Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 20, 2024, 14:06:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 161250 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 28, 2008, 15:07:37 »

Момичета на много снимки виждам тези номера 'младоженци', изписани имената.... но си мисля, че по закон е задължително да ти се вижда номера на автомобила. Дори, не знам дали ви е правило впечатление, някой много много мръсен камион и само номерът му измит, за да се вижда. На мен много ми харесва, но се притеснявам някой заядлив полицай да не се заяде точно на сватбата, защото ще се провали целият график.

Не се притеснявай! Едва ли има чак толкова заядлив полицай! Друг вариант е да има само един такъв номер, който да е отпред или отзад на колата, макар че определено се губи ефекта! Виждала съм и номера с изписани имената на младоженците, а може да се комбинира единия номер с имената отпред, а другия с надпис младоженци - отзад на колата!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 30, 2008, 17:03:45 »

Fidelia, ние наехме много лускозен мерцедес за 100 евро за 5 часа. Ако мислиш, че за 5 часа ще сте готови ми пиши на лични да ти дам координати. Казаха ни, че тази тарифа е специално за сватби, а иначе  може и за повече часове да се наеме. В тези парички влиза бензин за 100 км и шофьор.  good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 07, 2008, 10:05:34 »

Момичета, да знаете колко съм бясна. Говоря си един ден с майка ми по телефона и тя ми казва: Чичо ти .... има Мерцедес джип, много е хубав. Може той да ви кара на сватбата. И аз казвам: Ами да, може, ще го измислим. Ние сега оглеждаме за коли. Има време. И баща ми да вземе да се обади на въпросния чичо и да му каже без да сме казали с Даниел окончателно ДА. Само да спомена че точно тогава Даниел беше в командировка и изобщо не знаеше за този разговор с нашите. И човека се разчувствал, зарадвал се и сега не можем да му откажем, защото ще е тъпо, плюс това внучките му ще са ни шаферки. Изобщо много тъпо с еполучи от инициативите на баща ми да върши работа.... Даниел се ядоса че баща ми пак се е взел много на сериозно и изобщо.....
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 07, 2008, 15:22:32 »

misskapriss, според мен човека няма да обиди, ако му кажете че само сте питали дали ще е възможно, защото не сте решили дали да наемете кола, примерно много хора не смятат джипповете за подходящи за сватбен автомобил (нищо лично, ние също ще се возим в джип, но можете да го използвате като аргумент Wink )
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 07, 2008, 15:26:12 »

Арлина проблема е че аз не знам какъв е точно джипа, той може и да е хубав, но какво да направя, да отида на оглед ли? Тъпо е, и най-тъпото е че баща ми ме постави в тази ситуация....
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 07, 2008, 15:29:36 »

Не можеш ли да попиташ поне какъв е моделът на колата? Кофти е права си, аз не обичам някой да ми се меси и бих се обадила веднага на чичото да кажа, че е станала грешка.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 07, 2008, 18:48:41 »

Арлина проблема е че аз не знам какъв е точно джипа, той може и да е хубав, но какво да направя, да отида на оглед ли? Тъпо е, и най-тъпото е че баща ми ме постави в тази ситуация....

А вие с твоя любим все пак избрахте ли си някаква кола?
Може да питаш повече подробности за джипа и да прецените какво да правите.
Все пак това е вашата сватба и трябва да си я направите както на вас ви харесва. Така, че никой няма право да се сърди. А бащата най-вероятно е искал да помогне, така че не му се сърди и на него много!
Все някак ще се справите със ситуацията и всичко ще мине добре!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 07, 2008, 19:00:58 »

dorina79 не сме избрали кола. За това мисля да изчакам, вероятно колата му е хубава. Мен просто много ме хвана яд на баща ми, че прави нещо без да ме пита и исках да ви споделя  pardon
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 08, 2008, 09:45:46 »

Той човека не го е направил със зла умисъл..  :)Просто е искал да помогне. Вярно, че не е много приятно за младоженците някой до такава степен да поеме инициативата, че чак да запази колата. но може пък да е за добро. Ние най-вероятно също ще бъдем с джип Мерцедес. това са доста луксозни коли и няма за какво да съжаляваш  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 08, 2008, 09:58:21 »

misskapriss не се ядосвай, така или иначе вече е станало. Обаче постави нещата за в бъдеще така, че да си зависят само от теб. И на мен правиха някакви опити да ми се бъркат, но просто аз си имам достатъчно идеи как да бъде всичко и няма дфа позволя някой да се меси.
То е ясно че родителите правят всичко за наше добро, ама... Ти подразбери по някакв начин как изглежда джипа, и ако не е зле, какво толкова поне един проблем по-малко blum
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 08, 2008, 09:59:39 »

Момичета, аз имам време да го мисля това, но пък ме глождят едни съмнения...
Колата на баща ми е хубава - Тойота Аурис, ама е тъмна! Не искам да се чувствам така, все едно съм в катафалка! Представям си сватбата със светла кола (бяло, сребристо, светлосиньо, каквото и да е само не почти черно!)  girl_impossible А той сигурно ще иска да сме с нея и да не се харчат излишни пари за друга (например под наем)  girl_impossible
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 08, 2008, 10:08:43 »

menyanthe, тъмна кола е толкова изискано, много по - яко е според мен, това си е мойто мнение де.
И аз наистина мисля, че разходът за наемане на кола е излишен и безсмислен, 69 евро на час, просто ужас. А и така ще направиш удоволствие на баща ти.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #147 -: май 08, 2008, 11:07:19 »

Момичета, в мойта лудост за издирване на кола попаднахме на супер готина оферта в София: 65 евро наем на кола за 3 часа (тойота авенсис или джип от тези големите сериозни smile ) с включен шофьор и гориво до 50 км. Освен това във фирмата са супер любезни и мили, което си я истинска находка! funnytooth Отказахме се от офертата единствено заради това, че моя близка приятелка се притече на помощ и намери кола. pardon
За тези, които се интересуват, за да не правя реклама, пишете на лични. Wink
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 08, 2008, 16:26:01 »

ето едно малко ретро возило .  funnytooth  Може би ако баща  ми не беше махнал старият си трабант можеше да го използвам за тази цел.   laugh laugh laugh   Въпреки всичко декорациата му ми се струва страхотан , и би се вписала добре за сватба с тема "слънчогледи" Girl_hide


* 61185_1341742.jpg (54.73 KB, 640x426 - видяно 263 пъти.)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 08, 2008, 19:34:02 »

Момичета, аз имам време да го мисля това, но пък ме глождят едни съмнения...
Колата на баща ми е хубава - Тойота Аурис, ама е тъмна! Не искам да се чувствам така, все едно съм в катафалка! Представям си сватбата със светла кола (бяло, сребристо, светлосиньо, каквото и да е само не почти черно!)  girl_impossible А той сигурно ще иска да сме с нея и да не се харчат излишни пари за друга (например под наем)  girl_impossible

Аз съм "ЗА" тъмната кола също. Не мисля, че трябва да имаш поводи за притеснения. На мен тъмни коли повече ми харесват, по-шик и по-елегантни са (според мен).
Аз незнам защо, но изобщо не съм се притеснила с какво ще се придвижвам. Ще разбера може би в последния момент. Но и аз смятам, че е излишно да се дават луди пари за това.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines