Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 05:21:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 264169 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: октомври 22, 2010, 22:39:13 »

JuliS, имаш правописна грешка на картичката на виното. NO
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #166 -: октомври 28, 2010, 18:41:18 »

smilesmile Днес съм много щастлива:) След като веднъж върнах магнитите (това са подаръците за гостите - магнити за хладилник) днес ми донесоха новите и са просто разкошни  yahoo danceg yahoo danceg много съм радостнааааааааааа!!! Сега оставя да измайсторя и пликчетата им и всичко е супер smile а ни остава много малко време - 13.11 (JuliS, с теб сме на една дата lol
Активен
eleni
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #167 -: октомври 28, 2010, 18:57:33 »

zvunche, сложи една снимка де, със сигурност на всички им е любопитно give_rose
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 01, 2010, 10:30:25 »

Днес попаднах на този сайт за подаръчета за сватбата и има доста интересни неща:
http://www.weddinggifts.bg/
Активен
mayaKS
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #169 -: ноември 17, 2010, 00:43:49 »

Здравейте на всички!
Предстои ми сватба и както повечето хора, започнах да търся необходимите ми неща в интернет. Подаднах случайно на този форум и се зачетох ... Има доста полезна информация и ще се радвам ако ми помогнете с идеи. Ще правя подарък на гостите си и мисля какво да им подаря. Засега все още търся и се ориентиренам, ако имате предложения .... Предварително благодаря!
Активен
silvia1985
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #170 -: ноември 17, 2010, 01:02:46 »

Здравей mayaKS,а и на всички останали тук във форума.
Аз от скоро започнах своите приготовления и доста търсих, гледах и по магазините, производители, вносители и т.н. Но моя приятелка наскоро имаше сватба, аз бях една от гостите и, и бях очарована от поканата и подаръците и други дребни неща на сватбатата и. Поразпитах я, и подаръците за гости, поканите и една част от аксесоарите са правени на едно място. Ако искаш /mayaKS/ ти пращам линк къмсайта им, защото там можеш да видиш повечето неща. Аз ходих там и вече си поръчахкогато станат готови /подаръци за гости, сватбени покани и разни дреболийки/ мога да пратя снимки. Ако мога да бъда от полза, ще се радвам. Ето и сайта им:

www.wwwwww.www

Успех!

Модератор: Не се толерира явна реклама от нови потребители!
« Последна редакция: ноември 23, 2010, 22:45:42 от maria_lakova » Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #171 -: ноември 23, 2010, 12:48:16 »

Здравейте и от мен, аз искам да направя юзчета с вино или ракия, с наши етикети, като на другите сватбени бутилки, но не знам как да им направя останалата украса, чудех се за някаква панделка около тапата или нещо такова, някой има ли някаква идея или снимка?
Активен
silvia1985
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #172 -: ноември 23, 2010, 20:54:02 »

Това с етикетите и бутилките - тези хора при които бях правят и такива работи. И украси на бутилките. Междувременно укасата е лесна - слагаш хубава органза, вързана на голяма джувка, може и отпечатан текст с вашите имена и дата - виж, имат снимки, могат да ти отпечатят например сърчица с имената.
Виж тук за етикетите:

www.wwwwwww.www

Взех си поканите, много съм доволна и мисля да ви пратя снимки да ги видите, за да си кажете мнението.
Но имам проблем с качването тук на снимки.Някой може ли да ме посъветва как да кача снимка. Предварително благодаря.

Модератор: Не се толерира явна реклама от нови потребители!
« Последна редакция: ноември 23, 2010, 22:47:19 от maria_lakova » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: ноември 28, 2010, 23:08:55 »

franzelkata ето ти малко картинки да разглеждаш, със сигурност ще ти дойде идея как да си ги направиш. Харесай си нещо и питай тук във форума, ако ти трябва съвет как се прави нещо. Успех! blum
http://www.google.de/images?q=%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%B8&hl=de&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
http://www.google.de/images?q=%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%20%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B0&hl=de&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
Хопала, не видях темата........ за тези неща си има отделна тема момичета!
« Последна редакция: ноември 28, 2010, 23:14:23 от anelcka80 » Активен
tea23
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #174 -: ноември 29, 2010, 14:16:35 »

Здравейте. Не предполагах, че изборът на подаръчета ще е толкоз трудна част от организация на сватбата  GROAN . Поне при мен е така.
На скоро някой беше взел за подаръчета от тези шоколадови късмети http://choco-gifts.com/wp-content/uploads/2010/02/kasmeti1.jpg , http://choco-gifts.com/?page_id=180 . Ще съм много благодарна ако сподели впечатленията си и ако постне някоя снимка да видим всъщност как изглеждат.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: ноември 29, 2010, 18:11:11 »

здравей tea23,
аз поръчах от тези шоколадчета и останах много доволна. Шоколадът е много хубав(млечен), пристигат в кутия в цвета на опаковката който си избереш, бяха ми сложили е по една голяма пандела на кутията така че шаферките ги подаряваха директно от кутията. Ние върху късметчетата написахме имената си с обшата фамилия и датата на сватбата. Всички гости бяха приятно изненадани, защото досега не са виждали подобни шоколадчета по сватби. Снимка има в галерията ми макар че не е с много добро качество. Ако търсиш нещо подобно според мен няма да сгрешиш ако поръчаш от там. Ако имаш допълнителни въпроси съм насреща.
Активен
tea23
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #176 -: ноември 29, 2010, 18:39:14 »

vilenceto,  много ти благодаря за отговора. Идеята като цяло ми допадна, само се чудя дали да не добавя още нещо или 2 различни да превържа с панделка. А ти от сайта ли поръча? Иначе къде може да се намерят? А надписът как се поръчва? Съжалявам ако ти досаждам с многото въпроси
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: ноември 30, 2010, 11:12:42 »

няма проблем, питай, нали затова сме тук smile аз се обадих на телефона от сайта и бях в контакт с един господин, който беше много услужлив. Аз им изпратих как искам да изглежда надписът, после той ми показа няколко допълнителни варианта (всичко това на файлчета) и накрая се спрях на един от вариантите. Не ги бях виждала наживо, но рискувах и останах доволна. Доста търсих подобни шоколадчета които мога да видя на живо , ходих в една рекламна агенция но там трябваше да поръчам над 1300 бр. които определено ми идваха в повече smile шоколадчетата ми излязаха по 40 ст. бройката + доставката която зависи от това колко тежат кутиите, но мисля че за 200 бр шоколадчета и доставка ми взеха  около 120-130 лв. не се притеснявай да питаш ако имаш нужда от още инфо smile много ми е приятно да си припомням подготовката.
Активен
tea23
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #178 -: ноември 30, 2010, 15:27:24 »

Много ти благодаря  Flower
Сватбата ми е чак май месец, но ако до тогава не ми хрумне нещо друго, ще поръчам от шоколадчетата.
Много ли са малки? Струва ми се че ще трябва да измисля още нещо към тях-кутийка с бонбони примерно. Ти имаше ли друго към тях?
По-назад във форума имаше едно момиче, което си беше направило опаковка за шоколад, със снимка и хубав надпис. Мисля си, че имам доста време и мога да се позанимавам да направя и аз нещо такова.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: ноември 30, 2010, 18:14:47 »

шоколадчетата са 7см дълги и 4 см широки, горе долу сякаш колкото стандартна чаена бисквита. Аз не ги подарявах точно като подаръци , при нас след ритуалната се черпи с бонбони и шаферките черпеха с тези шоколадчета вместо бонбони. Аз много мислих за подарък за гостите и бях измислила за момичетата огледалца, но така и не измислих за мъжете и се отказахме, а пък огледалца подарих на приятелките ми на моминското парти, милото пък подари на момчетата на ергенцкото парти по една пура, може нещо подобно да направите и вие, ако ти допада идеята.

Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines