Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 00:19:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 158631 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 29, 2011, 19:06:26 »

Тiama, и аз мога да ти предложа една- моята козметичка. Много съм доволна и взима супер малко пари. Мога да ти дам телефон- 0887235544, казва се Бети. Салонът се намира в Банишора, не знам дали ти е близко.  smile Работи с козметика на Collins.
kiara04, стана ми чудно, извинявай. Защо си скубеш миглите? shok
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #361 -: март 29, 2011, 19:12:19 »

kiara04, стана ми чудно, извинявай. Защо си скубеш миглите? shok
[/quote]
Имам този проблем от 2 години почти го бях изкоренила ..Защо не мога да кажа някой от приятелите ми казват че е от стрес ... не искам да ви разказвам как живея че яе ви се изправят косите... може би затова .....Поне за друго не се сещам .... Не се извинявай smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #362 -: март 29, 2011, 19:36:57 »

Тiama, и аз мога да ти предложа една- моята козметичка. Много съм доволна и взима супер малко пари. Мога да ти дам телефон- 0887235544, казва се Бети. Салонът се намира в Банишора, не знам дали ти е близко.  smile Работи с козметика на Collins.

Мерси много, миличка! Не ми е много близо, но има достатъчно транспорт до там smile Ще я пробвам в най-скоро време, че вече е много належащо blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 29, 2011, 20:01:53 »

Тiama, радвам се да помогна!!! smile
kiara04, много е кофти да имаш такъв навик, особено щом си под напрежение! sad Бившият ми приятел, сега се сетих, че и той го правеше!  sad Мила, не помага ли да ги мажеш с нещо, за да спреш? Например някакво масло и да са хлъзгави (бадемовото е много полезно) или много спирала и да са ти неприятни на пипане. Опитай с нещо, не се отказвай! Относно сватбения ден можеш спокойно да сложиш изкуствени мигли. good
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: март 30, 2011, 09:00:18 »

Аз няма да правя нещо по-различно от обичайните процедури, които си ползвам - солариума, на който съм си фенка и го препоръчвам на момичета, които имат пъпки или акне smile, а и бялата рокля стои много хубаво, когато има тен; козметик за почистване, фризьoр (което мисля, че си е нормално и не се посещава само за сватбата lol) ; общо взето всички неща, които по принцип е хубаво редовно да се правят, само мисля да си включа няколко релаксиращи масажа, защото ми е много натоварено и стресиращо ежедневието и тази процедура определено си заслужава, за да се отпусне човек.
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #365 -: март 30, 2011, 10:07:11 »

Тiama, радвам се да помогна!!! smile
kiara04, много е кофти да имаш такъв навик, особено щом си под напрежение! sad Бившият ми приятел, сега се сетих, че и той го правеше!  sad Мила, не помага ли да ги мажеш с нещо, за да спреш? Например някакво масло и да са хлъзгави (бадемовото е много полезно) или много спирала и да са ти неприятни на пипане. Опитай с нещо, не се отказвай! Относно сватбения ден можеш спокойно да сложиш изкуствени мигли. good
Засега гледам да се ограничавам ... Почти се бях излекувала сега ходя с ластик на ръката и определно се отказвам от него ... Благодаря за подкрепата Monikamaria smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: март 30, 2011, 21:30:31 »

kiara04, няма за какво! give_rose Успех!
lawyer, и аз няма да си правя допълнителни процедури. Единственото по-различно ще ми е, че гримът ми ще е от професионалист и прическата ми ще е по-различна от обикновеното.  pardon Солариумът и при мен си е навик, едно матиране на лицето от време на време също, маникюрът просто ще е в подходящите цветове, педикюрът също. Това е в общи линии.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 30, 2011, 22:03:46 »

Monikamaria, споделям мнението за професионалния гримьор smile според мен е задължително да е такъв, защото за снимките и видеото не е без значение и колкото и добре да можем сами да се гримираме, има разлика с "професионалния грим". Аз вече съм избрала отдавна моя и мисля само да отида на една проба за всеки случай, въпреки, че нямам никакви съмнения във възможностите му smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 30, 2011, 22:30:15 »

lawyer, абсолютно си права! А и нали трябва гримът да издържи повечко! good Аз също съм избрала и съм си записала час. Пробния грим ще го направя на рождения ми ден, два месеца преди сватбата. С един куршум - два заека! smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 30, 2011, 22:40:23 »

Monikamaria, не беше ли си запазила при Джулия грима  crazy или те бъркам с някоя друга булка от форума smile но при който и да си, да качиш снимки, като те направят  give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 30, 2011, 22:52:28 »

lawyer, при Джулия съм, да! good Ще кача обезателно. Рожденият ми ден е на 7ми май.
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 31, 2011, 12:17:08 »

Момичета, аз не съм фенка на солариума и исках да попитам дали някоя е ползвала лосиони за изкуствен тен? Как действат?
Спомням си, че съм чувала добри отзиви, но нямам предства каква марка точно да си взема. Аз съм си по принцип матова, но след зимата имам нужда от малко повечко тен   Girl_hide
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 31, 2011, 13:45:39 »

Kala, аз не съм ползвала лосиони, но имам приятелка, която го прави и знам, че не става добре. Проблема е, че трябва максимално добре да ти е ексфолирана и епилирана кожата, а след това да се разнесе много равномерно, защото иначе става на петна sad миналата година реших да приложа друг метод за потъмняване, който е като този с лосионите- в студио за красота те пръскат с пистолет или директно има специална кабина, която го прави и тена се придобива мигновено. Течността, с която се работи е специална, по-добра е от тази на лосионите, но аз бях разочарована. Намерих един от най-добрите салони в моя град, който от години прави тази процедура, но не стана това, което трябваше да бъде... На снимките, които качих в темата за кумуването (там съм с черна рокля) можеш да видиш резултата- имах тен, но не беше достатъчен, да не говорим, че когато започна да пада, уж трябваше да е равномерно измиването навсякъде, но истината е, че не беше така и трябваше да прекарам часове в търкане и ексфолиране, за да не съм на петна. Най-хубавия и здравословен тен е този от солариума, дори по-добър от директното слънце, като естествено не трябва да се прекалява. Аз ходя само през пролетта и лятото и се чувствам много добре smile Потъмняването е постепенно, изсветляването също, няма риск от изгаряне (освен, ако солариума не е много силен и не прекалите с минутите вътре), изобщо всичко е много по-лесно! Успех с така желания тен smile
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: април 01, 2011, 10:25:16 »

Мерси lawyer  give_rose
Не бях се сетила че може би няма да е равномерно. Мисля че ще си карам натюр, че последните дни преди сватбата да не се направя като шарена пантера  sarcastic
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #374 -: април 01, 2011, 11:46:59 »

ех, каква хубава темичка Bravo
аз мисля да си правя само педикюр от "глезотиите", даже не знам и маникюр дали да не си направя сама blum, че съм много критична и претенциона към маникюра... иначе - прическа и грим в самия ден и стига толкоз girl_wink.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines