Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 20, 2024, 14:05:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 115665 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: септември 01, 2009, 13:05:20 »

Предишната тема е ТУК
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 01, 2009, 13:24:02 »

Ей  Bravo
Джудит ама вие добре се справяте и явно всичко върви по план.... Bravo
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 01, 2009, 14:09:37 »

Декларациите и медицинските се носят 3 дена преди датат, за да може да напишат брачното свидетелство. Тъкмо от там се връщам , за да сменя часа.
Бубка, ти беше споменала за някакъв документ от съда, той какъв беше и трябва ли и ние да си извадим? Ехеее какво щяхме да правим без теб, особенно аз.
А някой за кафенце желание има ли?
 Ние вече поръчахме халките и отивам аз да попитам кога ще са готова и от магазина ми казват , че са им казали на 19. 09. 2009г.  Oh my ... след кратка пауза ми обясняват, че са им казалли, че трябва да пристигнат по - рано и така на 16.09. ще си ги вземем  Bravo Дано само да няма някаква издънка, така че скъпи бъдещи и настоящи булки, не чакайте последния момент като мен.
Целувки на всичкииииииииии!!!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 01, 2009, 14:46:33 »

 Offtopic   Мили, Казанлъшки булки, да знаете как се радвам, че станахме/станахте толкова много и има нови и нови попълнения. Когато преди почти година отворих първата част на темата се намериха само няколко момичета от Казанлък, които дори не живеят сега там и добре, че бяха те да ме поориентират малко. Дано има още много части тази тема!   Offtopic

След това кратко лирическо отклонение да се върнем в днешно време.
Anellly, сигурно ме питаш за документа за гражданско състояние, който аз носех. На мен ми го искаха, защото не съм родена в Казанлък (или не ми е там постоянния адрес - не помня точно) и няма как да разберат дали пък вече не съм омъжена  tease На вас сигурно не ви трябва - щяха да ви кажат иначе.
Дано халките ви станат на време  good
А за кафенце - мен ме знаеш, аз пиша от рано като ще идвам към Казанлък - така, че щом имаме път, ще кажа  girl_wink
Djudit, браво на вас за организацията  Bravo
Активен
krasence86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 01, 2009, 23:24:31 »

Bubka благодаря ти много. И аз съм ти страшно задължена за помощта. Винаги се отзоваваш.

Мен вече ме обзе паниката. Обикновено съм спокоина, но като имам до себе си някой, който ми повтаря "нама страшно, има време" и започвам да получавам нервни кризи.
Още нещо се сетих да питам - който е поръчвал пасти може ли да ми каже от къде и на каква цена?
Активен
Djudit
Новак
*
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 02, 2009, 07:39:55 »

Добро утро на всички
 smile smile smile smile smile
Искам да Ви благодаря за голямата помощ, защото без вас нямаше да се справя толкова бързо. Вие ме информирахте за оператори, ди джеи всичко. Нямаше лутане при мен. Страхотни сте. Общо взето вече незнам какво ми предстои. Ангажирахме извеждащите музиканти, поръчахме халките. А искам да Ви питам някой от вас да е вкарвал домашна ракия е ресторанта. Въпроса ми е за бутилките дали бяха еднакви или различни.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 02, 2009, 08:22:35 »

Красенце, ние днес ходихме до поликлиниката за медицинските. Взехме си по 2 бланки на човек от книжарница, попълнихме личните данни. В 7:30ч. отидохме в поликлиниката на първия етаж на гишето, оттам ни пратиха на 3-ти етаж кабинет 77 / кожен / взеха ни 16лв. и ни сложиха печата, после се върнахме на 1-ви етаж на гишето, платихме 18лв. за рентген там ни сложиха печат и подпис. Другият вторник / 08.09. / трябва да отидем за психиатър, защото била в отпуск. Казаха, че ще платим  12лв.и 5лв. за заключение. Нито ни преглеждаха, нито ни взимаха кръв и ако психиатъра беше на работа щеше да стане за 1 ден. Така, че спокойно, но все пак не чакайте последния момент.
А за пастички от Ивета обикновената струва 0.95лв. , а вип , която е с вкуса на тортата - 1.05лв.
На Хавай варираха от 0.75лв. - до 1.00лв. / но не съм много сигурна, нали бързо збравям  smile /
Джудит ние също ще вкарваме домашна ракия, но не съм се замисляла за бутилките. Най - лесния вариант е да обиколиш по ресторанти и механи и да ги питаш за празни бутилки от ракия.
« Последна редакция: септември 02, 2009, 08:30:10 от anellly » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 02, 2009, 08:39:26 »

Момичета, помолете по-отрано да ви съберат бутилки в някое заведение. Надали ще пазят достатъчно само от 1-2 дни. При нас татко му на мъжо беше говорил с познат от заведение и той ни събра бутилки от водка Търговище. Самите бутилки аз не ги харесвам много, но са без дозатор и това улеснява наливането после. С етикетите, които сложихме придобиха някакъв вид.
За пастите anellly е казала. Ние поръчвахме от Ивет (т.е. агентката ги поръчва, на същата цена) - бяха много вкусни, както и самата торта  Torte А, и тортата за кумата - беше много красива, а те казаха, че била и страхотна на вкус, изкарала е целия път до Плевен без да се разпадне  pardon
Тези медицински много скъпи  girl_impossible Ние изобщо не обикаляхме такива кабинети, само кръв и после при JP-то по 15лв и толкова. (Кръвното за Васермана не знам колко беше точно, че правихме няколко изследвания на куп).

Не се паникьосвайте - всичко ще бъде прекрасно, дори повече от колкото сте си представяли  girl_wink
Активен
Djudit
Новак
*
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 02, 2009, 10:29:55 »

Момичета от къде и какви подаръчета взехте за гостите? Аз все още се чудя какво да е. Гледах в агенцията има интерестни.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 02, 2009, 11:37:23 »

Ние взехме от агенцията - свещи-сърчица.  Лилави за жените и зелени за мъжете, каквато беше и украсата по масите.
Djudit, вие насочили ли сте се към някакви конкретни, или тепърва разглеждате. Аз си бях набелязала доста производители на свещички малки и други такива в началото и успях да се свържа с някои от тях. В крайна сметка обаче нямахме много време да ги поръчаме и опаковаме едно по едно и се възползвахме от тези, които предлагаха в агенцията.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 02, 2009, 13:38:08 »

Да бе той милото каза на сестрата, че от техните корупционни схеми ще откажат хората да се женят.  sarcastic Тръгваме си и той миля ми вика ,че навсякъде само пари искат, като чуят , че ще се жениш и айдееее  shok доларчета в очичките им се появавали.
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 03, 2009, 00:15:37 »

Ехей момичета колко сте били активни днес...Малко  Offtopic днес се дипломирах, и вече официално съм Магистърка химична енжинерка  yahoo  Offtopic
krasence86 нашите бяха както при Бубка от Ивет, много вкусни бяха...0.90 ст мисля, както и кумската май същата като при Бубка, за съжаление и ние не я опитахме, но приятелите които я хапнаха казаха че е била вкусна...
Djudit и ние бяхме вкарвали, на нас ни събираха в Магнолията и май доста време им отне да ни съберат 25 бутилки пещерска, но незнам колко време точно, може и да не е толкова много. Етикетчетата ги правихме в рекламната под сватбената агенция и бяха същите като оригиналните на ракийката- само че сватбени-има доста в една от темите. Подараците за гостите първоначално си мислехме да са свещички, но имахме малки проблеми с производителите им-фирма евриком или нещо такова от Ст. Загора, та малко преди сватбата трябваше да ги сменяме тези подаръчета с други. В крайна сметка- дървени кръгли плочици с гравиран техен образ на тях, и мирешеха на всичкото отгоре-1.45 с опъковането. Хората бяха страшно коректни и изпълниха поръчката доста бързо. Качвам сайт http://www.cdmbg.com/wedding_gifts_BG.html макар че аз не мога да го отворя както трябва, но в България нямах проблем.
Да бе много скъпи тези медицински...тцтцтц
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 03, 2009, 08:02:52 »

 Offtopic Хайде, честито на нашия Мастър  tease Много парички да ти носи новата диплома  girl_wink

Тези плочици и аз ги бях харесала много, но не остана време да отидем до Гурково (нали там беше фирмата), да ги видим на живо.
Павла, покажи от вашите една като имаш време, че ми е любопитно как изгеждат не само на сайта, ами конкретно правени за някой.
Активен
krasence86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 03, 2009, 10:11:54 »

Благодаря ви за полезната информация.
Анели ние също сме във  вторник на психиатър, може да се засечем. Дано всичко е наред тогава, та да ги вземем и да ги носим вече. Малко тежичко взе да ми идва като остана всичко за последния момент. 
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 03, 2009, 11:35:55 »

Мерси Бубка, за сега мога да кача само тази снимка...едното момиче, което ги раздава. По-късно ще накарам сестра ми да ги снима отвътре  (и ще ги кача )т.е самата плочка, защото ние останахме без подарачета... cray малко странно сигурно ще ви се стори, ама бяха останали доста от тези подарачета и си стояха на една маса и изненада не можахме да ги намерим като си тръгвахме от ресторанта....така и не разбрахме къде отидоха...колкото до самите подарачета изглеждаха добре с лека усмивка, защото зъбките не излизат добре гравирани. Иначе, да това са хората от Гурково.


* IMG_6579 copy.jpg (55.72 KB, 1000x1049 - видяно 530 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines