Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:31:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 139795 пъти)
 
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: октомври 06, 2008, 15:57:10 »

Леле момичета, като ви чета и настръхвам! Oh my ... Сега оценявам факта, че нямам свекърва! good girl_wink
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: октомври 07, 2008, 09:08:55 »

Здравейте ! Незнам защо повечето свекърви немогат дасе разбират със снахите си и по-точно немога да го разбера това. Нали това момиче прави сина им щастлив -какво повече да иска една майка от това детето да и  е щастлива.
За моя радост с  моята кандидат свекърва сме в много добри отношение -това може да се базира и на факта че неживеем заедно но се познаваме от самото начало на връзката ми със сина й. И двамата с баща му са много добри хора и винаги са ме посрещали много добре.и при закупуването на жилището много помогнаха  smile Моят проблем е сестра му -тя ми се явава на мен като свекърва -какво ли не опитах да се сприятеля с нея но ...вече се отказах от тази битка. Ще ми е по-лесно от тотото да спечеля отколкото да измъкна две изречения от нея. Но вече се премирих с този факт-да болно ми беше че нямаме нормалните отношения да излизаме заедно и да се търсим една друга  sad Но едното за сметка на другото
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 09, 2008, 16:56:30 »

Здравейте и от мен.
За мен проблема се казва "майчина ревност".Това,че в живота на сина и, влиза жена която ще обича целува прегръща.Жена заради която ще диша и живее, жена която ще е най-важната в живота му.За съжаление при мен не само свекървата прави фасони ами и свекъра.А когато на среща ти стои прост и инат човек тази комбинация е неповторима.Вариантите са два - стоиш и мълчиш или прекъсваш всякакви отношения с тях .Пробвах с първото,като си мислих че с течение на времето и те ще свикнат с мен и аз с тях, че ще видят колко много се обичаме с милото, че сме щастливи заедно, но повярвайте ми немога да издържа. Аз тръгнах с най-чисти помисли, щастлива с отворено сърце, а на среща ми отвърнаха с -грубости, обиди, простотия. Казвах си "само да мине сватбата и край".Никаква заинтерисованост за сватбата. Супер несериозно отношение имаха към мен и бъдещото ни семейство.Даже и когато им съобщихме за пръстена че сме се сгодили не обърнаха особено внимание. Ненамираха време да се запознаят с моите родители.Това е нещо което никога няма да преглътна. Все бяха ангажирани или нещо неразбрали.Абе въобще всичко насила правеха (ако въобще решат нещо да направят). По едно време свекъра ми беше казал че няма да идва на сватбата. Както и да е, изтърпяхме ги някак си. Добре че моите родители ни помагаха и подкрепяха и все още го правят.Милото също оценя това което правят майка ми и баща ми, и това ме прави щастлива. Сватбата мина и свекъра и свекървата бяха също там. Хвалиха се с новата си снахичка, переха се каква хубава сватба са направили на детето си.....а всъщност само ние си знаем колко нерви, време, болка и горчивина сме събрали в душите си. Аз все пак съм човек с достойнство и няма да позволя някакви простаци да ми се бъркат в живота. Казах край на търпението ми .Показах им че не ме интерисуват и, че за мен тяхното мнение не струва пет пари. За уважение пък да не говорим- никога няма да го имат в моите очи. Признавам си с болка в душата -Никога не съм си представяла, че онтошенията ми с родителите на съпруга ми ще бъдат такива. Възпитавана съм да се отнасям с търпение и уважение към хората. Но колко човек трябва да търпи.?...Много съм щастлива че ще живеем отделно от тях. Докато трае ремонта на апартамента живеем при моите родители.Тясно ни е, но пък ни е спокойно и се чувстваме добре. Трябва да ви кажа че милото ме подкрепя много и това е най-важното за мен.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 09, 2008, 17:19:24 »

Мисля че това е най-важното -мъжа до вас да ви подкрепя и да е неодлъчно с вас . Да болно е когато даваш всичко за да направиш така че отношенията с семейството му да са добри но понякога независи от нас.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #169 -: октомври 11, 2008, 09:42:46 »

В момента гледам по бтв предаването ОГЛЕДАЛА и темата е как да впечетлим свекървата.Има много ценни и забавни съвети.Та според предаването снаха и свекърва се уважават кагато живеят в различни държави ,при нас е този вариянт сигурно за това се обичаме blum.Но ако трябва да съм сериозна като чета за вашите свекърви аз благодаря горещо на Господ ,че моята е много свясна жена.Идвамата са хора който си подбират думите ,внимателни и никога не налагат мнение и не дават съвети,А НИ  ПОМАГАТ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: октомври 11, 2008, 11:40:58 »

Та според предаването снаха и свекърва се уважават кагато живеят в различни държави .... МНОГО
е  ние явно сме изкючение, ние не само че живеем в различни държави , ами и почти не се и чуваме по телефона, но е достатъчно да сме за около час заедно и  tease  tease гледам да напускам стаята huhhuh.gif
все има за какво да почва да ми лази по нервите nea
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 11, 2008, 21:30:22 »

Та според предаването снаха и свекърва се уважават кагато живеят в различни държави .... МНОГО
е  ние явно сме изкючение, ние не само че живеем в различни държави , ами и почти не се и чуваме по телефона, но е достатъчно да сме за около час заедно и  tease  tease гледам да напускам стаята huhhuh.gif
все има за какво да почва да ми лази по нервите nea
и ние живеем в различни държави,ама като си вяхме в БГ много ме ми лази по нервите моето свекървище,а и от извесно време избягвам и по телефона да говоря-не че ми е направила нещо жената,ами аз няма какво да и кажа angry
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: октомври 13, 2008, 10:10:45 »

Katya_79 много добре си го казала това, че най-важно е мъжа да те подкрепя в отношенията със семейството си. Повечето разбират, че роднините им не са прави, но и не им е хубаво някой друг да го констатира.  pardon
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: октомври 13, 2008, 12:28:36 »

Здравейте ! Аз както писах по-горе имам чудесни отношения с родителите на милото -моят проблем е сестра му. Незнам много ми е гадно че така де получава искам да можем да бъдем приятелки с нея но незнам къде греша. Така поставям и него между чука и наковалнята както казват хората .
Взех решение че трябва  да си поговоря с нея и ще го направя- и не ме питайте колко ми е притеснено .срещага е днес  sad  Искам всичко да мине гладко и да имаме едни нормални отношения .Мисля че не искам много все пак  sad
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 13, 2008, 12:32:21 »

Savka, успех мила днес...ще стискаме палци за тебе всичко да мине гладко и да се изясните.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 13, 2008, 13:12:58 »

Уффф, винаги съм се чудила защо отношенията между хората трява да са тоооккова сложни понякога! Аз като цяло не мога да се оплача от свекървата и от зълвата, но все пак има неща, които ме дразнят в тях, а сигурно и у мен има неща, коит пък тях ги дразнят! Но...какво да се прави....
Савка, стискам палци разговорът да има положителен резултат и отношенията ви да тръгнат както си му е реда! good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 13, 2008, 13:41:54 »

Славка, едни стиснати палци имаш и от мен!! Много ми е неприятно като чета за сетсрата на твоето мило, и аз имам брат, но винаги съм отворена към приятелките му! Много тъпо ми стана когато като се запознах  с последната е казала, че много съм командвала него и мъжа ми, което не е чак така. Те ис ме знаят, но веднага се постарах да подобря впечатленията й. Може би сестра му ревнува, както и аз съм се хващала, но в добрия смисъл, питала съм се тя ли е най-добрата за брат ми! Успех и ще чакам да разбера как е минала срещата!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 13, 2008, 13:54:36 »

Ooo Vanili все едно аз съм го писала Wink И аз имам брат /най-суперския yahoo/ та и аз съм му викам "ейй да не ми доведеш някоя в стил Емо, че ще те пребивам"  angry И само се шегувкаме с него, уж беше луд по чернокоси  мадами, латино тип, сега гледам че му изтичат очите по Андреа (фолк певицата)  blum Абе какво да го правиш...щастливо луд като на 17  tease
Савка още един чифт силно стиснати палци имаш и от мен  good
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 13, 2008, 14:20:35 »

Savka имаш стиснати палци и от мен  Good luck
Дано се разберете поне първоначално, че не са хубави тези работи. Аз също не съм в кой знае колко топли отношения със сестрата на мъжа ми. То не че жената не се опитва. Старае се много наистина, но там проблемите са си мои. Искам да съм омъжена само за мъжа ми, а не за семейството му. Опитвам се да му обясня,че неговото семейство вече е друго и приоритетите са други... абе дълга история
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 13, 2008, 14:23:35 »

Ние имаме време  blum
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines