Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 21:23:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121107 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: ноември 18, 2009, 10:55:05 »

Да, и на нас ни искаха капаро в Зорница (200 или 300 не помня), дано не ме лъже паметта, но мисля, че и в Капитал искаха.
Както Yaci е казала - за всички тези неща искат капаро, за да ти ги резервират за конкретната дата.
Това обаче, от една страна е доста полезно, защото после плащаш по-малко и разходите ти се разпределят във времето, а не ти идват накуп  good
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: ноември 18, 2009, 12:29:12 »

Ние също в Зорница дадохме  300лв.капаро,наистина за всичко ще се наложи да запазвате с капаро,само в агенцията платихме всичко накрая tease
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: ноември 18, 2009, 18:50:04 »

Момичета едно бързо инфо от кухнята на телевизия Планета ! Започва нова рубрика по фолкмаратон - Нашата приказна сватба Сега е момента да се включите ,защото всеки месец ще се тегли по една двойка която печели цялостна организация на сватбата - видео,фото,,дж ,водеща ,цялостна украса,рокля ,костюм,торта и сватбени аксесоари ! Предаването ще се излъчи за първи път в събота от 19ч по Планета ! За другата година ще се направят 12 приказни сватби всеки мес. по една . Условията по късно ! Знам че няма да ви карат нито да танцувате нито да пеете за да участвате !  yahoo good good
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #198 -: ноември 19, 2009, 10:03:22 »

Абе момичета,някой от вас да е чувал някакви отзиви за Жоро-диджей,предложиха ни го от Капитал,те били трима ама тоя бил най-добрият :(Незнам на кой да се доверя,аз бях решила с тези Жоро и МИлена,ама от Капитал имат някакви промоции и ти предлагат DJ на цена 150лв.ако направиш оборот 1900 лв.,и затова сега незнам какво да направя да им се доверя ли или да тарся тази двойка от Казанлак или Стара Загора shok Вие какво бихте ме посъветвали,те имат сега и безплатна окраса на булченската маса,куверта за булката и младоженеца,бялата пътечка,ейтакива нищеца Bravo Та така незнам какво да направя shok sad
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: ноември 19, 2009, 11:57:06 »

Bobi 123,по напред в темичката вече бяхме разисквали този въпрос-кой DJ е най-добър,как е по-добре – с  DJ и водеща или само с DJ.Даже бяха възникнали и доста спорове по въпроса.Честно да ти кажа не знам какво да те посъветвам.За нашия DJ /Момчил/ един приятел ни беше казал,че от свой познат,който работи в Зорница знае,че не го харесват особено.Думите му бяха нещо от сорта добре дошли на пенсионерско парти.Аз пък бях прочела сравнително добри отзиви в нета от две съфорумки.Е,искам да ти кажа,че с мъжа ми останахме страшно доволни от Момчил.Пусна ни всички песни,на които му бяхме дали списък преди това,вкл.и нови диско парчета!Съобрази се и с желанието ни да не пуска чалга,с изключение на някои изпълнители,за които му бяхме казали и т.н.Мога много да пиша,но това,на което искам да наблегна е,че изцяло се съобрази с нашите желания и изисквания.,а за нас това беше много важно.От своя страна и той ни предложи някои неща,които обсъдихме предварително...Мила,трябва на вас да ви хареса и да се забавлявате.Та това е вашият ден!Ако не ви харесва определен стил музика,ами ще го помолите да не я пуска.Винаги,обаче ще се намери някой недоброжелател,на който това няма да му хареса и след това ще има коментари от сорта,че еди кой си DJ не става,щото не пуска такава и такава музика.Ама това е желанието на младоженците!Та,можете да се срещнете с този,който ви предлагат,да си поговорите евентуално какво ще искате и ще си прецените на място.Нищо не губите от една среща.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #200 -: ноември 19, 2009, 17:14:35 »

Благодаря ти Yaci,много си мила и доста инфо ми даде,и ти си права,всеки за даден dj мойе да каже 100 различни мнения,добре че сте вие да давате съвети,защото иначе е много трудно,благодаря и на anito_83,те явно във всеки ресторант работят с тези  трима четири dj и се знае горе-долу кой какав е,офертата която ни предлагат е добра,защото едва ли ще си намеря dj за 150лева някъде,но все пак искам и вашето мнение *THUMBS*Благодаря Ви,предварително на всички слънца give_rose give_rose give_rose
Активен
dodise
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #201 -: ноември 19, 2009, 19:20:26 »

Мила Боби,този който ти го предлагат е просто най добрият,цената на която работи е 80-90лв.на час-просто незнам...,явно разликата му я плащат от ресторанта...,не искам да влизам в полемики-колко е добър и т.н.,просто се срещенете с него и...,а относно за тези двамата от Ст.загора-не си давайте парите на вятъра,а с някои ваши "суперлативи",за тези от Ст.Загора,уважаеми участници във форума-просто заблуждавате бъдещите младоженци,ако някой желае мога да се обоснова...на лични!!!

                                                    Желая щастие!!!
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #202 -: ноември 20, 2009, 11:28:47 »

Здравей,мила dodise,тук наистина си много права,по тия сватби гледат само да ти вземат парите,и има толкова разнообразие от оферти,че да се чудиш кое,как и така нататак :bravo:Това което ми споделяш е наистина точно така,аз се чудех наистина,но щом има човек който го знае вапросният dj,ще се спрем на него най-вероятно,защото като цена е наистина много добре,но исках и мнения все пак за него,защото само чух това от ресторанта което ни казаха,благодаря ти наистина страшно много,олекна ми,успокоих се мн. give_rose @}->--Желая и на теб много щастие,любов и всичко най,най,мила! good give_rose give_rose give_rose
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: ноември 20, 2009, 12:25:37 »

Додисе,нека не се повтаря ситуацията във форума на старозагорските булки,където правиш отново реклама на същия Дж,а със Жоро и Елица някакви лични проблеми ли имаш,защото си единственият човек с негативно отношение,който съм срещала?
Боби,най добре разпитай още за този Дж преди да решиш,имаш достатъчно време  give_rose
Активен
dodise
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #204 -: ноември 20, 2009, 18:01:20 »

Sajalqvam,che zvuchi kato reklama,no naistina nqma po dobar ot nego!!!
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #205 -: ноември 21, 2009, 19:24:05 »

мила dodise,благодаря ти че си толкова убедителна,може ли да те попитам ти откъде си и да не го познаваш лично,защото това което казваш за него е наистина трогателно good Bravo
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #206 -: ноември 21, 2009, 21:45:57 »

Ех, че интересно става отново във форума... yahoo Това означава че има живец...
Да кажа на тези които са питали, направете срещи с колкото можете повече и дискожокери и водещи, ако Ви се занимава естествено, вие сами ще усетите кое е най-доброто за Вас, никой не може да Ви убеди в нещо, което Вие не желаете... good good
Аз лично за моята сватба ,вече съм гласувала доверие на Милена и дори, когато и обясних че нещата се променят, тя ме успокои и ...да не изпадам в подробности Offtopic, но...и това е важно според мен...Който смятате че ви вдъхва доверие....доверете му се... give_rose

Отдавана не съм си пъхала нослето тук...Но е станало много интересно  Bravo отново danceg

Леле ,бях обещала един номер за фоерверки ,само да кажа, че просто съм я напъхала визитката някъде... cray cray cray съжалявам...

« Последна редакция: ноември 21, 2009, 21:48:17 от grazia » Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #207 -: ноември 24, 2009, 18:23:46 »

Ехоооо,какво става с всички булки?Пак забегнахте на някъде,или вече намаляваме  sad или нямате въпроси,кой как се движи с подготовките,ние декември ще ходим да запазваме ресторанта-да даваме капаро,и след Нова Година до агенцията и така,общо взето нищо още не сме почнали да подготвяме,сватбата ни се отменя за юли месец,така че имаме време,апак вие мили булки давайте някакви примерни менюра за ресторанта,че хич нямам и наидея какво да е,ние имаме и капризни гости,които не ядат свинско например и трябва да се съобразим,няма да имаме малки деца и малко съжелявам за това,ама какво да се прави,защото те са толкова сладки danceg Айде успешна подготовка на всички good give_rose give_rose give_rose
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: ноември 28, 2009, 19:13:34 »

Боби,проблемът с тези гости,които ще бъдат с различно меню от останалите,може да се реши според мен много лесно,ако имате тейбъл карти с името на госта срещу съответното му място,а сервитьорите имат схема на местата с различнити порции crazy не знам дали се разбира идеята ми huhhuh.gif Ние нямахме проблем с храната,но направих нещо подобно с разпределението на бутилките алкохол по масите good или пък може просто основното да бъде пилешко tease
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #209 -: ноември 28, 2009, 20:52:28 »

Здравейте мили момичета!Мойра благодаря ти за идеята,наистина е хитро това,ще видим как ще го измайсторим,апак Krasence86 аз съм свободна и когато кажеш ти тогава ще излезем,защото и без това ти си заетата в момента и по принцип явно,но няма проблем когато кажеш само ми пиши,аз всеки ден си влизам във форума,така че няма как да не видя когато си ми писала,благодаря ти предварително give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines