Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 00:17:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 161541 пъти)
 
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 30, 2008, 15:48:30 »

такива полицаи трябва да са големи охлюви, че да тръгнат да се заяждат. та то ъакова събитие се вижда и чува от далече.  и аз мисля да сложа такава табелка пък да става каквото ще. yahoo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 30, 2008, 16:34:54 »

 а ето и едно нестандартно возило за "пепеляшки"


* 40459_911251.jpg (4.5 KB, 124x93 - видяно 2442 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #107 -: март 30, 2008, 18:28:43 »

И аз искам такава табелка за номера на колата, но не знам откъде да го намеря?! ohah
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 30, 2008, 19:37:47 »

мисля , че можеш да си го принтираш но трябва да отцелиш размера на номера на колата , може да го залепиш на някакъв бял картон и после с много двойно залепващо тиксо да го залепиш за номера. ама може и да не стане - само предполагам pardon


Обърни си внимание на правописа


* 38369_880566.jpg (63.82 KB, 640x426 - видяно 249 пъти.)
« Последна редакция: март 30, 2008, 21:01:14 от goldi » Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 31, 2008, 12:05:16 »

Аз също мисля да имаме такава табела и съм я виждала да се продава в сватбените магазини, но може да се направи и дигитална машина на самолепеща хартия или картон-ще стане същото-някъде където правят визитки питайте.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 31, 2008, 14:02:35 »

Ето го и нашият сватбен автомобил. Само още не съм измислила как ще го украся.  crazy Моята приятелка, която има рекламна агенция и невероятно свжи идеи, ми предлага да го облепим дискретно в сърчица от фолио, в цветовете, които ще са характерни за сватбата. Спряла съм се на бяло, резедаво и зелено.  Yes Да видим какво ще излезе от цялата работа  tease


* escalade-esv-girl.jpg (75.67 KB, 670x279 - видяно 237 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 31, 2008, 14:16:44 »

На мен много ми хареса украта на колата, която nia81  е пуснала. Ще я покажа на милото и ако му хареса, ще направя подобна и за нашата. Много семпла и много по-хубава от букетите ми се струва.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 31, 2008, 14:26:59 »

Една съфорумка имаше такава табела на колата , малката сладка Дидка  ;)Та нека тя да каже от къде е , аз предполагам че сам няма да е проблем да си я направиш като вземеш точните мерки на табелата за рег.номер.

Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 31, 2008, 14:31:14 »

За всички мацки, които по някакви причини са се ошашкали, че може да имат проблеми с КАТ заради номерата или надписа. Е такова нещо не се е случвало още! И ако се случи ще бъде най-големия резил на полицая! Те се правят на кьорави за други по-големи прегрешения, че за една сватба ли ще се заяждат?! Спокойно момичета, а и колата се движи почти със скороста на патрулката - 40 км/ч. Горе главата мацки!!!  Wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 31, 2008, 14:33:58 »

Искам и аз такава табелка!!! pardon
Дайте идея къде и как може да се направи или поръча!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 23, 2008, 10:30:37 »

За колата още се чудим. Аз не държа да е кой знае какво, смятам, че с подходящата украса, всичко се постига.

Мислех за кола под наем, ама като се сетя, че и там стават издънки..
На една от моите приятелки се случи следното. Капарирали си те кола за сватбения ден, ама в 2-3 часа следобед (вече идва ред булката да се взема), колата още я няма.
Не я били върнали предните наематели!?
Накрая след голям стрес и скандали им дали едно супер мръсно БМВ - прашасало цялото, не можеш го разбра какъв цвят е. То няма време, тичай до някоя автомивка, после - украси и т.н., абе кофти напрежение се получи.
На всичкото отгоре цялото беше в следи от тиксо, които нямаше как да се скрият от украсата абсолютно всички и въобще не изглеждаше красиво.

Така че по-добре кола от познат или ако някой държи - лимузина или файтон, фирмите, които ги предлагат, едва ли си позволяват такива издънки.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 23, 2008, 11:00:26 »

На мен много ми харесва да има едно сърце от някакви зелени клонки и бяла панделка или нещо такова. В краен случай ще купя нещо семпло от това, което предлагат по магазините за украса на коли.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 23, 2008, 15:04:39 »

Kiksi, за съжаление винаги нещо може да се обърка, но за мен това не е причина да не се ползват външни услуги. По тази логика по-добре приятел да те снимка с фотоапарат, друг с камера, трети да донесе мощни колони и микрофон и да бъде DJ...ами да, ама и те могат да се разболеят примерно.. Така, че ако искаш, по-добре наемете кола. А в крайна сметка ако има проблем и в деня се наложи да се качите в колата на родителите си или на някой познат, това няма да развали цялата сватба Wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 23, 2008, 15:57:38 »

Kiksi, за съжаление винаги нещо може да се обърка, но за мен това не е причина да не се ползват външни услуги. По тази логика по-добре приятел да те снимка с фотоапарат, друг с камера, трети да донесе мощни колони и микрофон и да бъде DJ...ами да, ама и те могат да се разболеят примерно.. Така, че ако искаш, по-добре наемете кола. А в крайна сметка ако има проблем и в деня се наложи да се качите в колата на родителите си или на някой познат, това няма да развали цялата сватба Wink

Съгласна съм, естествено, че това не е причина да не се наемат външни услуги. Просто реших да споделя, че и това се случва понякога...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 24, 2008, 11:56:45 »

На мен лично ми се струва неоправдано скъпо наемането на кола, поне за пловдив е 69 евро на час, а трябва поне  за 3 -4 4аса да я наемеш. Просто не мисля и че е и наложително, за 10 минути возене няма толкова значение. Единственото хубаво нещо на една  лимузина е че вътре е по-широко и ще се събере булчинската рокля по -лесно.
аз мисля да сме с някоя от колите на моя приятел, той е голям фен на Алфа Ромео и има две. Така че като толкова много си ги харесва и им се кефи, какво толкова. Единственото неудобство е че той ще кара, но не мисля че ще е голям проблем.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines