Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:26:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 264121 пъти)
 
coucoumelle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 06, 2011, 00:02:08 »

Да ви кажа честно и аз към тях клоня  Torte god
Сега само трябва да намеря къде ще ги направят, ако знаете нещо помагайте.
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #196 -: януари 06, 2011, 11:29:34 »

Здравейте! Аз като идея за подаръчета имам малки бутилчици червено вино с наши етикети, още повече, че ние сме известни любители на виното сред приятелите ни и мисля, че ще е подходящо. Интересувам се, ако сте подарявали подобно нещо, малките бутилчици откъде сте купували? Или сте използвали от тези, които се продават, по 375 мл. (ама не е ли много и тежко smile )? Другото, което ми хареса и мернах в един сайт, са малки бурканчета с мед, пак с персонализирани етикети...
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #197 -: януари 06, 2011, 11:42:58 »

Здравейте! Аз като идея за подаръчета имам малки бутилчици червено вино с наши етикети, още повече, че ние сме известни любители на виното сред приятелите ни и мисля, че ще е подходящо. Интересувам се, ако сте подарявали подобно нещо, малките бутилчици откъде сте купували? Или сте използвали от тези, които се продават, по 375 мл. (ама не е ли много и тежко smile )? Другото, което ми хареса и мернах в един сайт, са малки бурканчета с мед, пак с персонализирани етикети...

Аз ще си ги правя сама, само че юзчетата ще са по 50 или 100 мл, ето такива http://www.inhomglass.com/images/products/restaurants/3_big.jpg
тези по 50мл са 60 ст и тапата е още 30 ст, а етикетите ще ги design-вам аз, надявам се да станат добре, като ги направя ще сложа снимки.
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #198 -: януари 06, 2011, 11:54:35 »

О, да и аз нещо подобно си представях. Довечера ще мина край една книжарница за разни джунджурийки, там мисля, че бях гледала подобни шишенца. И за бурканчета ще се оглеждам. smile Етикетите ще се пробвам да си ги направя сама и аз. Дано се получат! smile
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #199 -: януари 06, 2011, 11:57:20 »

Ами аз ще поръчвам най-вероятно от тези Имхо, но ако видиш 50 мл на др място на по-ниска цена, казвай smile, аз реших да ги правя сама, защото едно такова направено е около 4 лв, което ми се вижда много
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 06, 2011, 12:19:45 »

Да ви кажа честно и аз към тях клоня  Torte god
Сега само трябва да намеря къде ще ги направят, ако знаете нещо помагайте.
coucoumelle, ние подарявахме бонбончета. Ако те интересува ще ти дам кординати  girl_wink
Ето и снимка на нашите:
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 06, 2011, 14:09:26 »

Мои приятели, които се жениха наскоро подариха снимка от сватбения ден в рамка...За мен лично бе оригинално, защото и да ден днешен си я пазим и може би е най-смисления подарък от сватба който сме получавали.

Иначе за друга сватба ни подариха едно гипсово ангелче посипано с брокат, който и до ден днешен цапа...Не знам за вас, момичета, но лично за мен това си е ужасен кич.

Според мен наистина или снимка или някаква благодарствена картичка. Ние мислим за нещо между 2те - да отпечатаме наша снимка на картичка, на коята да благодарим на гостите, че са споделили този ден с нас.

Активен
coucoumelle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 06, 2011, 15:11:06 »

coucoumelle, ние подарявахме бонбончета. Ако те интересува ще ти дам кординати  girl_wink
Ето и снимка на нашите:

Rossito, мн са сладки и ми допадат много. Би ли ми изпратила координати. Благодаря ти!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #203 -: януари 06, 2011, 15:22:47 »

coucoumelle , щом търсиш шоколадови бонбони за подаръчета, провери тези варианти:

http://www.chocolatehouse-bg.com/
http://www.perfetta.bg/
http://www.irida-chocolate.com/
http://www.milmex.eu/index.php?option=com_content&view=category&id=40&layout=blog&Itemid=63
http://www.facebook.com/pages/Chocolart/213830974328
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 06, 2011, 20:29:03 »

Момичета, тези бонбони но колко горе-долу излизат? Има ли някоя от вас идея. Доста добре изглеждат. Моята агенция за декорация пък ми предложи малки шоколадчета с някакво късметче на самото шоколадче (щастие, любов и т.н.) и нашите имена на опаковката.
Активен
coucoumelle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 06, 2011, 21:55:00 »

На сайта на тази агенция има доста интересни неща: http://agency.alexstand.com/svatbenagallery.php?file=Podarqci/
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #206 -: януари 06, 2011, 22:00:10 »

Според мен наистина или снимка или някаква благодарствена картичка. Ние мислим за нещо между 2те - да отпечатаме наша снимка на картичка, на коята да благодарим на гостите, че са споделили този ден с нас.

Ние освен подарьчетата за гостите, след самата сватба на всеки пратихме картичка с рькописна благодарност, сьс снимка на нас двамата и снимка на нас и вьпросният гост/и. Картичките ни бяха сьщата серия като поканите за сватбата. А за снимките така решихме защото аз примерно не бих си сложила рамкирани снимки на всеки от приятелите, на чиито сватби ме били, това значи да имам такива навсякьде. Сьответно не исках да ги ангажирам с подобно нещо, а като е просто снимка могат навсякьде да я мушнат и пак си я имат за спомен  pardon
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 06, 2011, 23:18:28 »

aз пък се чууудих и чудиииих и чууууууууудиииииих какъв да е подаръка ни за гостите - минах през вариантите с бонбоните, фонданови фигурки и т.н. и накрая написах стихотворенийце (скромно  blush ) оформих го със същите орнаменти като на поканата и смятам да извадя тези картички съответно на фотографска хартия и да ги подаряваме на гостите .. колебанията ми идваха от това, че исках подаръка ни да е нещо, което е лично направено от нас и понеже кулинарните ми умения не са достатъчни, реших да е това ..
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 06, 2011, 23:57:23 »

Принципно аз съм решила да са малки иконки, и то собственоръчно направени. Излизат и страшно евтини. А и са наистина с истинско послание. Аз съм кръстена на Дева Мария, а и тя е пазителка на семействата. Но това с бонбоните също ми допада- неангажиращо е.
Активен
desi_marinova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #209 -: януари 07, 2011, 12:41:05 »

Здравейте...приготовленията за сватбата ми започнаха,но в интерес на истината си мисля,че ще имаме извесно затруднение с тези подаръчета.Иска ми се да не са класическите гипсови фигурки,а да е нещо което е по нетрадиционно.Много ще съм ви благодарна ако успеете да ми помогнете с идеи. blush
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines