Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:46:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 73747 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: май 13, 2013, 12:09:14 »

Честито на младоженците! weddingday
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #211 -: май 13, 2013, 12:47:20 »

Ани, честотоооо! Пожелавам ви многооооо щастие и любовта никога да не ви напуска  heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 14, 2013, 04:56:20 »

Честито! yahoo   Винаги да се обичате и да сте много, много, много щастливи! weddingday
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #213 -: май 14, 2013, 12:38:18 »

Ани, честито и от мен! Дълги години да се радвате на любовта си и да се подкрепяте!  give_rose
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #214 -: май 15, 2013, 03:22:14 »

Честито, Ани!!!!! Желая ви това да е началото на една дълга приказка пълна с любов!  yahoo
Чакаме те с нетърпение да ни разкажеш всичко  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: май 15, 2013, 09:48:12 »

 weddingday Сватбаааа
Ани, вече сме госпожи!!!!! Мило младо семейство, пожелавам ви винаги да се обичате и подкрепяте и много щастие по съвместния ви път! give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: май 21, 2013, 20:48:05 »

Мили момичета, много благодаря за прекрасните пожелания, за подкрепата и положителната емоция, която получавам от вас.  give_rose Тези дни ще разкажа подробно как протече всичко!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: май 21, 2013, 21:59:19 »

чакаме с нетърпение  danceg
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #218 -: май 21, 2013, 22:17:29 »

Честито Ани! Желая ви много любов и семейно щастие и очакваме с нетърпение разказа ти! Bravo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: май 27, 2013, 14:00:17 »

Скъпи мои, вече съм на линия и сега като се замисля не знам от къде да започна.. smile ихих

Последните две седмици преди сватбата бяха много напрегнати. Бях на работа дори и по празниците и излязох в отпуска чак на 7 май, като си представяте оставащите дни каква лудница беше. Лягах си посред нощите и ставах рано заранта по задачи. Интересното е, че за секунда не усетих умора, въпреки че видимо бях посвалила около кило-два, ама сега си ги наваксах, че и отгоре tease
Та, последните дни включих семейството и направихме подаръчетата. Те бяха бурканчета с мед, като във всяко имаше благодарствена картичка от едната страна, а от другата нашето печатче, а всичко това в една бяла органзена торбичка. Отделно направихме и комплекти от текстилните салфетки за тези, които идваха да ме взимат, като всяка салфетка се щамповаше. Получи се много хубаво. По-късно, ако имам време ще кача снимките на всичко, което разкажа тук smile
Направих си кошничките за малките шаферки, украсих чашите, шампанското, бокала и виното. Въобще последните дни донаправих дребните нещица, за които преди това нямах време.
Най-големият ми проблем, както знаете е, че нямах гримьор и фризьор. Правих няколко проби при различни хора и къдриците ми не държаха.. Казваха ми, че трябва да ме подстрижат, а косата ми бе до кръста... не ми се режеше, но в последствие ми беше все тая.. Та, след като се бях тотално отчаяла и решила просто да си изправя косата, мама се сети за един фризьор, при когото била ходила преди години. Изнамерихме му телефона и му се обадихме. Момчето като чу каква е ситуацията каза да отиваме направо към салона и да правим пробна прическа. Отидохме, обясних му какво искам и какво не са могли да направят, той ми видя косата и ми каза, че тъй като косата ми никога не е била третирана, то косъмът е много жилав и затова и не държат къдриците. Подстрига ме с около 15 см и ми направи пробната прическа. Стана страхотна, но не издържа повече от 2 часа. Като му се обадих на следващия ден, той пак ме викна в салона и измислихме друг вариант на прическата, така че хем да има акцент, на който да се хване воала, хем да ми е къдраво. Майка му пък се съгласи да ме гримира, като само маркира някакви елементи и бях готова за събота. Невероятно съм доволна от тези хора, които приеха моя проблем като техен и ме направиха неузнаваема.
Та, в деня преди сватбата купихме с мама цветята и следобедно време се започна украсата. Аз си направих украсата за нашата маса, а мама и кака ми ми помогнаха за украсата на останалите маси. След като бяхме готови вечерта ги занесохме в ресторанта, за да може на следващия ден да бъдат поставени по местата им.
За съжаление, нямах никакво време да се погрижа за себе си и в 18:00 се сетих, че дори не съм си направила маникюра, та съм много благодарна на моята маникюристка, че се върна в салона, за да ме направи. Маникюрът ми беше френски, изчистен и семпъл, точно това, което ми се искаше.
Най-интересното беше, че вечерта след като занесохме цветята в ресторанта имахме пак промени в бройката и докато променя местата на оставащите гости, да оправя схемите и да обясня на управителката стана 22:00.. Чак тогава се сетихме с мъжа ми, че не сме теглили пари и нямаме голяма сума за следващия ден да си платим ресторанта..  girl_haha Та се почна едно търсене на банки, но всичко беше затворено. Решили, че все ще намерим изход се запътихме към тях, че мама искаше да се разбира с майка му кога ще ни дават подаръците и тем подобни, че ние бяхме приготвили подаръци за свекърите.
Тогава грабнах мъжо в стаята да упражним стъпките на танца, които знаехме и всичко си направихме както трябва и решихме, че оставащите 3 минути от песента ще повтаряме първата минута... хихихи
Прибрахме се с мама към 23:30 и вече нямах сили да украсявам колата, защото държах и нея аз да си я направя. Та, мама, татко и кака ми с мъжа й я украсиха и стана много красиво. Ние, докато купувахме цветята решихме, освен калиите да има и червени рози, защото от фирмата за украса ни предложиха да смесим малко бялото с червен акцент, като символ на любовта и ние се съгласихме.
Аз междувременно опаковах подаръците на кумовете, направих схема за моята приятелка за ресторанта да знае кой къде се настанява и направих и кутията за подаръците. За съжаление не я снимах и силно се надявам фотографът да я е снимал или поне да я има в някой кадър, защото много си ми хареса smile
Така, след като направих всичко беше станало към 2 през нощта, изкъпах се набързо и легнах, за да стана в 5:30 да отивам на прическа.  smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: май 27, 2013, 14:46:18 »

Честито, мила Ани Bravo give_rose weddingday Много щастие ви пожелавам и вчена любов! Малеее, така като чета, голям екшън е било в деня преди сватбата girl_wink А самият ден как мина?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: май 28, 2013, 08:57:23 »

Приготвления до последно Wink Чакаме сега основнто събитие smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #222 -: май 28, 2013, 09:22:38 »

честито, Ани !!!!  @}->--Радвам се, че в последния момент си намерила изход от ситуацията с грима и прическата  Bravo
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #223 -: май 28, 2013, 09:25:24 »

Кога е втори епизод?  pardon
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: май 28, 2013, 10:02:27 »

Кога е втори епизод?  pardon
goodpost
И аз чакам продължението smile

Ани, поздравления, че си успяла да направиш сама декорацията.
В друга тема четох за неволите с Dj, фото и видео. Ще се радвам да разкажеш и за това, вече не толкова емоционално предполагам след като минаха 2 седмици  pardon
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines