Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:16:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 73736 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

Ч
« Отговор #255 -: юни 04, 2013, 22:14:48 »

Ани, прекрааааасна си Girl_hide Страхотна, наистина като принцеса Girl_hide Всичко много ми харесва и е подобно на моите предпочитания - и силуета на роклята ми е такъв, и такива обувки искам и аз (от Мегияс), и чантата, а воалът ми е същият girl_wink И нас фотографът иска на президентството да ни снима. Прекрасно разказваш, нямам търпение за следващия епизод blum

П.С. А ти в коя църква беше? (Съжелявам ако си казала, не мога да се сетя blush ) Също чантата от къде ти е?

Ах, ах, Ади, много се радвам lol)) Видимо много си приличаме smile Да не са ни от един и същи магазин.. хихи lol)
 За обувките.. купих си ги 2 дена преди сватбата, за да имам просто втори чифт, обаче се оказа, че първите са ми много удобни, но ги смених за църквата, защото дори на босо като седя 30 минути на крак ми се схваща кръста, а какво остава да бъда на токове..
Църквата е Покров Богородичен. Намира се на гърба на хотел Родина. Останах с невероятно впечатление... ама вече писах.. да не се повтарям.
Чантата също ми се направи на същото място от дантелата на роклята. Всичко беше с дантелата на роклята и се получи много красиво. Поне за мен де smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 04, 2013, 22:15:56 »

Ани, направо не знам какво да напиша без думи съм. Всичко е толкова прекрасно, а ти си истинска принцеса. Поздравявам те за избора ти на рокля и аксесоари всичко е много стилно. А разказът ти е чудесен и ти пожелавам безоблачен семеен живот.  Love girl

Много мили думи, благодаря ти smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 04, 2013, 22:17:38 »

Ани, като принцеса си!!!!!!!!!!! Ще се радвам да покажеш още снимки smile И да доразкажеш smile

Панди, благодаря ти, мила моя lol) Ще доразкажа, а за снимките.. предпочитам на лични, който иска, за да не качвам много много неща тук.. Мъж ми не е много съгласен и аз гледам да уважавам мнението му smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 05, 2013, 10:39:06 »

Чантата също ми се направи на същото място от дантелата на роклята. Всичко беше с дантелата на роклята и се получи много красиво. Поне за мен де smile
Много е красива, аз ще помисля дали да не си направя и аз една такава Girl_hide
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #259 -: юни 05, 2013, 11:04:26 »

Ани, много мило ми стана, докато четях разказчето ти до тук smile И много се смях на това с халката в църквата. Все пак няма да е интересно, ако няма поне 1 гаф smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #260 -: юни 05, 2013, 11:10:18 »

Ани много красива булка си! Роклята ти е страхотна! give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 05, 2013, 11:21:15 »

Много е красива, аз ще помисля дали да не си направя и аз една такава Girl_hide

Радвам се, че ти харесва, Ади smile По принцип въобще не исках чанта, ама като ме убедиха, че не може без нея бях тръгнала да си взимам нормална чанта, за да мога след това да си я нося, но мама и свекървата ми казаха, че разбират, че искам да съм практична, защото всичко е пари, ама веднъж съм булка и нека всичко да е булченско. Затова се спрях на бонбонче и не съжалявам, защото ми свърши страхотна работа при купуването ми Wink Прибирах паричките.. хихи
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 05, 2013, 12:45:02 »

 girl_haha да взема да си взема по-големичка чанта тогава  girl_wink А иначе аз днес си взех два чифта обувки от Мегияс yahoo едните са дантелени ниски като твоите, обаче без пръстче отпред, а другите приличат на стъклените обувки на Пепеляшка и са по-височки yahoo Много съм доволнааа, но ще видим на самата сватба кои ще нося pardon
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 05, 2013, 13:31:45 »

Да са ти честити Bravo Сещам се за кои говориш. Наистина са много хубави smile Аз всъщност се колебаех между моите и тези, които описваш. За тези с тока пък не се сещам.. Може да съм ги пропуснала, ама със сигурност са супер! girl_wink Ще са ти удобни, че и отгоре. Всичко минава толкова бързо, че нямаш време да усетиш неудобство или болка Wink
Това ме подсеща, че чак вечерта след сватбата усетих болка в десния палец. Първоначално не знаех от какво е. Обаче като си махнах лака видях, че нокътчето ми е посинено в основата.. И на идея си нямам как е станало, защото нито съм удряла нещо (освен менчето, ама то с левия крак), нито пък са ме стягали обувките..  girl_haha
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 05, 2013, 15:05:33 »

Като нищо са те настъпили и не си се усетила girl_wink Ани продължи с разказа нататък, нямам търпение да го чуя Girl_hide
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 10, 2013, 11:14:04 »

Ади, съжалявам, че разтакавам разказа си толкова дълго, но имам много работа... sad Ще гледам днес да го приключа, че утре правим един месец и се опитвам да направя изненада Wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 10, 2013, 13:11:58 »

Олеле, вярно, утре правите месец Bravo Честит да ви е give_rose кога мина един месец не разбрах, а вие сигурно още по-малко? pardon
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 10, 2013, 23:32:02 »

Много си красива, страхотна двойка сте! И роклята, и всички аксесоари са прекрасни!  Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 11, 2013, 08:46:05 »

 Bravo give_rose Браво, Ани. Много сте сладки! Воалът и роклята са прекраси. И при мен я има дилемата с обръчите, но и аз мисля, че в крайна сметка няма да ги махна, защото с тях нищо не ми се опира до краката и е страшно комфортно smile.

Много се смях на това с халките - такива сладурчести гафчета даже разведряват обстановката и се помнят с умиление цял живот smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #269 -: юни 11, 2013, 09:14:46 »

Ани, честит първи месец! Предполагам еуфорията все още не те е напуснала, дано не те напуска дълго време!  yahoo

Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines