Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 00:25:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 161549 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #240 -: юни 30, 2009, 19:55:09 »

 Имам толкова много години практика, но за подобен от снимката случай нямам спомен. Интересен похват.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #241 -: юли 01, 2009, 00:22:41 »

Страхотно е!!! Наистина невероятна идея! Направо ще се замисля дали да не изкарам книжка.
Активен
meryy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юли 01, 2009, 02:28:27 »

galina79   провери за такава табела МЛАДОЖЕНЦИ в сватбените магазини за аксесоари и украса 100% ще намериш  Wink
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 01, 2009, 12:11:15 »

аз малко късно се включвам но дано не е прекалено късно. до зала Универсиада на бул.Шипченски проход (софия) има автокъща и ако не се лъжа там съм мяркала преди време бял ретро автомобил.

а това с отделните автомобили и ние го мислехме, ама в такъв случай и за кумовете ще трябва трети автомобил, и стават много коли за без това малкото места за паркиране пред риатуална и църква.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #244 -: юли 01, 2009, 12:13:00 »

Идеята е много оригинална!Късмет!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юли 03, 2009, 17:40:38 »

Хихи, чак сега попадам на тая темичка и викам да взема да пльосна наш'та красавица:



Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 03, 2009, 20:47:08 »

Браво, Блещучка, супер е украсата на колата. Много оригинална!  Bravo Съвсем различно от стандартните икебани и много по-красиво! Сами ли я правихте?
С какво е закрепена?
А колата Опел Зафира ли е, защото и ние бяхме с такава.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 03, 2009, 21:36:49 »

Мерси, сладка Кикси!  give_rose
Момичетата по-напред в темичката бяха показали един сайт с украси на автомобили и аз от там си бях заплюла ето тази, само че в оранжево:




Много ми се искаше да не е обичайния букет, закрепен на капака... Исках да е нещо необикновено, раздвижено и елегантно.. И макар почти да не прилича на снимката, това което нашата флористка измайстори за колата ни - аз съм ужасно доволна от резултата. Беше се получило 1000 пъти по-красиво от първоначалния замисъл... и простоооо нямаше по-горда булка от мен тогава, че има такава прелестна кола!
Колкото до начина на закрепяне.. хич не й е било лесно.Всичко се захваща с малки вакумчета, след което, за да не вземе някое да поддаде по време на шофиране - се завръзва и с корда V-образно за предния номер на колата. smile Това чудо не мръдна изобщо! Не можах да повярвам!
На снимката не се вижда, но украсата продължава над седалката до шофьора чак до задното стъкло на автомобила, където също имаше цветя. smile

А иначе - Да, Опел Зафира е.. Тя всъщност е на брата на мойта половинка:) Той ни беше и шофьора тогава. Ние си нямаме кола все още.  blush
« Последна редакция: юли 03, 2009, 21:39:55 от Ble6tu4ka » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 03, 2009, 21:57:15 »

Ей, Блещучка, наистина е 1000 пъти по-красива от първоначалния замисъл!  Bravo Направо се влюбих в нея, чак ме е яд, че няма пак да се омъжвам да си направя такава. lol
И мен нещо станартните икебани не ме кефят, затова се и отказах, накрая нямах време да измисля нищо по-така, ама по-добре семпло, отколкото с тези икебани, пльоснати в единия край на капака, дето после ги местят на булченската маса.

Ама и на мен ми изглеждаше сложно за изпълнение и закрепване, ама  много пъти Bravo на флористката ви, че се е справила. Ей, наистина съм много впечатлена, това е най-красивата украса за кола, която съм виждала, ама честно.

А за Опел Зафира-та те питах, защото и ние бяхме с такава, понеже бяхме капарирали едно БМВ за наемане, ама деня преди сватбата ни се обаждат на обяд от фирмата, че го блъснали  Oh my ... и нямат други свободни коли и изпаднах в ужас, ама един приятел веднага реагира с Опел Зафира smile и после един колега ми вика, че за първи път виждал Опел Зафира за сватбена кола  shok и не у се струвало удачно сватбената ти кола да е ван. А то, ето, че и други имало, аз толкова си я харесах тази количка, даже по-добре, че беше ван, че място и за шаферката имаше вътре и тя дойде с нас на фотосесията, насам-натам и т.н.
Супер-количка и много удачна за сватбена!
Пожелавам ви скоро да се сдобиете със собствена кола и вие!  give_rose
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 07, 2009, 12:37:34 »

Еееех и на мен ми става малко мъчно че нашата кола не беше така украсена..

С нашата кола беше голямо премеждие. Мъжът ми е автомобилен майстор и един от гостите ни, автотенекеджия, реши да пастира колата на милото за сватбата. И я държа двееее седмици. И я довърши следобеда в деня преди сватбата. Много се изнерви младоженеца, горкия, а аз бях спокойна и вече стягах моята кола, да ходим с нея. В последния момент, слава Богу, се подредиха нещата. Украсата я направи свекърва ми, която изобщо не пожела да се съобрази с темата на сватбата или с каквото и да било ... Абе важното е тя да е доволна. Засега това ми е най-хубавия кадър на колата. Май фотографите и гостите не са харесали много украсата, защото никой не я е снимал  funnytooth


Младежите на задния план тук според мен гледат джантите, а не розите, вие как мислите  girl_wink
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #250 -: юли 07, 2009, 18:44:48 »

ето я и нашата украса  Bravo
снимка в галерията  good
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юли 07, 2009, 19:02:39 »

cRy, страхотна украса  Bravo! И ние мислим нашата да е нещо такова нестандартно, и да не слагаме голям букет икебана на гъба. Дори вече съм си намислила от кой магазини ще си накупя украсата и ще си я направя самичка, ще има от тези фините влакна, спиралки, органза и розички или орхидеи и ще ги закрепям с малки вакумчета, а тях ще закривам с тези власинки или органзата  girl_wink. Дано да се получи каквото си ми е в главата.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #252 -: юли 08, 2009, 00:20:46 »

Ние сега с новия план ще правим морска сватба / или поне се надяваме / и там няма как да се разправям с коли под наем от Бургас та в Поморие, а и там по малките улици...та мисля да сме с файтон. Това поне го има в изобилие там. Вие как мислите? Мен не ми е мечта де, ма като няма начин какво да се прави. Може да закрепя отстрани някакви цветя с пандели от органза. Дайте идея за украса на файтона. Ох, лелееее с тия смрадливи коне  smell  girl_impossible и ще трябва да си купя кадифен плат, че да покрия седалките с него.

 blum Хехееее може да си вържем тенекийки отзад  blum
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 08, 2009, 06:46:18 »

Те тенекийките най-много да изплашат конете и да се юрнат нанякъде Xixixi Но пък е по-лесно наистина с файтона - само че незнам дали украса няма да му дойде в повече, че като ги знам какви са накичени....
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #254 -: юли 08, 2009, 12:24:30 »

Абе, странното е че тези не са накичени. Иначе и аз такива впечатления имам. Може само някаква бяла пандела да закача отстрани и да се вее као се движи - нещо съмвсем семпло. Аза тенекийките - не се бях сетила за този ефект!  funnytooth Май ще минем без тях.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines