Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:09:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 175561 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 06, 2009, 15:22:27 »

 Offtopic Ами сладур, може да си пораснала вече и да си ти окъсяли старите дънки.... blush Шегувам се. Но колото и да с алеки трнировките, които правиш те също имат стягащ ефект. Пиеш ли газирано, ядеш ли бобови храни? Може да е някякво подуване....знам ли!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 06, 2009, 15:27:20 »

Аз съм решила да се консултирам с лекар Wink
Иначе не пия газирано, не ям бобови, защото от години на сам си страдам от подут корем и запек, тъй че се пазя от тия неща  NO
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 07, 2009, 19:48:47 »

http://vegatest-bg.com/index.html
Някой знае ли нещо? Отзиви някакви...? give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 07, 2009, 20:04:40 »

Онзи ден гладах по ТВ някаква реклама , ама не разбрах само диск ли беше, или нещо списание с диск, нещо от рода 19 фитнес упражнения за вкъщи, мисля че една фолк певица нещо я беше направила.. ама нещо не мога да я намеря,някой да има идея къде да търся?
Не знам къде го има,но фолкпевицата е Лияна good Eто какво намерих http://www.slusham.com/2454 blush Аз мисля да си го взема,а от вчера съм на Дюкан blush да видим този път ще съм стриктна ли blush и ще сваля ли нежеланите килца pig
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 08, 2009, 01:34:28 »

Да се отчета и аз тук. Миналата година януари месец бях само на гости в САЩ и за месец и половина качих 10 кг, като се прибрах в БГ майка ми не искаше да ме пусне в къщи, хората не ме познаха направи се бях надулапри височина 1.78 и 78 кг бях станала 88 кг и се бях депресирала ужасно, по цял ден ревах и бях като слон, нищо не ми ставаше. Започнах диетата на Дюкан заедно с двете ми сестри и майка smile цялото семейство + една приятелка, пазихме я около 4 месеца сериозно и после 3-та фаза и така поотхлабихме нещата. Като резултат аз отслабнах 18 кг и станах 70 кг, средната ми сестра отслабна 20 кг, малката най-несериозната свали само 10 кг и майка свали 20, а приятелката я пази само месец и половина и свали 12 кг. Чувствах се прекрасно, но и аз бях прочела за усложненията след диетата, изплаших се и реших да си направя пълни кръвни изследвания за моя изненада оказаха се отлични-не разбирам много но белтъчини, глюкози, холестероли и всякакви там неща бяха в прекрасни норми - д-ра ме похвали smile но такива хормонални не съм правила, но и цикъла ми не е спирал и не е имал никакви колебания дано да няма проблеми че лятото мисля да се местя в клубчето на бебеправещите. Сега от 6 мес. пак съм в САЩ и се изкушавам доста сладкиши, шоколади, сладоледи разни меса и за 6 месеца и покрай празниците съм качила 3 кг което за мен е нищо защото съм си генно предлазположена и понякога пълнея и от въздуха. Сега реших да я повторя пак на Дюкан и всеки ден карам колело по 30-40 мин, но само за да си сваля 3-кг - може би ще отнеме 10-15 дена. Аз лично и моето семейство се чувствахме чудесно от тази диета, всички свалиха само желаната мазнина и подчертаха мускулите, нямаме смущения или болки в бъбреците и други оплаквания, нямаха и колебания в цикъла, затова си мисля че е въпрос на организъм, бях чула че една позната още на 5-тия ден припадала и повръщала не знам на какво точно се дължи.
Ще гледам да съм редовна в карането на колело, мисля и на фитнес да тръгна скоро, но без ограничаване при мен нищо не се получава.
Успех на всички да свалите всички колкото искате и да се чувствате добре в кожата си  good
« Последна редакция: януари 08, 2009, 01:54:35 от Cinderella » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 08, 2009, 08:23:45 »

Cinderella аз първо бях слаба, перфектна мацка ти казвам...висока 160 и тежах - 50кг  pardon След това се хванах на работа в едно заведение пред блока в който живеех, само ставам, обличам се слизам по стълбите, пресичам улицата и съм там. По цял ден правех и ядях хамбургери, при двигателна алтивност - нулева! Няма да ти казвам колко килограма качих и вече от година на сам нямат сваляне, че и повече от година Wink Само ще ти кажа че качих двуцифрено число  angry Значи нямаше по смазващо нещо за самочувствието ми,....тъй че знам какво е да напълнееш. Не съм пробвала тази на Дюкан, трябва да я потърся някъде в нета, гледам че много се говори за нея.

Наде а на теб колко от килцата ти "тежат" или не ти се говори в цифри? Питам щот ми изглеждаш ...добре  оформена мацка, от снимките не виждам някъде да има нещо в повече?  blum
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 08, 2009, 18:06:00 »

Gergancheto има и книга на Дюкан, но според мен няма нужда да се купува, иначе ако напишеш в Гугал ще излезнат тонове и примери и различни мнения, прилагам ти този линк,
http://nadya.cosmopolitan.bg/blogpost_1447_0.html
мисля че е доста добре описана, като прочетеш тук там и нещо допълнително ще ти стане ясно, ефектите са поразителни само не прекалявай, бъди стриктна и ще свалиш всичко което искаш. Успех!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 08, 2009, 18:13:05 »

Утре я почвам, само едно-единствено нещо ме притеснява, да пия кафе без захар.....е това немога да си го представя  NO Иначе мога да бъда много стриктна  pleasantry
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 08, 2009, 18:17:17 »

Гери, пий го с изкуствен подсладител  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 08, 2009, 18:20:16 »

Някой да е пробвал Диета според Кръвната група и да каже има ли резултат.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #145 -: януари 08, 2009, 18:41:50 »

Аз съм била на Вега тест.Резултата ме отчая-доста неща не можех да ям. Олиото ми беше забранено,а свинската мас-позволена. Майонеза-позволена,бял хляб също.Все неща,които не бях хапвала доста дълго време и които са изк.от моята маса.Не го спазвах. След доста четене се оказа,че теста се базира на моментното състояние на организма,т.е какво си натрупала повече.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #146 -: януари 08, 2009, 18:47:20 »

Извинете ме...т.е ако доста време не си хапвала майонеза,сега ти е позволена,защото не е била натрупана в организма и дава добър резултат. Ако направиш теста след 3-4 месеца хапване на майонеза,примерно,ще ти отчете,че не можеш да разградиш. За мен беше излишно,но поне пробвах
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 12, 2009, 15:20:14 »

относно Вега теста, лично не съм го пробвала, но моя приятелка си го направи. като цяло и бяха казали че има пренасищане на организма на храните които най често консумира и и ги бяха забранили. а и бяха разрешили разни калорични неща.
според мен трябва да се консумира разнообразна храна в малки количества 4-6 пъти на ден и да има някаква двигателна активност.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 12, 2009, 16:28:47 »

Момичета, аз от миналия понедилник съм на Дюкан и съм свалила за 7 дни 4 кг. Чувствам се много добре, разбрах, че и колкото повече се движа толкова по-добре. Мисля да продължавам в същия дух, за да сваля тези кг. който съм решила.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 12, 2009, 16:30:39 »

Рени а ако има бебе нали знаеш че не е добре да си на първата фаза на Дюкан?!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines