Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 01:05:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 161571 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 14, 2008, 00:23:52 »

Абе дано не засегна някой, ама въобще не мога да си представя да се оженя в трабант, аз съм се возила на млдини и беше ужас, но не това е най -важното в случая. Сватбения ден е приказан, красив, луксозен, трябва да ти е приятно, да се чувстваш като принцеса, това е един прием, един бал. Просто някак си в моите представи трабанта няма място.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 14, 2008, 01:14:07 »

Ами, Руми, то не е въпросът в засягането - просто всеки си има различна представа за големия ден.
За някои - важно е да са оригинални, по-различни от типичните булки (като мен примерно smile )за други - да се чувстват като принцеси, като на бал, както ти казваш.

Аз реших, че като не искам рокля с обръчи, колко му е да се справя с возенето в трабант. lol

Ама вижте какъв контраст - аз за трабант мисля, а милото взе да ме навива за лимузина да сме наемели, направо ще припадна. То не че е лошо, но нали идеята на сватбата ни е да е в по-небрежен стил, малко по-различна от типичните, каква лимузина, направо се хванах за главата. Виж, файтон, ако беше предложил, веднага щях да приема. Ама не си го и помислям даже, защото в разгара на сезона да дойде файтон от Слънчев браг до Бургас и да ни разкарва, определно ще излезе по-скъпо от лимузина. sad
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 18, 2008, 12:02:35 »

Май само аз не харесвам тъмни коли huhhuh.gif Определено, особено на снимка, така окичени с цветя ми навяват неприятни асоциации. Нашата кола не съм я виждала още, но останах с впечатление, че е сребриста, дано да е така.

Не си само ти!  girl_wink И на мен ми навяват такива асоциации... 
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: януари 21, 2009, 13:13:09 »

Ние мислехме да сме с джипа на мой роднина, който е удобен и представителен, пък и новичък.
Но като си поканихме кумовете, кумът ни предложи негов реставриран ретро мерцедес от 1965 г., наистина много красив... И сега още съвсем малко ще се почудя smile С подходящата украса ще сме като излезли от някой стар романтичен филм smile
blum
Активен
allinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #169 -: януари 21, 2009, 16:42:15 »

а ние май ще бъдем с един мерцедес, не го знам какъв модел е но е нов, винен е на цвят и на мен много ми харесва, само че този винен цвят никак не ми се връзва на синята сватба и малко се чудя....
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: януари 22, 2009, 09:40:52 »

Ние мислехме да сме с джипа на мой роднина, който е удобен и представителен, пък и новичък.
Но като си поканихме кумовете, кумът ни предложи негов реставриран ретро мерцедес от 1965 г., наистина много красив... И сега още съвсем малко ще се почудя smile С подходящата украса ще сме като излезли от някой стар романтичен филм smile
blum

Това е много хубава идея. И ние искахме ретро автомобил, но в крайна сметка останахме на джип, което пак не беше лошо де, но друго си е ретро автомобила.  good
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 22, 2009, 12:03:26 »

но друго си е ретро автомобила.  good

Да, misskapriss, и аз съм на същото мнение. А и никога не съм се возила в ретро кола, та ще ми е и нова емоция smile
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 22, 2009, 12:08:25 »

Ще ти хареса  Wink малко е по-шумно от обикновено, но чувството е супер, мога само да ти препоръчам! А и като се украси подходящо колата става много оригинално... Ще ви пасва и на ресторанта! good
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 23, 2009, 09:52:17 »

Аз лично предпочитах кола, но милото държеше да е джип и какво да се прави...Бяхме с джип
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: януари 27, 2009, 22:28:29 »

Някой попадал ли е на ретро автомобили под наем в София? Аз намирам само оферта от 500Е за 3 часа, ама нещо много ми се виждат sad
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #175 -: февруари 17, 2009, 11:33:28 »

да подновя тази темичка! Сватбаааа
с каква кола мислите да бъдете Вие-булките на 2009-та lol))
ние мислим да си вземем под наем, тъй като нямаме нещо подходящо за Големия ден! pardon , но не сме много ориентирани в цените!
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 17, 2009, 22:24:15 »

Аз много исках някаква ретро кола,но да е готин модел. Като видях цените в Дарлукс и ми стана лошо..Къде ли не рових из нето,обаче не попаднах на нищо за ретро кола.На една приятелка брат и има познати колекционери,но и там цените са... crazy И тъй като ние също нямаме нещо подходящо и разгледах цените на джиповете под наем.Определено са по-прилични - към 200-300Е на ден може да се намери.Обаче дочух,че и отделно се плаща на километър..И понеже имам още време ,този въпрос съм го оставила малко на заден план...
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 17, 2009, 22:48:03 »

а ние ре6ихме да не си харчим парите за глупости и бяхме с една от на6ите коли-new beetle,даже мъжа ми я кара, има6е по една панделка от тул на дръжките на вратите и на задното стъкло от вътр6на страна букет от орхидеи,не съжалявам ,че не съм наела ретро кола,че те цените са като в Бг,а за 3 часа си е хвърляне пари на вятъра-това е мое мнение момичета!
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 18, 2009, 09:54:59 »

В предвид цените на ретро автомобилите и ние се отказахме............ не окончателно, но ще го мислим. Една колежка беше с "костенурка" на сватбата си миналата година и беше очарователно това малко автомобилче - всички много им се радваха, даже случаини минувачи. Ние май решихме да сме с нашат аси кола - Ситроен С4, ще я украсим с една огромна панделка при предните чистачки и пак ще е сладко, защото също е малка и обла като форма
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 15, 2009, 20:32:12 »

братовчед ми е полудял! иска да ни вози на сватбата с някакъв ретро джип от втората световна  laugh
направо ще ме умори, ама айде да го видя и после ще решавам
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines