Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

август 02, 2024, 05:35:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 165036 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #330 -: май 16, 2010, 07:08:57 »

Денито, къде се намира Виница? От сума време търся коли от периода 20 - 40-те години и не мога да намеря. Има ли къде да се видят снимки на "Берлие"-то?
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #331 -: май 17, 2010, 13:55:15 »

Ariel, Благодаря ти! И аз така разбрах. Ние търсим бял джип лимозина, но какъв друг не се сещам да има. Ние сме офроуд маниаци и държим да е джип. Но като гледам май накрая пеш ще ходим sarcastic laugh laugh
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #332 -: май 17, 2010, 15:22:33 »

Виница е квартал на Варна, там живее един човек, чието хоби са ретро автомобилите, има и работилница, в която се поправят и възстановяват и т.н. Там при него има снимки и на Берлие-то, макар то да не е негово, но като са ходили по изложения и т.н. Аз лично нямам снимки. Сега като се сещам имам един познати, които също имат ретроавтомобил, но не съм сигурна за марката (ще пусна снимка в галерията), обаче колата е двуместна, с особености в управлението и не се дава на чужди хора да я карат, само за фотосесии. Мисля че беше от рода на 120-150лв на час, но не съм сигурна, ако те интересува, мога да проверя...
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #333 -: май 17, 2010, 19:44:55 »

Еххх, жалко, на мен ми трябва за София, от Варна ще е невъзможно да се докара или поне ще ми е непосилно финансово. Все пак, благодаря ти за отзивчивостта!  give_rose
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #334 -: май 18, 2010, 20:05:52 »

 Съжалявам, наистина ще си е голяма финансова тежест да се докара от Варна до София... Но пък може да е от полза на някоя друга съфорумка...
Активен
Rallie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 19, 2010, 14:49:40 »

Моят шеф е луд на тема американски коли и разполага с  два ретро автомобила lincoln continental 65г. и cadilac mark III 66г. и последната придобивка, която ще се ползва за сватбата ми е lincoln town car 2010г. тип лимозина. Колите са в Добрич. По принцип ги дава под наем, но май само на познати ... ще питам. smile
Активен
squill
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #336 -: май 19, 2010, 18:50:11 »

Привет на всички...

Тъй като темата е доооста обширна  give_rose
Моля ви споделете опит за наемане на кола за младоженците за гр. ВАРНА.
Спряли сме се на Крайслер 300 С или Мерцедес С 200 или подобен, или Ауди А6/А8...
За мое огромно съжаление за гр. Варна се налага транфер, който прави непосилно наемането.
Както и споделете мнението си за фирмите...

Поздрави,
give_rose
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юни 04, 2010, 01:08:38 »

Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #338 -: юни 04, 2010, 08:20:25 »

Ама tweety bird само вади някакви яки снимки/предложения да ни дразни... Wink
А сега сериозно - много е готино това  blush както и да се нарича - каляскоавтомобил  tease laugh
Активен
Decu
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 04, 2010, 12:51:39 »

Момичета дайте идея за кола, като имате предвид, че младоженеца ще тръгва от Стара Загора; кума е лесен защото живее в съседен вход; кумата е от Кърджали, а аз съм от Пловдив  crazy

Ако се поръча кола от СтЗ, трябва да направи празен курс от Плд до СтЗ на връщане.
Ако се наеме от Плд - празният курс ще е от Плд до СтЗ на отиване.
Мисля, че няма как да се наемат 2 различни коли (от двата основни града) защото иначе няма с какво младоженеца и кумувете да дойдат при мен  GROAN
Направо не знам....помагайте и давайте идеи какво да правим :sad:
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #340 -: юни 04, 2010, 13:36:43 »

Нека кумата и кумът да се вземат от едно място и то по-конкретно къщата на кума. Ще се спести това разхождане до Кърджали, което хич не е малко  nea
А иначе при всички случаи колата ще има празен курс, освен ако не сте с колата на младоженца или на кума.
Сватбата предполагам ще е в Пловдив?
А защо не вземете колата на някой от вашите гости? Ако има по-така ....  blush
Активен
Decu
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юни 04, 2010, 14:44:50 »

Didkata1984  Мислехме и за варианта да вземем кумата от другият ни апартамент в Пловдив (този, в който ще живеем с бъдещият ми съпруг) Обаче се замислих и за друго...все пак момичето ще става кума, това си е събитие. На това трябва да се радват и родителите й и близките и познатите й, които са си в Кърджали и затова ми се искаше да й направим този жест sad
За съжаление в крайна сметка специално за кумата може би ще се наложи наистина да я "вземат" от Пловдив... (не върви да е от кума защото те нямат връзка, и общо взето са се виждали 2-3 пъти) sad Надявам се тя да се съгласи  pardon

А за колата, честно казано нямаме гости, които имат по-така  pleasantry коли - но за нея толкова и не се притеснявам, все ще измислим нещо. И в нашата астричка комби да сме, пак ще ми е готино  cap

Е...няма и да откажем на едно готино "вчерашно" BMW-нценце 7 серия например  DANCE

Но колкото и да го умувам май без "празния курс" няма да минем...  bomb
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 04, 2010, 15:10:15 »

Decu, по пово на това, кумата да се вземе от кума - не мисля, че има проблем ако нямат връзка. Единствено, ако тях двамата нещо ги притеснява.
Нашата кума беше от Бургас, а кума от Пловдив. Нямат връзка, а и не поддържаха контакти помежду си преди сватбата (бяха се виждали един единствен път). Вземе ги двамата в комплект от дома на кума и нямаше никакъв проблем.
Иначе си я поканихме официално, както си му е реда, в нейния дом в Бургас.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 07, 2010, 08:22:24 »

и при нас кумовете не бяха двойка, но ги взехме от едно място- решихме да е кума, а кумата отиде у тях по-рано. не съм чула някой да взима по отделно кума и после кумата, но при всеки е различно.
аз ще съм кума и даже няма да ме вземат, а аз трябва да ида у булката smile всеки си решава сам.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: юни 07, 2010, 11:35:22 »

това, което е написала Румяна е другия вариант, който на мен също много ми харесва, но пък нашата кума искаше да я "вземем" smile че така било по традиция.
Иначе, имам познати, които пък са минавали да си взимат по отделно и кумата и кума. Вариантите са всякакви - важното е да го направите така, че хем да ви е най-удобно в самия ден, хем всеки да се чувства добре.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines