,така че го знам кой е *THUMBS*и на всичкото отгоре е в моя квартал и ми е най-близо от нас good :danceg:Какво съвпадение само @}->--Благодаря ти за помощта,която ми оказваш,добре че сте вие,иначе сме загинали  всички булки :(Целувки и дано скоро се видим give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #173 -: ноември 07, 2009, 17:03:05 »

Eхоооо,къде се изгубихте всички булкииииии :(Вече нямаме и помен от вас,какво става,къде са нашите помощнички,нещо сте ни забравили май sad cray
Аз исках да питам Ктасенцето къде си е правила прическата и грима,защото прическата ми хареса много,е не само нейната ама аз май искам и моята да е с вдигната коса и затова исках малко инфо за нейния фризиор и гримиор  danceg или някой от вас ако знае пак може д ми каже good
В предните странници бях чела за някакъв оркестър за извеждането на булката от който сте останали много доволни,бихте ли ми дали инфо и за него danceg
Аз все още 4акам бебето ми да си дойде от командировка и отиваме до Зорница да запазим ресторанта и от там вече сигурно до агенцията,ние имаме доста време до юни 19 има ама все пак да ни е по-спокойно,налииии yahoo
Дано някой скоро се сети да влезе да си подраскаме малко,ще ви 4акам мили булки!
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: ноември 07, 2009, 20:45:02 »

Боби,доколкото разбирам се записваш при Светла от агенция"Ралица",ако съм права,тя работи с музикантите,който обсъждахме по-напред в темата,само спомени Цветан Цочев и не ги мисли повече hi
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #175 -: ноември 07, 2009, 22:33:02 »

О'к,благодаря ти мила moyra , *THUMBS*много сте мили всички.Ох,сега не съм решила само за фотограф,за Йонко ми казаха,че май вземал повечко парички,апък за  Добромир незнам :(Дайте съвет на кой да се спра,за някой друг чували ли сте отзиви sad
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: ноември 08, 2009, 08:41:08 »

Мила, bobi123, за прическата ти препоръчвам да се обърнеш към Стенли - прави страхотни прически - за мен той е най-добър - това си е мое мнение, разбира се. Ето сайта му - можеш да разгледаш:
http://www.stenlystill.com/
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #177 -: ноември 08, 2009, 10:48:00 »

Здравей,милата ми,благодаря ти страшно много за съвета и сайта му,разгледах го и ми харесаха наистина прическите които е правил,а за гримьорката му знаеш ли как работи,защото ми го препоръчаха danceg girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: ноември 08, 2009, 12:33:17 »

Миличка, аз имам няколко приятелки от Казанлък (аз съм от София) и те всички са ползвали Стенли и гримьорката, която работи при него, по един или друг повод, и са много доволни и затова ти го препоръчвам - виждала съм резултата и много пъти са го коментирали пред мен и само хубави неща са казвали!  LOVING
Активен
beri7
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #179 -: ноември 08, 2009, 16:08:11 »

боби123, добре дошла и от мен. Тъй като чета че се интересуваш от църквите искам да те попитам ,чувала ли си за забраната,църковни сватби да не се правят в събота.аз съм доста притеснена от това и честно да си кажа не знаем точно коя дата да определим.ние плануваме  да е през месец март 2010г.пиши ако има някаква информация
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines